Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться розбита тарілка?

До чого сниться розбита тарілка?

Зміст:

Сонник розбита тарілка

Часто уві сні ми бачимо повсякденні речі, з якими стикаємося в реальному житті практично кожен день.

До чого сниться розбита тарілка? Обіцяє такий сон щастя або пророкує настання важких часів?

Сновидіння про розбиту тарілці

Сонниками часто висловлюється припущення, що якщо наснилися розбиті тарілки, то в житті сновидіння буде багато конфліктів. Він стане сваритися і скандалити з найменшого приводу.

Не виключено, що ваші надії не збудуться. Для деталізації суті сновидіння варто придивитися до тлумачень різних сонників.

Думка Густава Міллера

Наснилася розколота посуд

Якщо приймати за першооснову тлумач Міллера, то красива тарілка уві сні обіцяє сновидицей хороший шлюб, доброго і люблячого чоловіка. Відповідно, якщо сняться биті тарілки, то щось в житті сновідіци піде не так.

Можливо, чоловік стане змінювати вам або виявиться зовсім не тією людиною, яким він вам представився в перший раз. Незаміжня дівчина зовсім ризикує залишитися без нареченого.

Пророцтва інших тлумачів

Про розбитою посуді можна знайти безліч пророкувань. Що стосується битих тарілок, то даний символ реально відшукати в деяких сонниках.

Тлумач 21 століття

Як вважає даний сонник, розбити тарілку уві сні — не дуже хороший знак. Такий сон означає, що незабаром ви будете позбавлені підтримки людей, які займають досить високе положення в суспільстві.

Багато розбитих тарілок — сварки і чвари в сім’ї.

Тлумач Хассе

Розколотий прилад на столі

Побачена уві сні тарілка обіцяє запрошення в гості, на звану вечерю або обід. Відповідно, коли вона розбилася, то сновидіння будуть долати тривожні думки. У житті стануть відбуватися неприємні події.

Езотеричний тлумач

Даний тлумач снів розглядає розбитий посуд позитивно. Як вважає сонник, розбита тарілка обіцяє швидке веселощі. Сновидець потрапить на веселе свято або ж влаштує його власними силами.

Негативно бачити у себе на порозі купу осколків. Такий сюжет обіцяє безліч неприємностей, які будуть докучати вам довгий час. Тлумач навіть підказує: всі біди сновидіння будуть виходити від сторонньої людини, що прийде до нього в будинок.

Психологія сну

Зигмунд Фрейд розглядав тарілки як символ спільного побуту. Важливо, кого ще бачив сновидец поруч уві сні, де була друга половинка.

Бити уві сні посуд

Якщо сновидец розбиває тарілку уві сні, то його перестала влаштовувати його друга половинка. Можливо, ви часто стали сваритися, чи не так спільної мови, ваші почуття охололи. Зигмунд Фрейд радив відразу переривати всіляке спілкування, адже користі ви вже не отримаєте.

Коли в нічному баченні ви б’єте тарілки, потім намагаєтеся їх склеїти, то всі ваші сварки виникають буквально на порожньому місці. Ви дійсно любите один одного, вам варто забути старі образи і примиритися.

Згадайте ваші емоції

Точне тлумачення снів буде залежати від того, які емоції були у сновидіння в момент сну і після пробудження:

Увага на деталі

Так як тарілка обіцяє прихід гостей і веселе проведення часу, то розколота або розбита тарілка — символ того, що даний захід буде відкладено. Щось станеться, і ви не зумієте зібрати гостей або самі відправитися в гості.

Позитивно розбити брудну тарілку, яку ви миєте. В такому випадку ви зумієте позбутися неприємностей, які давно вас обтяжували. Якщо ж тарілка тріснула самостійно, то ви отримаєте известия, що будуть носити негативний характер.

Приснився битий фарфор

Добре, якщо ви встигли відзначити матеріал розбитого посуду:

Завершення певного періоду

До чого сниться бити тарілки? Сонники вважають, що таким чином вищі сили попереджають сновидіння про те, що якийсь період спілкування сновидіння з іншою людиною підійшов до кінця. Це не обов’язково буде розставання з другою половинкою, можливо, ви розлучитеся з компаньйоном або припиніть дружбу зі старим знайомим.

Залежно від сюжету сну тлумачі зуміють підказати вам, в кращий бік зміниться ваше життя після цього.

Бачити уві сні осколки

Також варто пам’ятати: власноруч бити посуд в нічному баченні, значить, ініціатива розриву буде виходити від самого сплячої людини.

Просто бачити осколки — спілкування припиниться з незалежних від вас причин.

Бачити уві сні, як інша людина намагається розбити тарілку — у вас є реальний ворог, що стане псувати вам життя.

Ще кілька передбачень

Коли жінці сниться, що вона розбиває тарілки, трощить все в своєму будинку, то це знаковий сон. Сновидицей втомилася від сірих буднів, буденності, відповідальності за всю сім’ю.

Сонники радять кинути все і відпочити хоча б пару днів. Не переживайте за те, як впораються без вас домочадці. Повірте, якщо ви не зробите цього, то неабияк підірвете своє здоров’я. Якщо ви будете мертвими, хто буде піклуватися про них в подальшому? Саме таку терапію пропонують багато психологів для жінок, які навідріз відмовляються випускати кермо влади в будинку зі своїх рук.

Коли посуд уві сні б’ється часто, то не виключено, що вам вже був учинений урок, але ви його не засвоїли.

Поки ви не зрозумієте, що робите неправильно, життя так і буде «бити вас по лобі». Особливо на минулі помилки робиться наголос в тому випадку, якщо уві сні б’ється одна і та ж тарілка.

Прибирати осколки і битий посуд — вам доведеться вислуховувати чужі скарги, допомагати людям, давати поради.

Спостерігати, як тарілка сама впала зі столу і розбилася — незабаром ви станете перед складним вибором. Ваше рішення буде мати вплив на все подальше життя.

До чого сниться розбити тарілку уві сні під час сварки зі своїм чоловіком? Ваша спільне життя буде не тільки щасливою, але і матеріально забезпеченою.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: