Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться розбите скло?

До чого сниться розбите скло?

Зміст:

Сонник розбите скло

Всім відомо, що уві сні може приснитися все, що завгодно, іноді навіть найдивовижніші сюжети. Бачення можуть бути порожніми, віщими і пророчими.

З давнину існувало повір’я, що розбити скло або дзеркало віщує нещастя і труднощі. Це в реальному житті, але яке значення має нічне бачення, в якому приснилося розбите скло? Для тлумачення побаченого сюжету варто звернутися до сонником. Не варто відразу лякатися бачення, краще постарайтеся його детально пригадати.

Загальна тлумачення

До чого сниться розбите скло? Таке ведення є не просто так, воно означає, що сновидець намагається в реальному житті усунути багато перешкод, які перегороджують йому дорогу до досягнення поставлених цілей.

Бачити уві сні оскільки під ногами — тлумачення попереджає, що слід бути більш обережним. Перед прийняттям будь-якого рішення все зважте.

Якщо приснилося розбите скло

Йти по ним босоніж — в реальному житті зробите авантюру, вчинок буде неправильний, але назад дороги не буде.

Порізатися ними — ваші зусилля обов’язково будуть відзначені рідними або керівництвом.

Навколо сновидіння в нічний мрію було багато битого скла? Значить, підсвідомість вказує, що людина в реальному житті не звернув увагу і не прийняв до свого відома важливу інформацію.

Тріснуте бачити скло — поганий знак, що передвіщає трагедію.

Тримати осколок в роті — до важкого періоду в житті. Гряде період невдач і хвороб. Є скло — сновидцу варто стати більш впевненим у своїх силах інакше через нерішучість накличе на себе проблеми.

Бити

Бити уві сні вікно, скляні двері з метою вибратися назовні — бачення вказує, що людині необхідно розібратися в собі. Підсвідомість підказує, що можливо болісні думки терзають душу людини не настільки серйозні. Постарайтеся розібратися в своїх почуттях і вчинках. Поганий знак — дивитися на осколки і бачити в них своє відображення. Фізичні і моральні сили покинуть вас.

Розбиті вікна в приміщенні

Бачити уві сні великий красивий будинок і вікна в ньому все розбиті — в реальному житті будете виправляти чужі помилки.

Розбиті вікна в будинку

Бачити в нічний мрію сюжет:

До чого сниться розбите скло в будинку сновидіння? Сонник вказує, що не вийде повернути в свій будинок любов і гармонію.

Сниться бите скло у вікні? Бачення вказує, що нерозуміння призведе сім’ю до розлучення.

Розбити скляну річ — в реальності отримаєте погану звістку про ваших рідних. Збирати осколки — до втрат.

Кому сниться

Важливо кому сниться сюжет, так як тлумачення може відрізнятися.

Варто відзначити, що чим старше сновидец, тим більше проблем віщує сон.

Якщо бачення з битим склом сниться майбутній мамі — поганий знак віщує складності під час пологів. Перед народженням малюка дівчині варто стати акуратніше і більше дбати про свій стан. Віруючою варто сходити до церкви і поставити свічку за здоров’я.

Бачити уві сні, биті вікна в своєму будинку для подружжя вказує на майбутнє розлучення.

Для батьків бачити уві сні биті вікна в багатому домі — бачення вказує на складні відносини з дітьми. Ваше чадо сильно нашкодив, а за його провини доведеться відповідати вам.

Тлумачення за сонникам

Негативні трактування

Як тлумачать побачене популярні сонники? В цілому все тлумачі сходяться в загальному думку, що бите скло вказує на обман і небезпека.

Бите скло по сонником Густава Хіндман Міллера

За тлумаченням відомого психолога Г. Міллера бити скло — дуже поганий знак передвіщає смерть. Його розбили раніше — готуйтеся до зустрічі з малоприємним людиною. Вказує сонник розбити і порізатися їм — ви проявите свої професійні якості, чим викличете успіх у оточуючих. Дивитися крізь розбите сновидцем скло — гряде період невдач в реальному житті. Взяти осколок в руки і порізатися їм — сприятливий знак, символізує успіх у всьому. Сниться сюжет, в якому мили вікно і розбили його — до просування по службі або отримання нової високооплачуваної роботи. Але варто бути обережним, так як в новому колективі буде складно ужитися. Бите скло каламутне — сниться до неприємностей.

Дворянський сонник Гришиной

За сонником Н. Гришиной бачити в епізоді бите скло — людині варто бути обережнішими на дорозі.

Сонник Медеї

Вказує сонник: розбити уві сні скло — значить, сновидец в реальному житті знаходиться в незручному становищі.

Красиві, різнокольорові скельця у вигляді мозаїки — віщують зустріч з людиною, яка кардинально змінить життя людини.

Бачили складений візерунок з кольорових скелець — до удачі.

Тлумачення за східним сонником

За даним сонником бачити бите скло вікон у себе під ногами — зробите любовний вчинок. Ходити по осколках — події в реальному житті будуть розвиватися не в кращу сторону для сновидіння. Найближчим часом людині, який побачить такий сон варто відмовитися від угод і обережніше спілкуватися з оточуючими. Якщо в нічний мрію ви поранилися — до матеріальних проблем.

Сонник Фрейда

За сонником Фрейда скло сниться до хвороби статевих органів. Мити скло — сновидец мріє про народження дитини. Інше трактування сюжету вказує на сильну пристрасть.

Слов’янський сонник

У цьому сонник бите скло, є тривожним знаком. Якщо довелося бачити бите скло у себе в будинку — значить, доведеться усувати помилки інших. Осколки сняться до розставання з-за сварок з коханою людиною. Розбити в нічний мрію скло і бачити як воно розлітається на маленькі осколки — контролюйте свої дії і слова в реальному житті.

Для себе вирішуйте самі вірити в тлумачення чи ні. Але для того щоб відвернути від себе період невдач, можна розповісти вранці відразу після побаченого неприємного сюжету сон проточній воді. Адже, як відомо, вода змиває все.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: