Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться розбитий келих?

До чого сниться розбитий келих?

Зміст:

Сонник розбитий келих

Поспішні висновки при тлумаченні снів можуть виявитися неточними, які спотворюють реальну картину майбутнього. Існує думка, що якщо довелося розбивати будь-який посуд уві сні, то наяву належить боротися з випробуваннями, посланими долею. Кілька унікальних, абсолютно протилежних значень надають сонники нічним баченням з фужерами, склянками і келихами. До чого сниться келих тріснутий, чого очікувати після снів з розколотим в руках предметом?

Виникнення складнощів на роботі, труднощі в бізнесі, неузгодженість з колегами обіцяють мрії, де за сюжетом сновидец відпив з сколотого фужера.

Випивати у снах з битих чарок, чашок і келихів — до хвороби, на лікування якої піде багато коштів і енергії.

Символіка бачення

Під час нічного відпочинку організму підсвідомість не перестає подавати сигнали. Згадавши конкретні деталі, дійових осіб, вийде розібрати символи і знаки.

До чого сниться розбитий стакан? Сплячої особі бачення повідає, що вдома панує несприятлива атмосфера. Такі мрії сняться перед серйозним скандалом. Що опинилася посуд в руках одного — це знамення, що сигналізує про те, що хтось із близького оточення потребує допомоги сновидіння.

Чути в сні дзвін розбитого фужера

Почути дзвін від впав келиха уві сні — до пліток за спиною, побачити на підлозі осколки кришталю або скла — потрапити в незручне становище, доведеться доводити чесність вчинків, щоб утриматися на отриманої недавно посади.

Короткі тлумачення

Сонники медіумів, практиків і психологів надають власні, часом унікальні значення сюжету з колотою посудом.

Як свідчить сучасний сонник, розбитий келих у снах застерігає про можливе погіршення самопочуття, що наближається депресії через нереалізованості планів, нездійснених бажань.

Особливості предмета

Пити уві сні з тріснутий посуду

Келих може приснитися красивим або брудним. Від зовнішнього образу предмета залежить майбутнє тлумачення.

Фужери з дорогим вином сняться людям, для яких відкриті всі двері, але відколи на предмет підказують, що необхідно бути уважним, щоб не упустити шанс, дарований долею.

Чого очікувати після мрій

Впустити келихи — недобрий знак, що пророкує початок важкого життєвого шляху, повного неприємностей і перешкод.

Посваритися з коханим по сонником Міллера належить тому, хто у снах почув звук тріснутого скла.

Кардинальні зміни очікують людину, якій примарився келих без ніжки.

Сімейний тлумач надає дещо інші значення. Для юнака колотий келих символізує нові можливості, для заміжньої дами — спокій, затишок, а дівчатам бачення подібного роду обіцяє довгоочікувану зустріч коханого.

Б’ється — на щастя…

Сниться битий фужер

Вибираючи з наданих значень, до чого сняться келихи, вийде знайти позитивні ознаки.

Вийде налагодити родинні зв’язки, знайти взаєморозуміння з дітьми, коханими, коли за сюжетом вийшло склеїти уламки в єдине ціле.

Обережність не завадить

Надійде вигідна пропозиція, яке за фактом виявиться качкою, — так розбирає появу у снах способу розбитих фужерів провидиця Ванга.

До чого сниться розбити келих? Наяву судилося втратити повагу колег. Для відновлення репутації потрібно докласти максимум зусиль.

Близько обманюють сновидіння — так розбирає загальний тлумач мрії, де людина випиває з розбитою чарки.

Можливі значення

Старанна робота по склейці розбитого фужера у снах є прихованим бажанням налагодити відносини з колишніми партнерами, будь то любовний зв’язок або чисто ділове спілкування.

Приснився осколок, впившийся під шкіру, натякне на майбутні розчарування в людях, яким сновидец щиро вірив.

Змініть мета, оскільки наяву ви дотримуєтеся хибного напряму, — тлумачить розколотий навпіл келих жіночий сонник.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: