Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться розбите дзеркало?

До чого сниться розбите дзеркало?

Зміст:

Сонник розбите дзеркало

Дзеркало є символом істини. Воно відображає божественний інтелект. Те, що відбивається в ньому — це втілений, короткостроковий світ, знання людей про самих себе.

Що значить дзеркало уві сні

Сновидіння з цієї глянсовою сферою мають подвійний сенс. Точно так же, як ми, відбиваючись в дзеркалах, знаходимося як би поза себе самих, немов роздвоюється. А які прогнози слід очікувати, якщо бачити уві сні розбите дзеркало?

Розбиті дзеркала попереджають про прийдешні невдачі і важких часах.

Ясніше зрозуміти посил снів можна, згадавши фрагменти сюжету і емоційне відчуття сновидіння. До чого сниться розбите дзеркало з точки зору визнаних віщунів?

Сонник Міллера

Виглядати в розбите дзеркало

Якщо уві сні ви виглядали в розбите дзеркало — значить скоро зіткнетеся з ситуацією, коли не виправдаються ваші очікування. Причиною тому стане чиєсь захворювання.

Снилося тріснуте дзеркало — провісник раптової смерті якогось родича.

Якщо в ньому було відображення тварин — це знак прийдешніх втрат і розчарувань.

Незаміжньої жінки пошкоджене трюмо віщує нещирі дружні відносини, або нещасливий шлюб.

Сонник Нострадамуса

Якщо у снах ви самі розбиваєте дзеркало — це передвістя ваших страждань через ганебного вчинку коханого.

Снилося трюмо з каламутною, або пошкодженої поверхнею — це попереджає про ймовірність того, що ви можете стати потерпілим від інтриг і наклепів. Намагайтеся бути уважним і не піддаватися на провокації недоброзичливців.

Сонник Ванги

Тільки страждання і сльози, біди і великі нещастя віщують розбиті дзеркала уві сні.

Тримати в сні оскільки в руках

Сонник Фрейда

Образ розбитих дзеркал у снах пророкує крах ваших сподівань.

Тримати в руках осколки битого глянцевого скла — значить сновидцу відкриється якась таємниця, вельми його шокуюча.

Посил розбитих дзеркал

Розколоті дзеркала застерігають від обманів, зрад. Тому, знаючи посил схожого сюжету, ми може хоч якось себе убезпечити від неприємностей, вчасно зробивши заходи. Яку інформацію з цього приводу ми можемо почерпнути в сучасних сонниках?

Сонник Цветкова

Розрив відносин через невірність віщує сон, де довелося бачити розбитий трельяж. Більш того, через зраду коханого, сновидец понесе фінансові втрати.

Бачити своє відображення в ньому в повний зріст передвіщає початок захворювання.

Сонник Іванова

Тлумачення снів поетом і прозаїком Івановим, де снилося маленьке дзеркальце, яке розбилося, пов’язує їх прогнози із сумними новинами.

Бачити себе голим, відбитим в розбите трюмо, попереджає про хворобу.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Розбити самому дзеркало уві сні

Послідовники вчення Нострадамуса пророкують, що розколоті трюмо у снах — це провісники раптових змін в житті сновидіння, які виб’ють його зі звичного ритму.

Сонник Шувалова

Езотерик дає тлумачення сюжету, в якому сновидец сам розбиває люстерко. Це сновидіння є відображенням його невдоволення своїм соціальним статусом.

Якщо снилося розколоте трюмо

У мріях дзеркала дуже чітко передають відображення чогось. Вони містять відображення предметів, привносячи якісь зміни, показуючи іншу реальність. Вони не рідко викликають тривожність через свого вміння без прикрашання показати те, що очікує в майбутньому, викликаючи бажання інтерпретувати зриме і задуматися, чи подобається воно нам. До чого сниться розбите дзеркало ми зрозуміємо, розшифровуючи окремі фрагменти:

Тлумачення сюжету, де снилося, як в руках тримали осколки і бачили своє відображення усміхненим — це передвістя подій, які спочатку налякають. Однак незабаром ви зрозумієте все переваги ситуації, що склалася, і успішно скористаєтеся нею

Якщо, дивлячись в осколки, ви бачили смуток на обличчі в відображенні, значить вам уготовані розчарування і печаль.

Бачити незнайомця в уламках

Прогнози сну, де в осколки виглядав ваш коханий, вказують — Можливо впевнені, що гряде період сварок і непорозумінь між вами. У цей час дуже важливо не піддаватися на провокації кохану людину, і не бути агресивним у відповідь на них.

Сталося бачити, як в осколки виглядав незнайомець? Це відображення неуважного, а інший раз, несправедливого, відносини сплячого до рідних людей . Посил сну — змінити манеру спілкувань з близькими, критично ставитися до своїх вчинків.

Тлумачення сну, в якому ви, увійшовши в якесь приміщення, побачили на стіні цей предмет туалету розбитим, обіцяє пропозицію на більш високооплачувану і перспективну должность. Снілось, що ви довго стояли і виглядали в нього — чекайте вигідний контракт.

Якщо вам снилося, що ви нашив осколки дзеркала на вулиці — це означає, що скоро зустрінете гідного і цікаву людину, з яким розділіть свою долю.

Несподівано життєстверджуюче тлумачення сновидінь, де ви бачили себе в кімнаті сміху з розбитими дзеркалами. Цей сон обіцяє вам щасливу і безбідне життя.

Розбилося на щастя, чи не на добро?

Наяву не рекомендується дивитися у биті дзеркала. Найкраще їх викинути, не намагаючись склеїти. Але у снах існують свої закони. Цей предмет туалету може мати як негативний, так і позитивний тлумачення.

Обряди з дзеркалами в мріях

Дзеркало тріснуло під час ворожіння

У житті іноді зустрічаються обряди, коли щось розбивають на щастя. Цим предметом зазвичай є келих, рідше дзеркала. Які прогнози несуть сни, де спливають такі сюжети?

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: