Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться розлучення з чоловіком?

До чого сниться розлучення з чоловіком?

Зміст:

Сонник розлучення з чоловіком

Коли момент закоханості проходить і цукерково-букетний період відходить на задній план, починаються сірі будні. Люди притираються один до одного і нормально існують, але часом цього не трапляється. Конфлікти стають все частіше і сильніше, підсумок — розлучення.

До чого може снитися розлучення з чоловіком

Часто сонники інтерпретують сюжети сну з точністю до навпаки. Так відбувається і з сюжетом про розрив шлюбних уз між чоловіком і дружиною.

Що скаже сонник, до чого бачити розлучення уві сні

Якщо подібне сновидіння сниться заміжній жінці, то в її родині все в повному порядку. Любов і взаєморозуміння, постійні жителі вашого будинку.

Хоча не рідкісні тлумачення, які можуть вас роздосадувати. Що у вашій подружнього життя не все так гладко, можливий розрив, в разі якщо ви не прийміть заходи.

Якщо сниться розлучення з чоловіком

Сонник Деніз Лінн

Вважається, що сон може символізувати страх перед розривом з чоловіком. Можливо, у вас занадто низька самооцінка і ви вважаєте, що чоловік може знайти кращу супутницю життя. А може у взаєминах не все так гладко, і ви переживаєте з цього приводу.

Варто проаналізувати і сон, що приснився і реальну сімейне життя, зробивши з цього висновки.

Сонник Міллера

Даний сонник вважає, що бачити розлучення з чоловіком, сниться тим людям, які відчувають невдоволення взаємовідносинами з оточуючими. Якщо подібне наснилося молодій дівчині, воно може сигналізувати про невірність її обранця.

Якщо ініціатором шлюборозлучного процесу є ви — серед знайомих людина, яка через заздрість жадає заподіяти вашому сімейству зло.

Сонник Хассе

До чого сниться шлюборозлучний процес з чоловіком? До почуттю провини, за необдумано скоєний вчинок. Ви самі вважаєте, що гідні покарання.

Тлумачення інших сонників

Мусульмани, наприклад, вважають, що розлучення з чоловіком, до швидкого прибутку.

До прибутку

Якщо ви розлучаєтеся з подачі чоловіка — він вам щось недоговорює. Це не обов’язково страшна таємниця, але між вами вже немає тієї щирості, на якій тримається шлюб.

Бачити шлюборозлучний процес, який був в реальному житті — ви не готові повністю розлучитися з минулим. Потрібен час, яке, як відомо, лікує.

Причина розлучення

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: