Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться сестра рідна?

До чого сниться сестра рідна?

Зміст:

Сонник Сестра рідна

Немає нічого дивного в тих снах, в яких нам є рідні люди. Ми часто спілкуємося з ними, думаємо про них, переживаємо. Багато хто не звертають на подібні сновидіння абсолютно ніякої уваги. Варто зауважити, що даремно.

До чого бачити уві сні «рідну кров»

Якщо вам приснилася сестра, то сонники в першу чергу звертають увагу на ступінь споріднення. Близнюки це одне, двоюрідні чи троюрідні кузини — зовсім інше.

Думки сонників про снах з сестрою

Практично кожен сонник зможе дати вам відповідь на ваше запитання, до чого? Оптимальним варіантом буде переглянути кілька найпопулярніших і підібрати відповідне тлумачення.

Сонник для всієї родини

Якщо наснилася рідна сестра

Сонник 21 століття

Сонник Міллера

Сниться зведена сестра, значить, незабаром ви зіткнетеся з дуже настирливої ​​опікою, будете почувати себе птахом в клітці.

Приснилася рідна, обіцяє швидке отримання звісток, які прямо або побічно будуть з нею пов’язані.

Сонник Ванги

Даний сонник вважає, що бачити сестру уві сні добре в тому випадку, якщо в реальному житті ви з нею дуже дружні. Якщо таке сниться, значить, коли вам буде потрібна допомога, вона невідкладно прийде з боку рідних і близьких людей.

Відносини з родичкою не найкращі — сон сниться до швидких сварок і скандалів з іншими людьми.

Наснилася сестра молодша або старша

Якщо уві сні ви сварилися, тоді у вас намічаються серйозні неприємності і конфлікти з родичами.

Тлумачення інших сонників

Зигмунд Фрейд, як завжди, розглядає будь-сновидіння з інтимної сторони. Якщо сон про сестру сниться жінці, значить, у неї з’явилася суперниця. Якщо ж чоловікові — значить, у вас зріє бажання змінити своїй другій половині, змінити партнерку.

Лоффа же відповідає на досить дивне запитання, до чого сниться відсутність реально існуючої родички — ви унікальна людина, усвідомлюєте це і користуєтеся.

Малий Велесов сонник говорить до чого бачити рідну сестру — до подарунків, сюрпризів. А ось двоюрідну, ні до чого іншого як до брехливими звинуваченнями, образі, сльозам.

Американські тлумачі вважають, що молодша сестричка означає, що вам не вистачає турботи і ласки. А ось старша сестричка, навпаки говорить про занадто сильною опіки з боку близьких. Ви перебуваєте під невидимим ковпаком, не можете нормально розвиватися і вдосконалюватися.

До чого приснилася покійна сестра

З усіх покійних родичів, які є нам у снах, рідна сестра містить саму незначну смислове навантаження. Чи не віщуючи ніяких трагічних подій, сновидіння може передбачати швидке отримання важливих новин.

Якщо наснилася не як така рідна сестра, а, наприклад, її портрет, значить, ви перебуваєте в неоднозначній ситуації, але дуже скоро отримаєте рада або духовну допомогу.

Якщо уві сні покійна рідна сестра підносить вам подарунок — незабаром ваше матеріальне становище істотно покращиться.

Коли сниться що сестра покійна, а потім виявляється, що це неправда — перегляньте свої зв’язки з іншими людьми. Хтось робить на вас дуже поганий вплив.

Родичка, косить соковиту зелену траву — до прибуткового діловому пропозицією. Йде вам на зустріч з повним відром джерельної води — ваша доля незабаром зміниться, причому в кращу сторону.

Неприємності обіцяють сни, в яких покійниця одягнена у весільну сукню або няньчиться з дитиною. У першому випадку ви надовго залишитеся в повній самоті, а в другому належить багато клопоту.

Що означає сварка з родичкою в сновидінні

Американський сонник говорить про те, що сварка з близькою родичкою обіцяй вам розбрат з дорогою людиною в реальному житті.

Сімейний сонник говорить про те, що сварка з сестричкою призведе до того, що наяву вам запропонують на перший погляд вигідну пропозицію, але результат буде плачевним. Ви не тільки не отримаєте прибутку, але і втратите свої вкладення. А ось бійка з нею, обіцяє вдалу операцію або підприємство.

З точки зору психології, сварка з сестрою означає її вину перед вами. Незабаром вона сама зізнається вам у свою провину і попросить вибачення.

Деякі тлумачення сновидінь про найближчу родичку

Існує ще безліч пророкувань подібних сновидінь, наприклад, якщо сестра:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: