Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться шафа?

До чого сниться шафа?

Зміст:

Сонник Шафа

Дуже цікавим для тлумачення образу снів є шафа. Цей предмет інтер’єру, як і скринька, може зберігати коштовності або скелети минулому житті. Щоб дізнатися, до чого сниться шафа, варто згадати сюжет сну до найдрібніших деталей: яке призначення було уві сні у цього предмета інтер’єру, де він стояв, чи подобався вам, чи був там порядок або ви як раз його наводили.

Якщо приснився шафа, цілком можна очікувати поліпшення матеріального стану. Чим більший він був, і чим багатша виглядав — то більша поповниться бюджет. Велика кількість поличок, шухлядок говорить про незвичайний життєвий досвід, а повний бардак в шафі означає, що ви зараз на роздоріжжі, а в голову приходять тільки маревні думки.

Тлумачення, до чого сниться шафа, може бути вельми різноманітним, але, як правило, завжди позитивним. Подібна нічна мрія може говорити про внутрішній світ сновидіння, про його стосунки з оточуючими або ж про його таємні бажання. І тільки зруйнований або замкнений предмет інтер’єру говорить про психологічні проблеми або закритих сферах життя для бачив сон.

Що означає шафа зі снів

Найбільш часте тлумачення, до чого сниться шафа, психологічне. Грунтується воно на тому, що це саме те місце, яке людина наповнює самостійно в реальності. Туди можна вкласти матеріальні цінності, досвід, знання і почуття від спілкування з іншими людьми.

Якщо приснився шафа

Бачити уві сні великий, але порожню шафу — двоїста нічна мрія. З одного боку сон може означати, що ви стоїте на порозі значних відкриттів. Вам потрібно багато чому навчитися і познайомиться з цікавими людьми. А з іншого — не дивлячись на всі старання, ви нічому не вчитеся, а набутий, навіть хворобливий досвід не залишає в вашій душі необхідного досвіду.

Призначення деталі інтер’єру

Намагаючись пояснити, до чого сниться шафа, потрібно в першу чергу звернути увагу на його призначення в побуті. Так можна буде зрозуміти, на що саме намагається звернути увагу підсвідомість сновидіння. Якщо він маленький — значить, це невелике, але яскравий спогад з минулого, а якщо великий — то сон означає досвід і можливості його застосування в майбутньому.

Речовий

При тлумаченні, до чого сниться шафа для речей, слід звернути увагу на їх кількість і якість. Забитий мотлохом речовий шафа — не дуже хороший знак. Цей сон намагається показати вам, що не варто розпорошуватися на швидкоплинні захоплення. Давно пора зайнятися серйозною справою, застосувавши свої основні таланти для нього.

Книжковий

Якщо приснився книжкову шафу

Ось що говорить сучасний сонник: шафа, наповнений різноманітними книгами уві сні, означає життєвий досвід і можливість застосування його в реальному житті. Великий книжкову шафу, в якому панує ідеальний порядок — стрункість думок і логічний розум. Бачити уві сні порожня книжкова шафа — не дуже хороший знак. Ви розчаруєтеся в знаннях, отриманих за все життя, а відновлювати внутрішнє світовідчуття буде дуже важко.

Дії з предметом інтер’єру

Якщо уві сні ви не просто бачили цю корисну деталь інтер’єру, а й виробляли деякі дії з ним, значить, ви готові до наступаючим змін. Все ваше єство розуміє їх необхідність, і передчуття важливих подій давно супроводжує вас, але деяке занепокоєння все одно присутній.

Власні відчуття

Важливо також враховувати, що ви відчували уві сні або відразу після пробудження. Яскраві позитивні або негативні почуття допоможуть визначити, на яку сферу життя варто звернути увагу.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: