Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться шапка?

До чого сниться шапка?

Зміст:

Сонник шапка

Бачити уві сні шапку — до великих життєвих змін. Як правило, різні снотолкователі дають свою оцінку приснився сценарію, а тому треба бути гранично уважним по відношенню до кожної дрібниці. Завдання сновидіння — побачити не тільки те, яка приснилася шапка, а й за яких обставин. Чим більше дрібниць буде проаналізовано, тим більше висновків можна зробити.

З чого почати?

Як пише сонник, шапка — суперечливий знак, який може мати різний відтінок в залежності від ряду супутніх факторів:

Приснився головний убір

Якщо вам вдалося побачити головний убір, треба зрозуміти, що безліч сонників будуть давати свої, не завжди однозначні думки.

Який колір?

На початковому етапі треба визначитися з тим, якого кольору був головний убір.

Білий

Біла шапка не сниться просто так.

Вона намагається розповісти сновидцу про те, що його чекає переломний момент в житті, який дозволить досягти бажаної мрії. Як правило, побачений образ символізує поліпшення в любовних відносинах.

Все буде відбуватися якнайкраще.

Якщо сновидцу вдалося розглянути сіру шапку уві сні, значить в реальному житті ви зможете зустріти свою другу половинку. Якщо діти побачили схожий сценарій в нічних мареннях, значить вони зможуть успішно здати свої іспити і нормалізувати питання з оцінками.

Чорний

Приснився чорний головний убір

Чорна шапка, для багатьох людей, служить певним попереджувальним сигналом, який буде передбачати небезпеки, що підстерігають в доступному для огляду майбутньому. У більшості випадків каталізатором ваших неприємностей виступатимуть нестабільні емоції, над якими треба починати працювати. Кращий рада — приймати рішення тільки після ретельного обмірковування, а не похапцем. В іншому випадку вас почнуть підстерігати певні труднощі, які складно буде запобігти.

Червоний

Червона шапка на голові — символ пристрасті по відношенню до протилежної статі. Швидше за все, у вашому житті з’явилася людина, яка вам не байдужий, але сказати про свої почуття просто не вистачає сміливості. Головне — перестати хвилюватися завчасно, оскільки є велика ймовірність того, що почуття будуть взаємними, і все закінчиться відносинами. Червона шапочка віщує радість і задоволення, яке скоро наздожене сновидіння.

Багатобарвні

Багато хто запитує сонник, до чого сниться шапка різних кольорів? Сновидець повинен розуміти, що кількість квітів буде впливати на ступінь щастя: чим їх більше, тим краще стане життя. Вже скоро начальство помітить ваші труди, підвищивши заробітну плату, або раптом компанія почне динамічно розвиватися.

Дитина одягає сірий головний убір — до набуття бажаної радості й удачі.

Якщо в реальному житті сновидец відчуває потребу в улюбленому, значить скоро його чекатимуть приємні звістки. Для сімейної пари приснився головний убір буде символізувати щастя і везіння.

На думку сонників, сновидіння чекатиме маса приємних звісток:

Якщо сновидіння будуть одягати у військову форму, значить в його житті занадто багато нецікавої роботи, від якої треба позбутися якнайшвидше. Побачити уві сні кашкет — знак, що розповідає про те, що спляча людина відчуває невдоволення своїм поточним становищем, як фінансовим, так і емоційним.

З чого була зроблена?

Велику роль в процесі розшифровки сновидінь буде грати матеріал, з якого було виготовлено головний убір.

Хутро

Як розповідає сонник Міллера, хутряна шапка віщує набуття дружніх стосунків у сім’ї. Домочадці почнуть довіряти один одному таємниці, а всі розбіжності просто випаруються. На думку снотолкователя, ваші образи і розбіжності можуть бути вичерпані, головне — захотіти зробити перший крок. Вам може приснитися хутряна шапка, яка не збігається за розміром, вона буде символізувати таємниці, які ви продовжуєте приховувати від своїх близьких людей.

Купити кошлату шапку — до необхідності приведення в порядок свого внутрішнього стану. У реальному житті сновидец продовжує багато часу витрачати на несуттєві речі, а тому треба почати роботу над собою.

Норковий головний убір

Вовна

В’язана шапка розповідає про те, що в поточний момент часу сновидец приділяє занадто багато часу завданням, які стосуються виключно його. Звичайно ж, егоїзм не приведе ні до чого хорошого, а тому свого часу треба буде приділити і іншим людям. Приміряти в’язане виріб сниться тим, кому вдасться прийняти важливе рішення.

Норка

До чого сниться норкова шапка? Головний убір показує, що ваші наміри дійсно щирі. Сновидець відчуває потребу в здобутті успіху, і його старання рано чи пізно знайдуть відображення в його результатах. До чого сниться вушанка з норки? Як розповідають сонники, сплячої людини чекатиме швидке багатство.

Якщо сниться норкова шапка чоловікові, значить він хоче самоствердитися, але не можна забувати і про норми моралі. Для того, щоб відбулися бажані зміни, треба завжди пам’ятати про своїх близьких і рідних людей. Купувати шапку — до отримання прибутку або нового джерела доходу. Якщо норка буде брудною, значить в реальному житті сновидіння можуть очікувати серйозні проблеми.

Інші трактування

Одягнувши на голову незвичайний головний убір, треба готуватися до того, що в житті відбудуться непередбачувані події. Наприклад, ви можете виїхати в іншу країну, не плануючи цього. Якщо сниться часто незвичайна шапка, сонник трактує її як знак великої благополуччя і багатства.

Вибирати головні убори різного крою — до великих турбот і клопотів, нехай і не завжди приємним. У реальному житті вам доведеться брати справу, яке похитне вашу думку і життєві принципи.

Якщо перед вами лежить велика гірка головних уборів, але ви не можете їх вибирати, значить на підсвідомому рівні ви незадоволені собою. Сонник говорить про те, що ваша боязкість і невпевненість у власних силах накладають певний бар’єр.

Дитина, одягнений в красивий чепчик, символізує довгі й щасливі відносини. Якщо хтось попросив молоду дівчину зшити шапочку для новонародженого, значить її сімейний побут стане набагато затишніше, а для незаможних жінок такий знак буде передвіщати щасливе заміжжя.

Коли уві сні померла людина горить в новому головному уборі, значить вам треба уважно придивитися до свого кола спілкування. Швидше за все, ви вже почали підозрювати когось, але поки не вистачає впевненості в правильності своїх суджень. Співчуття з вашого боку буде тільки посилювати поточне положення, а тому свої здогади треба розповісти іншим людям.

Як підкреслює сонник, втратити шапку — до втрати близьких друзів. Різні снотолкователі дають свої оцінки, які передвіщають приємні клопоти по дому або кар’єрне зростання. У будь-якому випадку, необхідно детально проаналізувати свій стан і зробити відповідні висновки.

Намагатися знайти головний убір — до нових знайомств. На підсвідомому рівні вам хочеться знайти другу половинку, яка розділить всі радощі й прикрощі разом з вами. Чекати залишилося зовсім недовго, вже скоро доля винагородить вас.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: