Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться розчісувати волосся?

До чого сниться розчісувати волосся?

Зміст:

Сонник розчісувати волосся

Існує думка, що розчісувати своє волосся уві сні — до обмеження волі дій. Хтось претендує на ваші права, обмежує вашу свободу. Якщо вас розчісує інша людина, то він яро ненавидить вас в реальному житті.

До чого сниться розчісувати волосся

Іноді сонник інтерпретує розчісування свого волосся, як жертовність в любовних відносинах. Звичайно, варто йти на поступки коханій людині і робити його життя прекраснішим, але не варто при цьому абсолютно забувати про себе.

Думки сонників з приводу чесання волосся

Як правило, сонники сходяться на думці, але іноді можна знайти непримиренні розбіжності. Тому, якщо те, що довелося бачити уві сні, дійсно вас зацікавило, не полінуйтеся взяти кілька джерел і досконально вивчити їх.

Жіночий сонник

Якщо розчісували волосся уві сні

Циганський сонник

Сонник 21 століття

Бачити уві сні довгі, густі гарне волосся, у себе на голові — до багатства, влади, щастя. Відповідно рідкі, короткі, недоглянуті — до бідності, горю, неприємностей на кожному кроці.

Причісувати собі волосся перед дзеркалом — до відмінного здоров’я і успіхів на роботі. Але виривати при цьому шматки — до фінансових втрат.

Сняться укладені локони — до романтичної зустрічі, любовному пригоді. Неохайні, брудні, скуйовджені — неприємні звістки.

Бачити своє волосся неприродно кучерявими — чекають круті зміни в житті. Чесати їх — нові захоплення.

Якщо заплітали косу

Сонник мандрівника

Французький сонник

Сонник Міллера

Мусульманський сонник

Якщо випадало волосся

Мусульмани вважають, що сновидіння про випадання волосся, якщо при цьому ви не бачили лисини — позитивний знак. Ви розправитися зі старими боргами, скинете вантаж з плеча, не будете більше переживати через якусь ситуації.

Якщо чужі люди стрижуть вам довге волосся — втратите те, що, по суті, і не було вашим, а взято в борг на тимчасове користування. Для жебраків такий сон віщує швидке збагачення.

Жінці, бачити, як їй остригають волосся — до розлучення, ініційованого чоловіком.

Думки інших тлумачів снів

Езотерики вважають, що бачити уві сні довгі локони — до хвороби володаря шевелюри. Чесати їх — до швидкого одужання.

Перси говорили, що розчісувати волосся, доглядати за ними — позбудеться від всіх неприємностей і печалей, мрії здійсняться, а якщо у вас є борги, то ви їх без проблем віддасте.

Негативні прогнози

Підрізати перед дзеркалом собі чуба — неприємності з домочадцями.

Ванга вважає, що розчісування волосся, каже про зайву недовірливість сновидіння. А Зигмунд Фрейд — про жалі за свої вчинки, або ж недосконалі дії.

Жінці, якщо її локони остригають чужі люди — до розлучення. Чоловік, якщо бачить свою дружину стригтися — нехай готується до того, що вона може в будь-який момент піти до іншого.

Східні культури також вважають, що чоловік, який бачив свою дружину з розпущеним волоссям, особливо, якщо вони неприродно довгі, може бути впевнений в її невірності.

Якщо розчісували мокре волосся

Для заміжньої жінки, сновидіння з причісуванням іншого чоловіка, обіцяє неприємності з законним чоловіком. Варто проявити всю свою терпіння і кмітливість, щоб погасити назріває конфлікт.

Чесати мокре волосся — неполадки зі здоров’ям. Сонники радять, після такого бачення не зволікати з візитом до лікаря. Будь-яке захворювання краще припинити в корені.

Якщо уві сні ви чекаєте, коли висохнуть мокре волосся, а тільки потім будете їх чесати — ставитеся до себе занадто критично, повірте, ідеальних людей не буває.

Вкрай негативним вважається такий символ, як зламана гребінець — життя неабияк потрапляють вас. Але навіть такий період в житті, пройде.

Якщо ваша зачіска забруднилася і намокла — отримаєте від начальства багато додаткових обов’язків, які ні радості, ні фінансового прибутку вам не принесуть. Постарайтеся, по можливості, відмовлятися від зайвих обов’язків.

Коли при цьому волосся ще і сильно заплуталися, ви не можете їх розчесати — за спиною у вас йде завзяте обговорення вашої персони, не в найкращих тонах.

Інші передбачення про розчісування волосся

Чесати локони небіжчикові — чекайте фінансовий прибуток. Прибутки буде тим більше, чим довші і гарне волосся були уві сні. Коли небіжчик сам собі розчісує локони — чекайте звісток, не обов’язково приємних.

Якщо чоловік чеше іншого представника сильної статі — радійте, всі ваші неприємності вирішуватися самі собою. Також сновидіння говорить про те, що ваші мрії збудуться, а всі старі борги будуть роздані.

Чоловік, розчісувати локони жінці, дуже тепло до неї ставиться. Швидше за все — це справжнє почуття.

Довге волосся, зачісувати в сновидінні, обіцяють незаміжнім дівчатам швидке весілля, а дамам, які давно перебувають у шлюбі — неприємності з чоловіком.

Сонники до сих пір не можуть прийти до одного значення кольору волосся. Одні вважають темне волосся негативним знаком, а світлі навпаки. Інші ж твердять, що чорне волосся, або ж темніше ніж в реальному житті обіцяють сновидцу отримання подарунка, а білий колір говорить про втрати. Але всі сходяться в одному — для позитивного тлумачення сну, шевелюра повинна бути красивою, здоровою і доглянутою.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: