Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться розлучення?

До чого сниться розлучення?

Зміст:

Сонник розлучення

На сьогоднішній день люди часто знімають з себе відповідальність за створену сім’ю і оформляють розлучення. Якщо ви зовсім недавно пережили подібну подію або часто думаєте про такий крок, не варто шукати тлумачення, до чого сниться розлучення. Це лише втілення в нічних мареннях думок про це. Але якщо в даний момент у відносинах тиша й гладь, і раптом приснився розлучення — це може викликати бурю різноманітних почуттів.

Багато сонники тлумачать нічні марення про шлюборозлучному процесі як сни-перевертні. Особливо це стосується найбільш древніх джерел. Психологічно спрямовані сонники, такі як тлумач Міллера, попереджають про власну незадоволеності шлюбом або відносинами.

Повсюдна можливість створювати кілька сімей в перебігу життя змінила ставлення до шлюборозлучного процесу. Громадськість не засуджує людей, які з різних причин більше не можуть перебувати разом і хочуть створити сім’ю з іншими людьми. Тому і значення такого сну більше тяжіє до психологічного тлумачення.

Ось що говорить сімейний сонник: розлучення, побачений у сні, зовсім не означає, що його доведеться пережити в реальності. Швидше за все, атмосфера вдома зараз важка і напружена. Але це не більше, ніж природне протистояння поколінь. Потрібно просто почекати і все прийде в норму.

Якщо приснився розлучення

Такі різні думки

Розвиток суспільства накладає свої зміни в свідомість людей. Тому, вважати тлумачення, до чого сниться розлучення, древніх сонників виключно вірним, не виходить. Найглибше проаналізував подібне сновидіння сонник Міллера. Варто також звернути увагу на ісламський сонник, тому що в цій культурі ставлення до розриву шлюбу з плином часу практично не змінилося.

Більше уваги один одному — сонник Міллера

На думку психоаналітика, дуже важливо згадати, чий саме розлучення приснився. І тільки тоді можна тлумачити сновидіння. Якщо це було розірвання шлюбу людей, які в реальності ні в яких стосунках не перебувають, значить, про ваше особисте життя ходять дивні чутки.

Розлучалися ви самі

Бачити уві сні власне розлучення — значить відчувати труднощі в сімейному житті. Від відчуття самотності вам доводиться ховатися за постійною діяльністю, яка забирає практично весь час. Друга половина відчуває невдоволення, але на відкритий конфлікт не йде. Ситуацію ускладнюють діти, які увійшли в фазу дорослішання і постійно суперечать обом батькам.

До чого сниться розлучення інших людей

Якщо були свідком розлучення

Якщо уві сні ви бачили судовий процес власних батьків — відчувати серйозні переживання з приводу їх здоров’я і благополуччя. Можливо, ви вважаєте, що їх співіснування на одній території проблематично і такий крок міг би вирішити ці проблеми. Але після подібного сну, краще не турбувати рідних — ситуація скоро налагодиться.

Брати участь в сімейних чварах друзів або знайомих — зіпсувати з ними стосунки. Особливо, якщо уві сні вам довелося стати на сторону будь-кого з них.

Бути в ролі судді і оголошувати рішення про розірвання шлюбу абсолютно чужим людям — будете втягнуті в чуже особисте життя. Після скандалу у вас будуть зіпсовані відносини з усіма, хто брав у ньому участь. Якщо ж ви працюєте в судовій сфері — не варто звертати уваги на подібні сни.

Короткий огляд інших думок

Різні сонники намагаються під абсолютно різними кутами розглядати подібні нічні марення. Найбільш часте думка говорить про те, що побачений уві сні розлучення до довгого і щасливого сімейного життя. Але є й інші цікаві тлумачення, які варто застосовувати.

Які почуття випробовували

Аналізуючи такий сон, варто згадати, які основні почуття були випробувані. Якщо вранці ви прокинулися в хорошому настрої і тільки з легким подивом — можна не турбуватися, це був порожній сон, або ж значення його виключно позитивне.

Прокинутися розбитим і втомленим — варто придивитися до деталей побаченого. Бути може, відносини з другою половиною, і правда, зайшли в глухий кут, і потрібно поговорити про подальше їх розвитку.

Плакати і засмучуватися — хороший знак. Зараз в родині все добре і так буде завжди.

Радіти довгоочікуваної свободи — вам не вистачає гострих відчуттів. Але ви їх шукаєте не з тієї особливої, і не в тих місцях.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: