Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться різати вени?

До чого сниться різати вени?

Зміст:

Сонник вени різати

Якщо у людини складається трагічна ситуація, і він не може самостійно впоратися з цим завданням, то його починають відвідувати думки про суїцид. Люди по-різному зводять рахунки з життям, але часто вони просто перерізають собі вени.Не виключено, що уві сні не з’явиться такий страшний образ, як перерізані вени.

Якщо довелося різати вени уві сні

До чого сниться різати вени? Почати варто з визначення. Коли в реальності ми чуємо подібний термін, то уявляємо собі будь-який кровоносну судину.

Великий фінансист вважав, що якщо уві сні ви побачили, як з вени тече кров, то ви втрачаєте свої кровні гроші, які випливають у вас крізь пальці. Варто придивитися до поведінки другої половинки, може бути, у неї з’явився інтерес на боці, куди вона вкладає гроші.

Сняться вени на руках — ви стали судити про людей по першому враженню, яке найчастіше неправильне. Крім того, ви стали різання в висловлюваннях з вашими родичами. Сонник радить стримуватися, інакше ви можете залишитися в гордій самоті.

Згадайте, що ще ви бачили в своєму нічному баченні.

Здавати уві сні кров

Пророцтва інших тлумачів снів

Тлумачі по-різному розглядають і сам символ, і різнобічно тлумачать те, до чого сниться вени різати. Якщо сновидец поставив собі за мету дізнатися, що обіцяє йому дане бачення, не варто обмежуватися вивченням одного лише джерела.

Бачити уві сні роздуті судини

Тлумач від «А» до «Я»

Побачити, як з вени фонтаном хлинула кров — чекайте неприємностей. Добре, коли ви бачите уві сні надуті кровоносні судини. Такий сон обіцяє просування по кар’єрних сходах, отримання корисного досвіду.

Тлумач Ванги

Ванга вважала, що будь-яка рана на тілі, яка кровоточить, пов’язана з кровними родичами. Кров б’є фонтаном, незважаючи на всі ваші зусилля? В реальному житті ви відчуваєте тугу через розлуку з рідною людиною. Може, він просто знаходиться далеко від вас, але не виключено, що цю людину вже немає в живих.

Тлумач Цвєткова

Приснилися вени, як би вони не виглядали, — це вже негативне явище. Воно говорить про те, що про сплячому людині будуть ходити брехливі чутки. Хтось активно стане розпускати плітки.

Побачити, що за будь-якої причини з артерії тече кров — вас чекають досить серйозні неприємності. Можете починати морально готуватися до них.

Сон обіцяє серйозні неприємності

Мусульманський тлумач

Спостерігати кровотеча з вени, яке сталося з вашої вини — негативний знак. Ви будете зайняті неприємними клопотами, на вас наваляться сумні події. У житті сновидіння в цілому передбачається чорна смуга.

Сімейний тлумач

Порізати вени, бачити кров — отримаєте погану новину, сумну звістку. Воно буде виходити від дорогого вам людини.

Езотеричний тлумач

Бачите кров з кровоносних судин у сні? Значить, в першу чергу повинні зайнятися станом здоров’я. При цьому ви повинні подбати не тільки про своє здоров’я, але і про самопочуття своїх дітей.

Сучасний тлумач

Люди, які ріжуть вени уві сні, незабаром можуть зіткнутися з негативними подіями. У вашому житті відбудеться багато ситуацій, які зіпсують настрій.

Порізи на руках уві сні

Якщо в нічному баченні вам довелося розрізати вени на руках, то ви тимчасово заглибилися в якесь справа. Щось турбує вас і займає абсолютно все думки.

Ще такий сон говорить про те, що дану неприємну ситуацію, що склалася, варто врегулювати якнайшвидше. Не відкладайте її рішення, не сподівайтеся, що біда пройде стороною.

Самогубство, здійснене уві сні, описує сновидіння як вразливого людини, якій хочеться отримати від оточуючих людей більше уваги, розуміння, любові.

Якщо вам приснилося, що ви різали вени, то це може бути знак, що вам пора кардинально змінюватися. На думку тлумачів снів, сплячій людині варто ставитися до себе з більшою вимогливістю. Перестаньте звинувачувати у всіх своїх бідах зовнішні обставини, дії інших людей, долю. Пора брати частину відповідальності на себе.

На думку психологів, порізані вени уві сні можуть бути знаком, що не варто робити поспішних висновків.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: