Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться різати м’ясо?

До чого сниться різати м'ясо?

Зміст:

Сонник різати м’ясо

У повсякденному житті людям часто доводиться обробляти м’ясо. Що стосується нічних видінь, то такий сон вважається скоріше рідкісним явищем. До чого сниться різати м’ясо, і взагалі м’ясо уві сні?

Який вид м’яса вам наснився

Почати варто з того, що тлумачення сну безпосередньо залежить від виду м’яса, його ступеня приготування, стану і дій сновидіння уві сні.

Сниться сирий продукт

Що тільки люди не роблять з сирим м’ясом уві сні! Сонники дають різні прогнози щодо цього символу.

Негативний тлумачення

Найчастіше даний символ вважається сонниками несприятливим. Він обіцяє хвороби, неприємні ситуації, погане самопочуття.

М’ясо сире може приснитися тим людям, яким належить велика сварка.

Коли подібний сон бачить здорова людина, то він незабаром захворіє, хворому ж він прогнозує швидку смерть.

Вбити тварину і їсти в сирому вигляді — ви станете відчувати незрозумілу тривогу, не зумієте визначити, де знаходиться її джерело.

Згідно тлумачу Цвєткова, бачити подібне м’ясо — до неприємностей, а ось їсти його — до захворювання.

Коли м’яса досить велика кількість, з плоті видніються кістки, значить сплячої людини постараються ввести в оману навколишні люди.

Добре, якщо ви зуміли визначити, якій тварині належить м’ясо:

Позитивні прогнози

Навіть самі негативні нічні символи мають нюанси, які тлумачі розглядають позитивно.

Коли вам сниться баранина, сон означає, що незабаром відбудеться радісна подія. Чи готуєте сиру баранину, ріжете її, посипаєте приправами або тільки збираєтеся готувати? Тоді ваше життя кардинально зміниться в кращу сторону, буде більш цікавим і благополучніше.

Як вважає сонник, м’ясо в сирому вигляді, яке ви ретельно пережовували, — це символ, що ви грунтовний чоловік. Ви будь-яке питання або справа, за яке беретеся, розбираєте грунтовно, при цьому бачите саму суть. Ця риса характеру дуже подобається оточуючим людям і викликає у них повагу.

Їсти ягнятину — сновидец став усвідомлювати, наскільки важлива для людини духовна їжа і вирішив розвиватися в цьому напрямку.

Якщо уві сні фігурує неприготована людське м’ясо, то, на думку малого Велесового сонника, такий сон обіцяє не тільки поліпшення психологічного клімату в сім’ї, а й матеріальне благополуччя.

Наснилося готову страву

М’ясо без крові — позитивний знак, він обіцяє сновидцу успіх у всіх починаннях. Особливо добре, якщо уві сні ви купували його на ринку або в магазині і бачили, як оплачували покупку. Цей сон — вірна ознака того, що ваше фінансове становище поліпшиться вже в самий найближчий час.

Якщо сниться готовий м’ясний продукт

Смажене м’ясо розглядається тлумачами снів також різнобічно. Одні кажуть, що сновидіння чекає успіх і позитивні зміни в житті, інші вважають за точністю до навпаки.

Коли сплячий чоловік з апетитом поїдала смажене м’ясо, то тлумачі пророкують йому швидке отримання того, до чого він так довго прагнув. Бажання будуть виконані, цілі досягнуті.

Для достовірного тлумачення варто згадати вид м’яса, яке ви готували, смажили:

Згідно сонником Лоффа, розрізати приготоване в духовці м’ясо — до дрібних побутових клопотів, які, тим не менш, займуть у вас багато часу.

Густав Міллер же вважав, що різати будь приготоване м’ясо — однозначний символ, і він означає, що все вирішиться саме так, як хочеться вам.

Займатися нарізуванням м’яса

Буває, що уві сні ви не звернули уваги на вид м’яса, не помітили ступінь його приготування, але чітко запам’ятали, що нарізали його. Чи можна розшифрувати такий сон?

Сонники вважають, що просто відрізати шматок м’яса уві сні — до успіху в ділових питаннях. Снотолкователь Нострадамуса говорить, що відрізати великий шмат — до нерозуміння і неприйняття сновидіння в соціумі. Великий пророк застерігав не укладати договорів і не підписувати ніяких паперів після подібного сну, так як ви ризикуєте розлучитися з досить значною сумою грошей.

Обробляти великий шматок

Оброблення м’яса на шматочки часто розглядається як благополучне завершення вже розпочатого справи. Головне, щоб ви потім не стали його відбивати, адже це бачення тлумачиться як допущення прикрої помилки, через яку всі ваші зусилля не увінчаються успіхом.

Також є передбачення, що обробляють шматок сирої плоті людина зіткнеться з важким і тривалим захворюванням у одного зі своїх родичів. Чим раніше ви виявите даної людини і змусите його пройти обстеження, тим менше буде наслідків.

Тлумач Густава Міллера

Недарма цей сонник вважається одним з найпопулярніших. У ньому можна не тільки знайти практично будь-який символ, що може відвідати ваше нічне бачення, так ще і передбачення мають властивість збуватися.

Міллер розглядав бачення з нарізуванням сирого м’яса в основному для жінок. Вважалося, що якщо представниця прекрасної статі бачить такий сон, то незабаром в її житті відбудеться ряд подій, який просто переверне все з ніг на голову. При цьому він схилявся до того, що зміни будуть в позитивну сторону.

Нарізати і готувати продукт

Не дуже приємні події чекають жінку в тому випадку, продовжує Міллер, якщо м’ясо сире вона відрізала від свого власного тіла.

Коли ви не просто різали м’ясо, а ще й готували з нього блюдо, тоді вас чекає розчарування. Мета, до якої ви так довго прагнули, буде досягнута іншою людиною. Всі почесті дістануться йому.

Оцініть стан свого здоров’я

Часто оброблення сирої плоті тлумачі снів асоціюють саме зі станом здоров’я сплячої людини.

Провидиця Ванга вважала, що коли сновидцу доводилося різати сиру плоть, то у нього в організмі вже оселився недуга, при цьому досить серйозний. Швидше за все, людина вже отримував перші дзвіночки, але вперто не звертав на них уваги.

Розрізати уві сні великий шматок

Вкрай негативно різати м’ясо в нічному баченні мало гострим ножем. Цей символ говорить про те, що ви будете довго і безуспішно боротися з настала хворобою.

Для тих сновидцев, які вважають за краще отримувати не такі негативні тлумачення, краще взяти на озброєння сонник Юнони. Цей сонник різати м’ясо в сирому вигляді розглядає як передвістя того, що у сновидіння ніколи не буде неприємностей зі здоров’ям. І навіть якщо ніж був тупуватий, то вас чекає лише легке нездужання.

Чию тушу ви обробляли уві сні

Коли ви різали не просто шматочок м’яса, а саме білували тушу вбитої тварини, то прогноз може бути зовсім іншим. В такому сні важко не помітити, ким було вбите істота:

Дуже негативно перебувати уві сні на бойні і бачити сире м’ясо, розкидане всюди, туші вбитих звірів, особливо, якщо вони були не першої свіжості. Такий сон означає, що сновидець грунтовно зіпсує свою репутацію внаслідок постійних розбірок, скандалів, сварок. Ну а коли м’ясо відверто смерділо, мало ознаки розкладання, то тут відповідь варто шукати вже не в розділі м’яса, а в таких категоріях як труп, мертві тіла, розкладання.

І останнє, про що хотілося б відзначити, це до чого бачити уві сні м’ясника за роботою? Багато тлумачі снів вважають, що таке бачення обіцяє зустріч з жорстоким, безпринципною людиною. Ця особа або втягне вас у неприємну історію, або ви станете мимовільним свідком страшної події. Якщо ви ще й стали пробувати на смак сирі шматки м’яса, то будете довгий час мучитися від скоєного або побаченого.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: