Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться щеня?

До чого сниться щеня?

Зміст:

Сонник Щеня

Сон, в якому приснився щеня, не завжди передрікає появу вірного друга. Сновидіння, в якому фігурував кутенок, може передвіщати сновидцу несподіваний подарунок, поповнення в родині або зрада близької людини. Розшифровка нічних мрій залежить від їх сюжету і дрібних деталей.

Забарвлення шерстки

Побачивши уві сні лайчонка, особливу увагу потрібно звернути на колір шерстки, оскільки саме ця деталь відіграє основну роль при тлумаченні сновидіння.

До чого сниться чорний кутенок? Провісники не дають однозначне тлумачення сну, в якому привидівся чорний щеня. Древній тлумач говорить, що мрії, в яких приснився чорний цуценятко, попереджають сплячого про появу в його оточенні нехорошого людини, який намагається всіляко нашкодити йому. Згідно з твердженнями Фрейда чорний песик уві сні — це передвісник приємного знайомства.

Якого кольору був щеня

До чого сниться білий кутенок? Сновидіння, в якому приснився білий песик, є сприятливим знаком. Як правило, білий цуценятко передбачає появу вірного друга. Заміжньої дівчини нічні марення, в яких привидівся білий собачонок, передрікають вагітність, вагітній жінці білий кутенок провіщає народження міцного і здорового малюка.

До чого сниться рудий лайчонок? Практично всі тлумачі однаково трактують бачення, в якому фігурувала собака з рудою шерстю. Воно віщує сновидцу поява відданого і надійного друга.

Що відбувалося в сновидінні?

Крім забарвлення шерстки величезне значення при розшифровці мрій мають дії, що відбуваються уві сні.

Мрії, в яких ви бачили собаку з боку, повідомляють про те, що незабаром вас чекає несподіваний і дуже приємний подарунок від близької людини.

Якщо ви тримали цуценятко на руках — значить, вас чекає прибуток, можливо, винагороду.

Мертвий собачонок уві сні — це передвісник серйозних неприємностей.

Бачення, в якому ви вбили лайчонка, є попередженням про серйозну небезпеку.

Якщо ви врятували маленького песика — значить, в житті ви відчуваєте відданість і підтримку родичів і друзів.

Нічні мрії, в яких привидівся хворий або мертвий цуценятко, обіцяють сплячому серйозну хворобу.

Сновидіння, в якому фігурувала грає собака, символізує бажання сновидіння стати батьком.

Бачення, в якому примарився маленький гавкаючий песик, обіцяє клопоти і дрібні непорозуміння.

Сни, в яких ви бачили себе беззахисним Кутенков, символізують ваше бажання побути на самоті.

Поведінка цуценят

Собака завжди вважалася другом людини, однак щоб правильно зрозуміти бачення потрібно згадати його загальну картину. Щоб зрозуміти до чого сниться щеня необхідно особливу увагу звернути на їх поведінку уві сні:

Що пророкує Міллер?

До клопотам і турботам

Сонник Міллера стверджує, що нічні марення, в яких привидівся собачонок в вашому домі, віщують дрібні клопоти, які будуть відволікати вас від важливих справ.

Бачення, в якому собака лащиться, говорить про те, що в недалекому майбутньому ви закохаєтесь в людини. Однак це знайомство ні до чого доброго не призведе, оскільки новий знайомий буде шукати вигоду в стосунках з вами.

Згідно тлумаченням Міллера, нічні марення, в яких приснився мертвий песик, пророкують розчарування в близькій людині.

Інші тлумачення

Щоб відповісти на питання до чого сниться щеня, і отримати максимально точне тлумачення варто прислухатися до прогнозів інших сонників. Розглянемо їх тлумачення більш детально.

Сонник Майя

Тлумач має два трактування сну, в якому сниться кутенок. Бачення, в якому ви тримали на руках бездомного цуценятко, є сприятливим знаком, передвіщає появу союзника. Сновидіння, в якому вам подарували його, має несприятливе значення. Швидше за все, у вашому житті з’явиться особа, яка буде намагатися зруйнувати всі ваші плани.

Що думає Фрейд?

Рудий — до інтриг

Фрейд вважає, що покупка цуценятко є поганим знаком. Можливо, в найближчому майбутньому вас зрадить друг, якому ви повністю довіряли.

Як повідомляє сонник, щеня з рудим забарвленням — обіцяє інтриги, чорний лайчонок — це передвісник неприємностей, білий — обіцяє щасливе життя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: