Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться рис?

До чого сниться рис?

Зміст:

Сонник рис

Людський мозок створений таким чином, що вночі, коли практично все тіло відпочиває, він переробляє отриману інформацію. Нам вона подається у вигляді сновидінь, які ми не завжди пам’ятаємо. Також ми знаємо, що через сни подаються знаки, але дивно на них реагуємо. Якщо сниться, наприклад, мрець, або кров, або змія — тут же кидаємося до сонникам. А звичайні речі пропускаємо, і даремно, так як абсолютно будь-який символ несе в собі певний посил.

До чого сниться рис

Рис — символ успіху, стійкого фінансового благополуччя, який обіцяє людині, якому довелося бачити уві сні рис, удачу.

Думки тлумачів снів

Вам скаже будь-який сонник, рис — добре, але привнесе свою нотку в тлумачення сну про рисової крупі.

Жіночий сонник

Якщо бачили уві сні рис

Позитивне тлумачення, яке обіцяє серцеву дружбу. Крім відданих і вірних друзів, вас чекає успіх на роботі.

Для тих людей, які пов’язані з роботою на землі, чекає великий урожай. Хоча і працівникам інших сфер удачі буде не позичати.

Є рис уві сні — затишок і спокій в будинку. Бачите в крупі, яку збиралися є, домішка сміття, можливі дрібні чвари.

Варити рис уві сні, для дівчини обіцяє відкриття нових горизонтів і перспектив. Матеріальне забезпечення, відсутність моральних бур.

Сонник 21 століття

Сонник Міллера

До чого сниться рис уві сні, на думку Міллера, це хороші знайомства, душевна дружба. Рисова крупа обіцяє успіх у справах, чим би ви не займалися.

Хоча найбільш позитивним, такий сон, на думку, не тільки Міллера, але і всіх інших сонників, буде для фермерів. Рисова крупа, для останніх, обіцяє багатство і прекрасний урожай.

Додаткові обов’язки обіцяє сновидіння дівчині, якщо уві сні вона взялася варити рис. Крім додаткових клопотів — фінансова стабільність і визнання.

Приснився рис брудний, з домішкою — остерігайтеся захворювань.

Якщо готували рис

Сонник Хассе

Кількість рису

До чого сниться рис — зрозуміло, до удачі. Виходить, якщо рису багато, то і удачі буде, хоч відбавляй. Найголовніше запам’ятати, в чому саме була рисова крупа. Отже, до чого сниться рис:

Як була приготовлена ​​рисова крупа

Вважається, що є уві сні рис до ладу в сім’ї. Навіть якщо в даний момент між подружжям «пробігла чорна кішка», то незабаром після подібного сновидіння все налагодиться і стане навіть краще ніж раніше.

А ось сам варений рис обіцяє початок чорної смуги в сімейному житті, яка почнеться з бурхливого скандалу між чоловіком і дружиною.

Іноді варений рис розцінюють як знак, що сновидець незабаром може тимчасово втратити працездатність. Варто бути готовим до цього матеріально.

Рисова крупа з родзинками, яка в реальності вважається поминальною кутею, уві сні ж вона обіцяє стовідсоткове матеріальне благополуччя сновидіння.

Інші тлумачення

Цікаво, що білий рис вважається негативним знаком. Сновидіння будуть долати дрібні негаразди і перешкоди, які в кінцевому підсумку приведуть його до нужді і повного краху. Єдиний ваш шанс, що не відмахуватися від дрібних неприємностей, а відноситься до них з повною серйозністю, інакше чекайте біди.

Розсипати крупу на підлогу — склоки в сімейному житті, побутові конфлікти. Розсипати багато рису — якщо ви не візьмете себе в руки і почнете йти на компроміси, подібна напружена обстановка може закінчитися розривом.

Протилежне тлумачення має сновидіння, в якому сновидец, їстиме рисову кашу. Є рис — до примирення, при цьому не важливо де, в сім’ї, на роботі, у дворі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: