Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться сарана?

До чого сниться сарана?

Зміст:

Сонник Саранча

В Біблійних історіях про Мойсея є згадка про сарану. Відкривши Одкровення Іоанна Богослова, знаходимо рядки про те, що сарана вийшла з диму, який вийшов з криниці безодні. І їй було наказано не завдавати шкоди траві, деревах, будь-якої зелені, а лише людям, які не мають печатку Божу на своєму чолі. Сарана — це чума нашого часу, шалений себелюбство, що пожирає людську природу.

Символічний сенс образу в мріях

Якщо наснилася сарана

Саранча в символічному значенні вельми багатогранний образ. Цей образ характеризує стислість буття. Вона символізує голод, навала, ненажерливість, масове розмноження, натовп, безсилля людей перед карою Божою, спокуса, залежність, пітьму. Одним словом символ людських пороків. Заглянемо в тематичні джерела, щоб докладніше дізнатися, до чого сниться сарана.

Альтернативні трактування

Класики, професіонали в області трактувань сновидінь, в один голос стверджують, що даний образ віщує про початок важких часів, це може бути пов’язано з приватно і в масштабах країни.

Сонник Міллера

У веденні ваших справ почнуться протиріччя, що тягнуть за собою засмучення, якщо приснилася сарана.

Сидяча на грядках з овочами, вона віщує фінансові втрати.

Якась небезпека нависне над країною, якщо побачити полчища комахи, затьмарить сонце.

Присниться жінці, вона уособлює надокучливого і аморальної людини, який набридає сновидицей.

Сонник Нострадамуса

Сон, де снилися полчища сарани, на думку провісника, віщий. Країну сновидіння очікує нашестя цієї комахи, яке спричинить знищення посівів, голод. Це відкине країну в розвитку на багато років назад.

Сновидінню сон пророкує нестабільність, низькі доходи.

Що робили з сараною

Вбити сарану, означає перемогу в дуже нелегкій справі. Це може бути пов’язане з судовими позовами.

Сучасні трактування

Нинішні тлумачення образу пов’язані зі стихійними лихами, втратами, війнами. У своїй думці, сучасники віщуни не віддалилися від класиків.

Дворянський сонник Гришиной

Саранча у снах уособлює втрати, пов’язані з усіма сферами діяльності людини. У снах вона віщує загибель, лиха і розруху. Таке бачення може бути викликано через концентрацію свідомості на поточних історичних процесах.

Якщо марилося, що ви знайшли це комаха серед домашніх предметів і з почуттям огиди викинули його, значить щось з минулого не дає вам спокою. Можливо це пов’язано з предметами побуту. Позбавтеся від них.

Масове нашестя комах віщує війни, стихії, масову загибель людей.

Сонник Федоровської

Цілителька вказує, що даний образ віщує період безгрошів’я. Об’єктивні причини вплинуть на розвиток бізнесу в гіршу сторону. Це може бути пов’язано з великою конкуренцією.

Неприємності очікують сновидіння, який їв комаха уві сні.

Марилося, що бризкали це істота отрутами, тиснули. Значить наполегливими зусиллями вдасться поправити справи.

Сонник Цветкова

Езотерик впевнений, що молодій парі ця комаха віщує бездітність, через безплідність одного з подружжя.

Наснилася сарана в будинку, чекайте докучливих друзів в гості.

Якщо виявили комаха будинку

Калейдоскоп мрій

Найімовірніше поява цього образу в мріях викликано втручанням в життя сплячого безцеремонні і безпардонних людей, які прагнуть взяти максимум вигоди, але нічого не вкласти натомість. Більшість сценаріїв даних сновидінь трактується, як раптова загроза, лихо. Але все ж, спробуємо розібратися до чого сниться сарана, в таких ситуаціях:

Якщо уві сні сновидцу вдалося зловити сарану, значить наяву він зустріне вельми впливової людини, який на довго стане не тільки його покровителем, а й меценатом.

Пробувати асорті з членистоногих, куди входили коники, таргани, сарана, віщує ймовірність інфекційних захворювань.

Величезний коник уві сні вказує на порожні турботи і витрату часу, що в результаті призведе до руйнування і банкрутства. Тому постарайтеся підстрахуватися, почавши розробку нового проекту.

Наснилося, що у вашій оселі коники ведуть боротьбу з сараною. Значить хтось, вхожий в ваш будинок, хоче нашкодити вашому благу. Але серед друзів, той на якого найменше можна було сподіватися, врятує сімейний затишок.

Чути стрекотіння сарани, або коників, остерігайтеся пліток. Не розказуйте нікому про особисте життя.

Уві сні вас переслідувала сарана, значить настав час для відвертого і серйозної розмови з особливою, яка довгий час отруювала вам життя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: