Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться руда кішка?

До чого сниться руда кішка?

Зміст:

Сонник Руда кішка

В цілому, бачити кішку уві сні, до обману і брехні. При цьому кішка символізує людину з вашого близького оточення, тому не зайвим буде більш уважно придивитися до своїх друзів і знайомих.

Наснилася кішка

Дане тварина норовлива, горнутися до тих пір, поки йому щось потрібно. Тому сонники наділяють даний символ не найбільш хорошими прогнозами.

Колір котика

У будь-якому сні дуже важливо запам’ятати якомога більше деталей. Для точності тлумачення підходить буквально все. В даному сновидінні одним з найважливіших моментів буде забарвлення кота.

Якщо наснилася руда кішка

До чого сниться руда кішка

Як говорить сонник, руда кішка відображає не тільки брехня і заздрість, але і вплив на сновидіння потойбічних, демонічних сил. Як правило, це реальна жінка, або дівчина, яка піде абсолютно на все аби досягти своєї мети, в тому числі не погребує чорною магією.

Вважається, що руда кішечка означає жінку з таким же кольором волосся. Але, якщо б все було так просто, то ви в мить б розпізнали ворога серед знайомих.

Сонник Цветкова, стверджує, що подібний символ означає сльози і печаль, які можуть бути від чого завгодно. Невдача в справах, розрив з коханою людиною, неприємності зі здоров’ям.

В іншому сонник йдеться про те, що кіт з рудим забарвленням сниться до зради. Можливо ваші взаємини вже давно дали тріщину, а ви цього не хочете помічати. Іноді подібні бачення призводять до повного розриву між закоханими. При цьому, як правило, такий сон більш небезпечний для жінки, так як позначає суперницю, яка вирішила відвести благовірного з дому заради забави.

Кішечка з рудою шерстю нападає — будете сильно вражені морально.

Коти інших забарвлень

Дії тваринного

Не менш важливим моментом, будуть дії, які виробляло тварина уві сні.

Гравці коти можуть попереджати вас про просування по кар’єрних сходах, або підвищенні рівня заробітної плати.

Наснилася кішка на дереві — незабаром поміняєте місце проживання. Але в цьому випадку, варто звернути увагу на поведінку кота. Якщо він агресивний, наляканий — почекайте з переїздом, зараз не найкращий час.

Бачити уві сні, як кіт вмивається — зустріч з приємною людиною, можливо давнім знайомим.

Позитивні тлумачення сну про руду кішці

Більшість сонників наділяють даний персонаж негативною характеристикою, але є ті, які бачать в цьому символі позитив.

Бачити руду кішку темного забарвлення — у вас з’явиться реальний шанс зміцнити своє здоров’я, а також поліпшити своє матеріальне становище.

Подібне тварина, сниться, на думку деяких тлумачів, до веселого проведення часу в сімейному колі і яскраві емоції.

Жінці, сновидіння, в якому її подряпала руденька кішка, може обіцяти довгоочікувану вагітність.

Бачити уві сні рудого кота неприродно великих розмірів — до появи у вашому житті могутнього покровителя.

Підсумки

Незважаючи на позитивні і негативні сторони подібного нічного бачення, практично всі сонники сходяться в одному. Рудий кіт в нічному баченні може означати, що вами в реальному житті хтось маніпулює. Однозначно, дії цієї людини спрямовані не на благо вам. Задумайтесь про своїх останніх діях, чи дійсно ви цього хотіли, або робили за вказівкою іншої людини, що переслідує свої корисливі цілі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: