Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться садити квіти?

До чого сниться садити квіти?

Зміст:

Сонник садити квіти

Багато людей просто обожнюють копатися в землі, садити квіточки. Якщо ви любитель садових робіт, то можливо сновидіння з висадкою насіння на клумбі, ніякого посилання вам не несе, ви просто переживаєте за своє дітище, або передчуваєте новий дачний сезон.

Але якщо ви далекі від рослинництва — висаджувати розсаду в сновидінні, є знаком змін в позитивному напрямку.

До чого сниться садити квіти

В цілому сновидіння з квітами мають позитивний забарвлення. Вони радують своєю красою навіть уві сні. Коли подібне приснилося, людина, як правило, прокидається з ранку з позитивним зарядом емоцій.

Що кажуть сонники з приводу висадки квітів

Якщо приснилося що садите квіти

Сонники обіцяють, після подібного сновидіння успіх, щастя у сімейного вогнища, процвітання, веселе проведення часу. Але, сни бувають різні, відповідно і квіти уві сні ви можете висаджувати де завгодно. Щоб не мучитися зайвими сумнівами, беремо в руки сонник.

Велесов сонник

Садити квіти — до неприємностей. Доглядати за ними, поливати — щастя і радість увійду в дім.

Бачити на них росу — задумане справа закінчиться провалом.

Сонник Ванги

Наснилося, що висаджений вами квітник хтось витоптали ногами — вороги активувалися, вони зроблять все від них залежне, щоб не змогли отримати достовірну та необхідну вам інформацію.

Садити в своєму саду квіточки — ви зробите благородну справу.

Сонник Міллера

Пересаджувати кімнатні рослини з почуттям задоволення — дуже хороший знак.

Міллер розділяє свої тлумачення в залежності від того, куди ви закопуєте розсаду:

Сниться, що висаджує насіння в горщик — всі ваші старання з приводу оптимізації житлового простору будуть результативними.

Пророцтва інших сонників

Зигмунд Фрейд вважав, що вкопувати насіння в землю на клумбі біля будинку до шлюбу. Тим же парам, які вже узаконили свої стосунки, психолог пророкував поповнення сімейства.

Наснилося, що висаджує в землю на клумбі разом з коханою людиною — ваша любов буде тільки міцніти, незабаром ви в цьому переконаєтеся.

А ось пересаджувати квіти уві сні на могилі, сонник трактує як повна зміна ваших поглядів. Не виключено, що станете проповідувати зовсім іншу релігію, або захоплюватися речами, абсолютно вам не властивими.

Негативні прогнози

Спостерігати уві сні, як інша людина намагається посадити квітку в непридатному для зростання місці — чекайте не легкий період, але він буде не тривалим.

Якщо квіти постійно виривають

Ще один негативний знак, якщо ви садите квіти, неважливо де, на клумбі, на могилі, або вдома в квітковий горщик, а інша людина їх відразу ж ламає або вириває. Подібне сновидіння говорить про злих планах недоброзичливців, які прийшли в активну фазу і намагаються вам нашкодити.

Висаджувати зів’ялі рослини, скоріше не знак, а вказівка, що щось іде не так, задумайтеся над тим, що ви робите неправильно.

На радість сновидцев, у подібних снів більше немає ніяких негативних прогнозів.

Позитивне тлумачення сну

Здається, висаджувати розсаду на могилі, апріорі не може передвіщати нічого хорошого, ви помиляєтеся. Висаджувати квіти на могилі, означає, що в найближчому майбутньому перед вами відкриються запаморочливі перспективи, вам залишиться тільки простягнути руку і отримати свій бонус.

Куди ви висаджуєте розсаду

Важлива інформація для тлумачення, місце посадки розсади:

Уві сні побачити, як група людей займається висаджуванням насіння — потрапите на веселий урочисте свято.

Колірна гамма розсади

Також сонник радить звертати увагу на те, який колір переважав в ваших насадженнях:

Інші тлумачення

На сході вважають, що висаджувати квіти уві сні, означає, що вам запропонують якесь справа, яке буде вам до душі, але прибутку не принесе.

Якщо ви тільки посадили квіти, а вони відразу ж розпускаються — ваша праця буде оцінений по заслугам.

Висаджувати в горщик екзотичні рослини — до багатства і слави. Можливо, у вас є приховані таланти, які зовсім скоро прорвуться назовні.

Незважаючи на всю свою похмурість, висаджувати квіти на могилі знайомого — знак величезного щастя, яке буквально стукає у ваші двері. Хоча деякі тлумачі снів стверджують, що подібне сновидіння говорить про те, що ви обов’язково досягнете поставленої мети, але для цього необхідно буде принести якусь жертву, з вашого боку. Залишається тільки вирішувати, що для вас важливіше.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: