Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться рись?

До чого сниться рись?

Зміст:

Сонник рись

Рись є ставним представником сімейства котячих. До чого сниться рись, однозначно сказати не зможе жоден читач снів.

Вона представляє смертельну небезпеку для людини або тварини, але в той же час добра, лагідна, турботлива зі своїми дитинчатами.

Рись виглядає як мила кішечка з пензликами на вушках, але її характер є загадкою. Її практично неможливо приручити, хоча багато хто намагався це зробити.

Представниця котячих

Наснилося граціозна тварина

Наснилося рись може символізувати удачу, можливість досягти успіху. Разом з тим вона може попереджати про помсту, злих намірах в вашу сторону.

Мстива, підступна жінка

Часто сонник асоціює рись з жінкою. Бачити її уві сні — у вас є брехливі друзі.

Коли жінці сниться рись, то вона повинна побоюватися появи сильної суперниці на своєму шляху. У цієї дівчини на розумі відвести вашого коханого з сім’ї. Біла рись показує вам, що дама буде блондинкою, а чорна говорить про темному кольорі волосся.

Дії

Багато чого буде залежати від того, що робили ви уві сні, від поведінки чарівної хижачки. Постарайтеся згадати дії, відчуття, цим ви допоможете сонником скласти правильний прогноз на майбутнє.

Торкатися до неї

Довелося гладити уві сні красуню рись — ви сильна особистість, ніколи не йдете на поводу у інших людей. Чи вмієте відстояти свою думку, нехай і невірне.

Хоча часом сонник видає і не таке позитивне передбачення. Якщо в нічному баченні добра, маленька рись давала себе погладити, то незабаром нагадають про себе хронічні захворювання, вони загостряться.

Бачити уві сні як хижак нападає

Напад тваринного

Наснилася нападаюча рись? Сонник вважає, що ваші вороги незабаром активізуються і постараються неабияк зіпсувати вам життя. Варто заздалегідь до цього підготуватися.

Рись нападає, кусає за руку — зіткнетеся з ворожими нападками деяких людей. Щоб з гідністю вийти з положення, що склалося, варто бути холоднокровним.

Якщо звір все ж вкусив вас, придивіться до того, як виглядав укус. Зовнішній вигляд рани може багато вам розповісти:

Смерть тваринного

Убити в сні хижачку

Рись кусає вас, але ви змогли її вбити — отримаєте перемогу над своїми конкурентами і ворогами.

Якщо подібне бачення сниться жінці, то вона зуміє здолати свою суперницю. Коли уві сні це зробив інша людина, то спляча жінка цілком може довіряти йому, він на її боці.

Велесов сонник видає абсолютно немислиме тлумачення. Коли ви вбили приснився звіра, то отримаєте прибуток від ваших найлютіших ворогів.

Чи не вбили хижачку, але прогнали її, коли вона нападала на іншу людину? Незабаром вашому знайомому знадобиться допомога, і в ваших силах буде її надати.

Інші дії

У нічному баченні багато що може трапитися, сонник постарався розглянути всі можливі варіанти, серед них обов’язково знайдеться і ваш сюжет:

Сниться спляча дика кішка

Доброго тварина

Буває, що навіть хижі звірі сняться нам ласкавими і добрими. До чого сниться рись в такому випадку?

Якщо рись нападає на вас уві сні, але не з метою вкусити, а з бажанням пограти, то незабаром ви отримаєте приємний подарунок від своїх друзів.

Уві сні вам вдалося приручити тварину, воно стало ласкавим і їсть з рук — зараз ви повністю контролюєте ситуацію.

Побачити добру і спокійну рись в клітці — ваші вороги нічого не зможуть вам зробити, всі їхні плани зазнають фіаско. Але навіть в тому випадку, якщо вона зла і намагається вас подряпати або вкусити, але їй заважають грати клітки, ви все одно здолаєте ваших недругів. Звичайно, вам доведеться неабияк попереживати, але все буде добре.

Коли рись годує своїх дитинчат, то це дуже сприятливий знак. Вважається, що дитинча рисі, якого годує його мама, означає, що ви зумієте досягти певних висот у кар’єрі, ваше матеріальне становище значно покращиться.

Тлумачі вважають, що рись, а поруч з нею дитинча в спокійній обстановці — знак отримання нової посади.

Біла рись, що входить в ваш будинок, — вас чекає небувалий успіх, ви будете на гребені успіху. Звір іншого забарвлення, але дружелюбно налаштований до вас, означає, що для сплячої людини починаються щасливі дні.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: