Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться, що померла дочка?

До чого сниться, що померла дочка?

Зміст:

Сонник померла дочка

Для батьків немає нічого страшнішого, ніж пережити власних дітей. Навіть якщо таке привидиться вам уві сні, ви не проігноруєте це нічне бачення.

Варто визнати, що тлумачі роблять відмінність між тим, до чого сниться померла дочка і до чого може привидітися загиблий син. У даній статті буде розглянуто перший варіант.

Якщо уві сні помирає дитина

Приснився мертва дитина

Тільки від одного цього висловлювання кров холоне в жилах. Але ми не застраховані від нічних кошмарів. Звичайно, краще бути готовим до всього, але не варто забувати про те, що негативні бачення часто розглядаються тлумачами снів в позитивному ключі.

Що сонники говорять про появу доньки уві сні

Якщо ви вирішили зрозуміти, що обіцяє вам майбутнє, краще не думати в вузьких рамках, а розглядати сновидіння в більш широкому сенсі. Не зайвим буде зрозуміти, до чого може в цілому наснитися донечка.

Езотеричний тлумач

Даний сонник вважає, що якщо дитина з’явився в нічному баченні, то між вами існує якась натягнутість, щось заважає спілкуватися відкрито. Чим раніше ви станете розбирати ситуацію, тим краще буде для вас.

Коли насправді ви не маєте дитину, а вам сниться донечка, сумна, то задумане вами веселе захід не відбудеться. Якщо ж дитина була веселим, то незабаром ви зумієте знайти душевний спокій.

Тлумач апостола Кананіта

Сумна дівчинка сниться бездітним

Цей тлумач вбачає в сновидіннях подібного роду тільки негатив. Вважається, що дочка, яка прибула сюди нічному баченні, обіцяє неприємності, турботи, печаль на душі.

Тлумач білого мага Лонго

Якщо ваша дитина живе не з вами, то його поява уві сні означає лише тугу сплячої людини по ньому. Ви переживаєте, чи все гаразд у вашій кровинки.

Погано, якщо донечка завжди знаходиться поряд з вами, і ви бачите її під час нічного відпочинку. Тоді бачення може попереджати про реальну небезпеку, що нависла над вашою дитиною. Але сновидіння тому і стало вам, щоб ви мали можливість захистити вашу дитину від біди, потрібно вчасно зорієнтуватися.

Тлумач Густава Міллера

Поява дочки в баченні — позитивний знак. Вважається, що хоча і відбудуться якісь негативні події, вони відкриють вам нові горизонти. Подолавши їх, ви ввійдете в кращий період свого життя.

Якщо ваша кровинка погано з вами розмовляла, ви відчували недолік її уваги, то вам доведеться зіткнутися з низкою неприємностей.

Тлумач чаклунки Медеї

Дівчинка зі снів була здорова і радісна

Нерідко у снах ви можете бачити свої реальні взаємини з донькою, такі сни не мають в собі ніякого посилання.

Якщо дівчинка була здоровою і радісною, то життя сновидіння незабаром стане краще. Якщо ж з нею трапилася біда, вона захворіла або дочка померла, тоді ви перебуваєте в крайней незадоволеності вашої реальним життям. Не виключено, що ви загрузли в боргах, або вас долають захворювання, інші неприємності.

Великий тлумач

Коли уві сні у вас народилася донька, то варто підготуватися до несподіванки.

Як вважає даний сонник, померла дочка в нічному баченні — вам доведеться розлучитися з досить значною сумою грошей. У вас зажадають повернення старого боргу, або вийде з ладу побутова техніка, але навантаження на сімейний бюджет буде досить значною.

Тлумач для всієї родини

Сниться хвора вмираюча дівчинка

Коли уві сні вам наснився ваша дитина жіночої статі, то вас не повинні лякати труднощі і перепони, що постануть на вашому шляху. Сонник вважає, що, тільки пройшовши через них, ви зумієте стати воістину щасливою людиною.

Повна неувага від дочки уві сні сниться до її швидкого заміжжя.

Старовинний російський тлумач

Якщо уві сні вмирають ваші діти, особливо дочка, то вам доведеться заплатити борги. Якщо ви не зробите цього самостійно, то вас зобов’яже закон.

Народжена дочка — втрата майна, розорення.

Малий Велесов тлумач

Наснилася новонароджена дівчинка

Донечка уві сні завжди сниться до майбутніх клопотів, засмучення, неприємностей.

Якщо уві сні вона народилася, то ви будете здивовані тим, як розвиватимуться події. Помирає — доведеться заплатити гроші.

Жива дочка помирає уві сні — думка сонників

Густав Міллер вважав подібне бачення знаком того, що у вас зміняться взаємини з вашою дочкою. Варто морально підготуватися до цих змін.

Ванга говорила, що бачити, як донька помирає уві сні, — до розтрати грошей.

Що ще кажуть сонники про даний символ:

Покійна дочка явилася уві сні

Буває, що небіжчики відвідують нас у видіннях тієї ночі. Такі сни можуть свідчити і про те, що ми сумуємо за ним і не можемо примиритися з втратою. Ви просто не можете повірити в те, що реально бачили свою доньку мертвою, в глибині душі сподіваєтеся на диво? Тоді подібні бачення не мають ніякого посилання.

Небіжчики можуть з’явитися, щоб попросити поставити за них свічку в церкві, відвідати місце поховання. Також вони можуть попередити про щось важливе, підготувати вас до майбутніх подій.

Як вважає сонник, померла дочка, якщо ви знову бачите її похорон — символ, що ви зумієте вийти з усіх колотнеч, ваше життя налагодиться.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: