Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться річка?

До чого сниться річка?

Зміст:

Сонник річка

Побачений нічний сюжет з річкою може розповісти про сьогодення і передбачити майбутнє. Потрібно обов’язково звернути увагу на деталі сну, саме від них залежатиме правильне тлумачення побаченого сюжету.

Для правильного тлумачення побаченого нічного сюжету найкраще заглянути в онлайн-сонник. Саме за допомогою нього ви можете розшифрувати побачений сюжет. Для пошуку наберіть: «Сонник ріка», а далі виберіть видання, в якому трактування сну буде найбільш збігатися з вашої реальним життям.

Поверхня річки уві сні

Якщо наснилася річка

Уві сні поверхню річки тихе і спокійне — значить, сюжет віщує щасливий період в житті, буде багато слушних моментів. Для того хто ще не одружився нічна мрія обіцяє висновок сприятливого союзу. Будинок буде повна чаша.

На поверхні води відбивається красива навколишня природа — бачення обіцяє хороші зміни в житті сновидіння. Але варто відзначити тлумачення такого сюжету може бути інше і трактуватися з іншим значенням, все залежить від відображення, яке бачили.

Бачити прямо перед собою сильний потік — від вас багато залежить у житті інших людей. Якщо в сюжеті снів сняться хвилі і брудна вода — тлумачення має протилежне значення. До чого сниться річка швидка і вода в ній брудна? Значить, мають бути труднощі в любовних відносинах. Якщо довелося бачити сюжет: її бурхливі води несуть дерева і сміття — до втрат.

Якщо наснилася кривава — знак того, що очікується велике горе або важка серйозна хвороба. Наснилося, що впали в таку воду — до смерті. Впасти в чисту прозору воду і відчувати, як вона потрапила в рот — станете впливовим людиною.

Річка з молока — значить, будете жити в достатку і задоволення.

Особливості річки

Місце впадання річки в море

До чого сниться річка і уві сні довелося почути шум її? Мають відбутися сварки і неприємності. Будьте обережні, сон може вказувати на виникнення небезпеки.

Маленький струмок віщує тихий, мирний уклад життя.

Якщо довелося бачити уві сні, річка впадала в море — бачення обіцяє довголіття.

До чого сниться річка і в сюжеті снів бачили її витік — перегляньте і проаналізуйте свій спосіб життя. Вам буде дано шанс її змінити. Уві сні снилося, що дві річки злили в одну — довге і щасливе сімейне життя. Розлив — буде вибух позитивних емоцій.

До чого приснилася річка сильно розлилася і вийшла зі своїх берегів? Будуть проблеми в професійній сфері. Якщо сниться, що вона затопила все навколо — значить, відбудеться ситуація, яка вас сильно потрясе, тільки ваше терпіння і витримка допоможуть впоратися з шоковим станом. Інше тлумачення цього сюжету — відбудеться скандал, який вплине на все життя. Якщо вода була каламутна і брудна — не жартуйте зі своїм здоров’ям, при перших тривожних сигналах, вирушайте в лікарню.

Мель на річці — важкий період, сновидец потребує відпочинку. На поверхні видно камені — перешкоди в житті.

Пересохлий джерело сниться до розорення.

Пересохле русло віщує — переживання.

Міст через річку

Міст

До чого сниться річка і через неї протягнуть міст? Значить, скоро здійсните свою заповітну мрію.

Купатися і плавати в ній

Стрибнути в річку — скоро справи підуть на поліпшення.

Купатися в ній — сприятливий знак. Дивитися, як людина в ній хлюпається — ваша рідня відправитися в дальню дорогу.

Замерзнути у воді — здоров’я в отличном состоянии.

Ходити по її поверхні — сила духу. Йти по дну висохлої річки — до досягнення поставлених цілей.

Яка вода була

Якщо купалися в річці

Плавати в кристально чистій, прозорій воді — у вас хороші стосунки з оточуючими.

Брудна вода — очікуються зміни в житті.

Вдалося перепливти?

Переплисти її — до здійснення бажань, досягнення цілей і до отримання виграшу.

Плисти проти течії — ворог допоможе в складній життєвій ситуації.

Проти течії — ворог завдасть удар.

Уві сні людина допоміг переплисти річку — долею буде дан щасливий шанс. Вказує сонник річка несла вас від берега течією — намагайтеся стриманим, запальною рисою характеру спровокуєте серйозну сварку з рідними або друзями. Ще плисти в бурхливому потоці до тривалого і затяжного судового процесу.

Плисти і бачити мертвих людей — радість зміниться горем. Сниться, що вийшло вибратися з води — уникнете небезпеки і зможете гідно закінчити розпочату справу. Вибралися і чистили свій одяг — настане сприятливий період, складності підуть з вашого життя.

Перепливати її на плоті — людина або подія змінить ваше життя. Може змінитися коло спілкування, а може змініть місце проживання.

Вийшло її перейти — подолаєте всі перешкоди в житті.

Тонути

Якщо стояли на крутому березі

Що означає значення снів, де довелося тонути? Як не дивно, сюжет віщує швидку радість. Тонути в брудній воді — вас обманом позбавлять великої суми грошей. До чого сниться тонути в річці, але в кінці вдалося врятуватися? Нічна мрія віщує багатство.

Якщо сниться кошмар, що ви потонули — зверніться до Бога.

Де вона протікала

Стояти на крутому березі річки — готуйтеся відправиться в дорогу. Важливо відзначити: чим довше річка тим далі належить ваша дорога. Уві сні річка перегородила дорогу? Має бути період труднощів, які потрібно буде подолати інакше не зможете здійснити поставлену мету. Поступово підходити до неї — до здійснення бажань. Відпочинок на березі — дізнаєтеся гарну новину. Стояти на березі — відбудеться неадекватна ситуація.

У вас вдома

Де саме вона протікала:

Пити воду з річки

Якщо пили воду з річки

Загальна тлумачення вказує, що напитися водою в сюжеті снів — значить, що вас нагородять за заслуги перед містом.

Інші дії

Ловити в ній раків — досягли періоду батьківства.

Прати в ній — ви самі творець своєї долі.

Впустити з рук будь-який предмет і бачити як він опустився на дно — укладіть вигідну угоду.

Сонник Ванги

Відома провидиця Ванга вказувала, що сниться річка уві сні — необхідно приділити увагу на стан здоров’я.

Йти по ній в нічний мрію і намагатися зайти на саме дно і бачити, що вода дійшла вже вам до грудей — чекають душевні травми. Сонник провидиці вказує: тонути в швидкій річці — подолавши складності, знайдете упевненість в своїх силах.

Плескатися в прозорій воді — очікує сприятливий період.

У брудній — належить хвороба.

Ванга вказувала, що якщо сниться велика річка з чистою водою і на поверхні річки почало з’являтися брудне неприємне пляма — нічне бачення віщує екологічну катастрофу.

До чого сниться рятувати потопаючого — насправді людина який перебував поруч з вами потребує підтримки.

Тлумачення Міллера

Сонник Міллера вказує, що спокійна, прозора річка віщує радість. А ось якщо сюжет з каламутною водою тлумачення снів за сонником Міллера вказує, що мають бути труднощі в житті.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: