Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться що дарують квіти?

До чого сниться що дарують квіти?

Зміст:

Сонник онлайн Дарують Квіти

У реальності, квіти дарують на круглі дати, свята, просто. А до чого це сниться, а якщо букет підніс небіжчик? До чого отримати в подарунок штучні квіти? Щоб знайти відповіді, необхідно вивчити сонник.

Джерела тлумачень

Виявляється сни можна систематизувати, що і було зроблено великими умами.

Сонник Ванги

Якщо хтось подарував квіти уві сні

Дівчині приснилося, що молода людина дарує букет квітів, і вона ранить руки, значить, буде страждати через невірність коханого.

Отримати уві сні зів’ялі квіти, до неполадок зі здоров’ям, швидкого розставання з молодим чоловіком.

Наснилося, хлопець обсипає дощем з пелюсток — занадто завищені вимоги до молодих людей, загрожує тривале самотність.

Погана ознака уві сні, несуть Даровані кімнатні квіти, значить, ви дізнаєтеся про смерть знайомої людини.

Сонник Міллера

Сниться, хлопець дарує букет — до шанувальників. Одна квітка в букеті — один шанувальник.

Негативні прогнози мають квіти білого кольору і зів’ялі. Перші приносять печаль, другі ж великі неприємності.

Сонник Нострадамуса

Сняться живі квіти, які вам дарують — сприятливий сон, особливо червоного кольору, наприклад, троянди. Таке сновидіння несе або романтичне побачення, або визнання в любові.

Штучні приносять неприємності. Сняться штучні квіти — терпіть зайві розтрати, що грунтовно підриває матеріальне благополуччя. Ще пророкує конфліктні ситуації, неполадки зі здоров’ям.

Сонник Цветкова

Якщо подарували білі троянди

Уві сні чоловік дарує букет — швидка розлука.

Цвєтков головним чином виділяв білі троянди, кажучи, один букет сниться до близької весіллі, багато — до печалі. Єдиний квітка, символізує величезну радість.

Сонник Хассе

Повний тлумачення сну

На загальну картину сну впливає безліч факторів. Наприклад, хто дарував, колір букета, відчуття, квіти живі або штучні.

Знайомий незнайомець

Постарайтеся запам’ятати обличчя людини, який підніс вам подарунок уві сні.

Сниться подарунок від чоловіка

Дуже уважно до цієї теми підійшов Сучасний сонник. На його думку, якщо уві сні подарунок дарують колишній чоловік, хлопець, то у них ще залишилися до вас почуття, і вони хотіли б все повернути, за вашою згодою.

Якщо чоловік подарував червоні троянди

Абсолютно негативну трактування має сон, в якому чоловік дарує червоні троянди. Навіть не роздумуйте, до чого це, до зради з його боку. Але це всього лише попередження, а не доконаний факт, тому ви зможете уникнути біди.

Сниться одна біла троянда, яку подарував чоловік — небезпека зараження статевим шляхом.

Хоча іноді, буває так, що жінка в реальності дуже чекає, коли чоловік зробить їй подарунок. Можливо, вона чекає не квітів, а коштовностей, або просто уваги. А психіка під час нічного відпочинку звільняється від негативних думок.

Якщо чоловік дарує живі квіти уві сні іншій дівчині, то у вашому спільному житті все буде гладко, без зрад і підозр.

Сниться дарувальник — незнайомець

Незаміжньої жінки букети від молодих людей сняться до швидкого пропозицією руки і серця. До чого гарний бант на квітах — ваш залицяльник буде дуже люблячим і щедрим.

Для хлопця ж, сон в якому він сам дарує живі квіти дівчині, означає, що вона в реальності прийме його залицяння.

Дарувальник — небіжчик

Хто дарує квіти

Якщо в сновидінні, троянди вам дарують не живі люди, а небіжчик, то деякі сонники вважають, що незабаром ви зустрінете свою давню любов, і почуття можуть спалахнути знову. До чого ще сниться покійник з квітами — до ностальгії за колишнім коханим.

Велике значення має, ким саме небіжчик доводиться вам. Якщо це померлий батько, який дарує щось своїй дитині, в тому числі і квіти, це означає, що у людини все вийде, мрії збудуться.

Небіжчик чоловік пропонує вам взяти в дар кілька коштовностей — ні в якому разі не беріть. Це дуже негативний знак, щоб уникнути біди у небіжчиків абсолютно нічого не можна приймати, ні квітів, ні коштовностей.

До чого сняться ті чи інші подаровані квіти

Мало того, що їх існує різноманітне кількість відтінків, вони ще можуть бути свіжі або штучні.

В реальності прийнято вважати, що жовтий колір — до розлуки, а як щодо сновидінь?

Жовті троянди вважаються символом невірності. Але в тому випадку, якщо вони знятися в п’ятницю або неділю, то жовті троянди мають абсолютно протилежне тлумачення.

Велике значення матиме, якого саме відтінку були жовті квіти. Брудно жовті, неприємні — будете відчувати почуття каяття, жалю. Яскраві, жовті як сонечко — взаємна неземне кохання.

Померлий квітка — всі спроби воскресити колишні почуття — марні. В принципі, теж значення матимуть і штучні квіточки.

Якщо вам часто сняться сни, в яких ваш чоловік дарує вам штучні квіти, чи померла, зів’ялий букет — можливо, ваші відносини зжили себе і ви живете разом просто за інерцією?

Висновок

Не останню роль відіграють ваші емоції під час сну, з яким серцем ви брали букет. Адже якщо при цьому відчувати радість — такий сон або несе в собі позитив, або негативні наслідки будуть не катастрофічними.

Якщо ж у вас була тривога, злість, страх, інші негативні емоції, тоді сон буде з поганим тлумаченням. Або ж, ви не зможете, повною мірою насолодитися дарами, якими вас обсипле доля.

У будь-якому випадку, вивчивши тлумачення, ви будете попереджені і озброєні. У ваших силах буде вплинути на запланований вищими силами хід подій.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: