Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться рятувати дитину?

До чого сниться рятувати дитину?

Зміст:

Сонник рятувати дитину

В реальності людей, які рятують чужі життя, ми називаємо героями. Багатьом доводиться робити це за службовим обов’язком. Але бувають випадки, коли людина просто виявляється в потрібний момент в потрібному місці.

Варто визнати, що не кожен здатний ризикувати власним життям заради порятунку навіть дитини. Якщо це сталося не наяву, а уві сні? До чого сниться рятувати дитину?

Сновидіння про героїзм

Більшість тлумачів вважають, що коли в нічному баченні приснилося, що ви виручаєте когось із біди, значить, в реальності допомога потрібна самому сновидцу.

Але це загальне бачення. А для достовірного тлумачення вам необхідно прояснити ряд моментів: кого ви рятували і від якої біди. Коли ви компетентні в цьому, тоді половина справи вже зроблена.

Допомагати уві сні незнайомій людині

Врятувати незнайомої людини

Звичайно, будь-яка людина кинеться і в вогонь, і в воду, щоб виручити з біди рідного, коханої людини, навіть ціною власного життя. Але не кожен піде на такий відчайдушний крок, бачачи, як загроза нависає над життям абсолютно незнайомої людини.

У біду потрапив дорослий

До чого сниться порятунок зовсім сторонньої вам людини? Тлумачі вважають це позитивним знаком для досягнення поставленої мети. Не опускайте руки, і далі продовжуйте боротьбу, тоді побачите результат, що перевершить найсміливіші очікування. Це буде і матеріальну винагороду, і моральне задоволення від своїх можливостей.

На думку Зигмунда Фрейда, порятунок знайомої людини повинно розглядатися на інтимному рівні. Якщо потерпілий був протилежної статі, то ви відчуваєте до нього сильну симпатію, бажаєте фізичного контакту.

Гине дитина

Порятунок дитини — також позитивний знак. Якщо ви зовсім не знайомі з ним в реальному житті, то ви отримаєте матеріальне благополуччя, це трапиться в самому найближчому майбутньому.

Приснився малюк ваш власний — сон говорить про те, що ви не приділяєте йому належної уваги. Якщо і далі будете продовжувати в тому ж дусі, то син або дочка можуть потрапити в біду.

Коли ви рятуєте дівчинку, то провісники снів вважають, що ви бажаєте досягти успіху за рахунок інших людей. Запам’ятайте: навіть якщо вам вдасться здійснити ваш підступний план, то навколишні відразу зрозуміють, чиї це заслуги.

Наснилася врятована дівчинка

Коли чужий малюк був чоловічої статі, то сновидіння приймає зовсім інший оборот. Сонники розглядають цей сон для жінок, у яких немає власних дітей. Бачення означає, що ви досягли моменту, коли варто заводити власних дітей або задуматися про усиновлення.

До чого може приснитися порятунок новонародженого? Ви намагаєтеся забезпечити всім оточуючим безбідне існування. Коли ви старанно рятували малюка від неминучої смерті, вам це вдалося, і він вам посміхнувся, то ви досягнете успіху, і ваше бажання здійсниться.

Порятунок родича

Надати допомогу молодшому братику означає, що незабаром у вашому житті будуть відбуватися приємні зміни. Доля буде до вас прихильна, приймайте її дари з вдячністю.

Довелось рятувати сина від смерті? Сновидінню загрожує страшна небезпека. Настане момент, коли він буде перебувати на межі життя і смерті. Вам варто бути гранично обережним, і набратися сміливості і терпіння.

Увага, потопаючий дитина

Як часто в реальному житті ми дізнаємося страшні звістки про те, що у водоймі потонула дитина. Ці новини нікого не залишають байдужим. Тому варто відразу уточнити, що якщо ви стали свідком трагедії або напередодні дізналися про неї, то сновидіння про потонулого дитини — це просто відображення пережитих за день тривог.

Що скаже психологія

Наснилося, що дитина тоне

Як вважає психологічний сонник, рятувати дитину, що тоне — відображення бажань сновидіння. Спляча людина потребує того, щоб опікуватися і любити іншу живу істоту. Не знаєте, на кого вилити свою любов і ласку.

Діти або милі тварини асоціюються у нас з істотами, які потребують нашої опіки. Сновидець відчуває свою значимість і безмежне щастя, коли опікується інших.

Думка Міллера

До чого сниться рятувати потопаючого дитини? Міллер вважає, що таке бачення може відвідувати людини, яка звикла займати лідируючі позиції, показувати всім свою значимість. Часто таких людей відвідує страх втратити своє місце в суспільстві, стати непотрібним. Тому уві сні ви бачите сюжет, коли беззахисна дитина буде потопати, і, звичайно ж, першим кидаєтеся його рятувати, адже без вас світ завалиться.

У процесі сну вам вдається врятувати потопаючого дитини? Ваш родич потребує допомоги, але соромиться попросити вас про неї. Подумайте, кому потрібна підтримка, і постарайтеся допомогти людині.

Ви власноруч запобігли загибелі маленької людини — ви надасте послугу знайомому. Вона буде своєчасна і дуже важлива для нього.

До чого сниться рятувати дитину з води, але так і не зуміти допомогти йому? Ваші неприємності в реальному житті досягли таких масштабів, що ви вже розумієте, що не впораєтеся з ними, і просто відпускаєте їх на самоплив.

Пророцтва Ванги

Витягати уві сні дочка з води

Провидиця розділяла сновидіння про порятунок дитини за статевою ознакою. Наголос робився на порятунок власного чада:

Рятувальні роботи в інших сонниках

Існує ще ряд тлумачів, які розглядають бачення про порятунок життя дітей. Кожен з них по-різному розглядає, до чого врятувати дитину з води в нічному сні.

Циганський тлумач

Дитина, що тоне уві сні — негативний знак. Обіцяє неприємності, хвороби, розорення.

Якщо вам не вдалося його врятувати, і він ховається під водою, то ви можете серйозно постраждати, і станеться це через ігнорування порад близьких людей.

Жіночий сонник

Сняться безуспішні спроби порятунку

Як вважає даний сонник, врятувати дитину з водної безодні означає, що сновидицей доведеться поборотися за почуття коханого чоловіка. Але в підсумку все закінчиться благополучно.

До чого сниться рятувати потопаючого дитини, але безуспішно? Ви багато зусиль докладаєте для порятунку благовірного з біди, але всі спроби марні. Вам загрожує швидке розставання. Варто відпустити цю людину і відкрити себе для нового життя. Якщо ви і далі будете намагатися налагодити те, чого вже немає, то тільки втратите час.

Езотеричний тлумач

Ви не зуміли уві сні запобігти трагедії, значить, в реальності ви не зможете впоратися з ворогами. Вони зуміють грунтовно вам нашкодити.

Особливо такий сон негативний для людей, що займаються бізнесом. Ваші конкуренти повстануть проти вас, і ви втратите досить велику суму грошей.

У нічному баченні ви намагалися вирвати чужу дитину з трясовини — тяжко захворієте, при цьому витратите багато сил і грошей. Навіть якщо ви подолаєте недуга, то можете зіткнутися з затяжною депресією. Вам не варто нехтувати своїм здоров’ям, потрібно звернутися до лікаря якомога швидше.

Коли ви поринаєте за малюком в чисту воду і рятуєте його, то удача буде супроводжувати в усіх ваших починаннях. Правда, якщо трагедія все ж таки відбулася, то на шляху до успіху будуть стояти перешкоди, і подолати їх ви зумієте, тільки заручившись підтримкою рідних і близьких людей.

Пірнати уві сні за малюком

Сімейний сонник

Малюк тоне в яру з водою — це страхи і незадоволеність родом з вашого дитинства. Перестаньте придушувати дитини всередині себе, інакше ви ризикуєте впасти в депресію.

На думку сонника, якщо потопельником був дитина ваших знайомих, то незабаром ви припиніть будь-яке спілкування зі своїм другом. Розставання буде з вашої вини, так як ви останнім часом зовсім не приділяли часу свого знайомого.

Врятувати потопаючого дитини — ви досягнете миру і спокою, але на шляху вам доведеться впоратися з багатьма труднощами і труднощами.

Сонник від А до Я

Коли вам не вдалося допомогти малюкові, і він потонув, то чекайте великих неприємностей, пов’язаних зі здоров’ям.

Коли вагітній жінці сниться, що вона кидається на допомогу малюкові і рятує його, при цьому виявляється, що це її власна дитина, то незабаром вона благополучно справить на світ малюка.

Самому бути уві сні потопаючим дитиною

Якщо ви самі дитина, що тоне в бурхливому морі, то вам варто приготуватися до складних життєвих ситуацій. Ваше життя складно буде назвати легкою.

Велесов сонник

Уві сні ви намагалися прийти на допомогу малюкові, але в підсумку загинули самі? У реальності ви зробите необдуманий вчинок, який буде мати катастрофічні наслідки.

Постарайтеся по можливості убезпечити себе, не йдіть на сумнівні оборудки, не довіряйте незнайомим людям, перестаньте вести себе безтурботно.

Дізнатися про трагедію і відчувати горе — ви будете сумувати і в реальності. Біда трапиться з вашим родичем, і вам доведеться неабияк помучитися, так як вас буде турбувати його доля.

Колір води та інші передбачення

Спаситель повинен відзначити не тільки стать дитини, але і навколишнє оточення, колір води, її температуру:

Періодично зустрічається тлумачення, що якщо ви рятували потопаючого дитини уві сні з прозорої води, то вас чекатиме небувале везіння. Все, що ви задумали, вдасться, можете сміливо братися навіть за найскладніша справа.

Власноруч топити своє чадо — ви перестали мріяти, здали свої позиції, відмовилися від боротьби.

Дитина сам врятувався, так як його викинуло на берег — очікуються зміни, і вони будуть важкими. У вас є час морально до них підготуватися.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: