Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться розбитий градусник?

До чого сниться розбитий градусник?

Зміст:

Сонник розбитий градусник

Градусник — потрібна річ в будь-якому будинку. Він висить у нас за вікном, щоб ми розуміли, скільки градусів на вулиці. Градусники використовуються для купання маленьких дітей, щоб міряти температуру води у ванні. І, звичайно ж, самий звичайний градусник для виміру температури тіла, який присутній в будь-якому будинку.

Трапилося нещастя — ви розбили градусник

Звичайно, існують безліч електронних градусників, які більш точно, і в найкоротші терміни виміряють вам температуру. Але багато людей бажають діяти по-старому і використовують звичайнісінький, перевірений десятиліттями ртутний градусник.

Чи варто говорити про те, що розбити його малоприємне заняття, адже ртуть отруює організм, і її варто негайно зібрати спеціальним способом.

Впустити термометр за сонником

Якщо розбили градусник уві сні

В сучасних тлумачів можна знайти практично будь-яку інформацію, яка буде стосуватися символу, що сниться. Термометр, не виняток.

Сонник Міллера

Уже сам по собі градусник уві сні говорить вам про те, що необхідно переглянути свій спосіб життя, оцінити стан здоров’я.

Сниться розбитий термометр — незабаром захворієте.

Крім того Міллер радить звернути увагу на те, в який бік рухався ртутний стовпчик:

Езотеричний сонник

До чого упустити градусник на підлогу? Слідом за таким сновидінням піде низка дрібних неприємностей і клопоту.

Сонник 21 століття

Сниться, що вимірюєте собі температуру тіла — подбайте про своє здоров’я. У вашому організмі намітилася серйозна пролом.

Ртутний градусник вислизає і розбивається — ви зможете тільки полегшити свій стан, але хвороба вже проникла в ваші організм.

До чого просто бачити уві сні термометр — сновидец відчуває незадоволеність виконаною роботою.

Сонник за порами року

Даний тлумач вбачає термометр уві сні як сімейний конфлікт.

Яким чином ви зламали термометр

Несправний прилад для вимірювання температури

Щоб зрозуміти до чого сниться розбитий термометр, варто звернути увагу на те, розлилася чи при падінні ртуть.

Якщо градусник не розбився, а просто зламався і ртутний стовпчик просто безпричинно скаче то вгору, то вниз — сонник радить менше звертати увагу на дрібні негаразди. Ви нервуєте через дрібниці, в той час як важливі справи залишаються без вашої участі.

Спостерігати, як ртуть повільно витікає з приладу — втратите важливу для вас річ.

Градусник просто впав і лежить на землі — відбудеться прикре непорозуміння.

Вимірювальний прилад впав, але ртуть розлилася лише в середині — ви потребуєте підтримки і мудрій пораді. Зберіться і подумайте, до кого б ви могли звернутися за допомогою.

Якщо ртуть витекла

Сріблястого речовини занадто багато, воно розлито по всій підлозі — приведіть в порядок нервову систему. Ви надто дратівливі, це може вплинути як на ваше загальний стан, так і на взаємини з оточуючими людьми.

Інші передбачення, пов’язані з несправністю термометра

Тлумачі розглядають навіть таке сновидіння: ви вимірюєте температуру стоячи на голові і засунувши в рот термометр. У процесі він вислизає і розбивається — отримаєте сумні звістки.

Збирати осколки і намагатися склеїти прилад — отримаєте новини від небайдужого вам людини, з яким стався конфлікт.

Збирати ртуть і розкладати її собі по кишенях — будете зайняті роботою, яка займе багато часу і уваги. Але при цьому, не завдасть вам, ні задоволення, ні матеріального доходу, ні подяки керівництва або близьких людей.

Вимірювати температуру тріснув термометром — зробите помилку, поступите несподівано не тільки для інших, але і для себе.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: