Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться шершень?

До чого сниться шершень?

Зміст:

Сонник шершень

Сновидіння, в якому вам привидівся шершень, сонники розглядають однотипно. В першу чергу ви почуєте про те, що існує людина, яка бажає вам зла, і у нього є можливість вам нашкодити.

Сон про комаху

Шершні досить небезпечні для людей в реальному житті. Якщо ж розглядати сновидіння про цих комах, то, щоб зрозуміти, звідки чекати біди, варто проаналізувати і ваші дії, і поведінка шкідника уві сні.

Бачити уві сні небезпечну комаху

До сонником Міллера звертаються найчастіше, він дає саму вичерпну інформацію з багатьох питань.

Приснився рій комах, розтривожених вами, означає, що своєю поведінкою ви самі накликали біду. Варто пам’ятати, що будь-які вчинки призводять до наслідків. Іноді ви дієте, не задумуючись, потім же доводиться розплачуватися.

До чого сняться оси, що кружляють над вами, а ви безуспішно від них відмахується? Ви перебуваєте в оточенні недоброзичливців. Їх досить багато, варто бути обережними і не довіряти нікому.

Дії людини уві сні

Згадайте, що ви робили уві сні: тікали, відганяли комаха, вбивали його. Будь-яке ваше дію буде мати початкове значення для передбачення.

Ловити комаха уві сні

До чого може приснитися, що ви ловите комаха, щоб вивчити його? У реальності ви знаєте, що існує якась страхітлива таємниця, намагаєтеся розібратися.

Чи намагаєтеся зловити шершня і посадити в банку? Ви не зумієте знайти душевного спокою, поки не розберетеся в складній ситуації.

Сниться комаха в банку

Існує таке тлумачення снів: якщо уві сні ви зловили певну кількість комах, засмажили їх і з’їли, то станете боротися з ворогами, але виберете для цього досить нестандартні методи.

Вбити шкідника

Як вважає сонник, шершень уві сні — знак наявності ворога, неприємної ситуації, пригніченого стану духу. Відштовхуючись від цього тлумачення, можна припустити, що вбити комаха уві сні — в реальності зуміти позбутися неприємностей.

Можливо, ви просто зможете позбутися від гнітючих думок, що заважають вам радіти. Зуміли винищити ціле «гніздо»? В такому випадку сонник говорить про те, що вийде впоратися зі своїми комплексами і страхами.

Укус комахи

Якщо ви хочете запитати сонник, до чого сниться укус комахи, то варто пригадати точне місце, куди він вас укусив:

Приснився укус в руку

Чи не можете пригадати точне місце укусу, тоді тлумач говорить про те, що ви зіткнетеся з банальною помстою. Подумайте, чи не заподіяли ви іншій людині незаслужену образу, може, ще є час попросити вибачення?

Ще кілька передбачень

До чого сниться шершень? До ворогів, негативних ситуацій, поганому моральному самопочуттю, ясно одне — сон негативний.

Якщо він не вкусив вас, а лише намагався, але вам вдалося його вигнати, то ви зумієте вчасно зрозуміти, що лізете не в своє діло, тим самим вбережете себе від небезпеки.

Для жінок шершень уві сні може символізувати чоловіка. На жаль, дама пов’язала своє життя з людиною, якого турбує тільки власне благополуччя. Ще такий сон може бути попередженням, що незабаром до вашої оселі прийде біда, вона виникне через незговірливого вдачі чоловіка.

Тлумачі снів вважають, що від розміру комахи залежить складність неприємної ситуації. Коли вам сниться просто гігантська особина, то варто постійно бути напоготові. Проти вас здійснюється велике зло. Особливо негативно, коли шершень вас укусив. Значить, вам буде досить проблематично справлятися зі своїми ворогами.

Більш позитивно тлумачі снів розглядають бачення, коли довелося виганяти, вбивати або намагатися відмахнутися від настирливого комахи. Це сон — попередження, ведіть себе дуже обережно, не довіряйте незнайомцям, уважно аналізуйте всі події.

Зустріч з подібним комахою уві сні може обіцяти зустріч з людиною, який доставить вам одні лише неприємності. Також сон може говорити про марність ваших дій. Задумайтесь, може, ви займаєтеся абсолютно не тією справою, яка вам дійсно може принести користь? Скорегуйте по можливості свої плани хоча б на найближче майбутнє.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: