Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться самогубство?

До чого сниться самогубство?

Зміст:

Сонник самогубство

Людина бачить сни щоночі. Правда, вчені вважають, що більшість сновидінь ми просто не запам’ятовуємо.

З невеликої кількості, яке людина може пригадати, прокинувшись, часто його відвідують неприємні, страшні бачення. До чого сниться самогубство? Чи може подібний сон обіцяти гарне?

Прощатися з життям уві сні

Приснився фатальний крок

Бачення, в якому сновидец бачить, як інша людина добровільно розстається з життям, важко назвати позитивним. Але сонники поспішають втішити: як правило, побачена уві сні смерть розглядається тлумачами позитивно. Навіть у такій страшній смерті пророкування буде швидше позитивним.

Стати свідком суїциду

Ситуація, в якій інша людина закінчує своє життя самогубством, тлумачиться сонниками по-різному. Для вірного передбачення необхідно уточнити, хто саме вирішив звести рахунки з життям.

Смерть батьків

До чого може приснитися смерть батьків таким чином? Місячний сонник поспішає заспокоїти вас. Подібні сновидіння обіцяють вашим найріднішим людям довге і здорове життя.

Коли сон про смерть батьків бачить молода людина, то сонники обіцяють швидку свободу від опіки старшого покоління. Батьки зрозуміють, що ви вже відбулася особистість, і дадуть свободу вибору.

Якщо смерть матері сниться людині, який вже знаходиться в шлюбі, то такий сон може відображати деякі непорозуміння і напруженість між подружжям. У родині назріває конфлікт, але у вас ще є час погасити його, якщо ви дорожите спілкуванням з чоловіком, дружиною.

Смерть батька уві сні обіцяє неприємності на роботі

Той же сновидец бачить смерть батька? Тлумачення буде зовсім іншим. Батько асоціюється з авторитетом, контролем. Такий сон означає, що у вас можуть початися неприємності на роботі, і вирішувати їх доведеться самому, підмоги чекати нізвідки.

Найнесподіваніше тлумачення, зустрічається у сновидіння про насильницьку смерть батьків — це те, що сновидцу належить відправитися в подорож.

Смерть родича або друга

Бачити уві сні самогубство свого близького друга — доведеться приймати важливе рішення. Ви будете сильно хвилюватися з цього приводу.

Сонники негативно розтлумачують бачення, в якому жінка бачить смерть свого коханого. На жаль, цей сон закликає вас змиритися з тим, що людина вам змінює і не цінує вас. Варто перестати спілкуватися з ним і відкрити свою душу новим почуттям.

Цікаво розглядає сонник самогубство сестри. Для вірного тлумачення варто взяти до уваги наступний момент:

Смерті жадає незнайомий чоловік

Попередження про спілкування з ненадійними людьми

Буває, що уві сні ви бачите відхід з життя за власним бажанням абсолютно незнайомої людини.

До чого сниться самогубство в цьому випадку? Значить, в реальності незнайомі люди зроблять ваше життя нестерпним.

Не виключено, що наяву ви станете свідком події, і вам доведеться мати справу з законом.

Езотеричний сонник дає ще довше негативні прогнози. Сновидіння будуть переслідувати особистості, які мають проблеми з законом.

В сонник Лоффа сновидіння тлумачиться як стресова ситуація, що трапиться в житті сплячої людини, і круто переверне його життя.

Сниться, що ви вирішили померти

Якщо уві сні ви вирішили добровільно розпрощатися з життям — сновіденіе не можна назвати позитивним. Сонники вбачають в ньому знак наближення біди і нещастя.

Добре, якщо уві сні ви готувалися до смерті, але так і не зважилися на останній крок. В такому випадку, хоч неприємності і торкнуться вас, але будуть незначними. Швидше за все, ви встигнете вжити заходів обережності.

Яким чином була облаштована смерть

Тлумачі вважають важливим той факт, яким саме чином було зроблено замах на життя:

Зовсім вже дивний сон — бути замурованих в стіні. Але тлумачення не найстрашніше. Ви просто отримаєте не найприємніші для вас новини.

Думки тлумачів снів

Французький сонник застерігає сновидіння не робити необдуманих кроків. Ви можете створити щось, що потім доставить вам багато горя і сліз. При цьому вам ніхто не зможе допомогти.

Також французи негативно сприймали сновидіння про самогубство хлопця, яке стало дівчині. Придивіться до нього уважніше. У людини виразно агресивний характер, і ви ризикуєте стати жертвою домашнього насильства.

Інші тлумачення

До поганих подій бачити кров на тілі людини, що скоїв суїцид. Будьте гранично обережні, висока ймовірність отримати травму, внаслідок якої у вас буде йти кров.

Погано також рятувати людину від скоєння необачного кроку. Значить, в реальності ви візьмете на себе всі неприємності, призначені іншій людині.

Сонники звертають особливу увагу на сон, в якому жінка або дівчина бачить, як її хлопець або чоловік вирішив покінчити життя самогубством. Приділіть йому більше уваги, він зараз дуже потребує цього.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: