Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться що ростуть зуби?

До чого сниться що ростуть зуби?

Зміст:

Сонник Ростуть зуби

Зуби, якщо брати символічне їх значення, досить багатогранні. Їх символічне значення сполучають з дітонародженням, так само як і зачаттям. Вони — уособлення потенції, життєвою енергією. У найдавніших переказах з драконівських зубів, сіяних в землю, сходять насіння, з яких виростають чоловіки, споряджені для боротьби з недругами. Зуби можуть відображати енергетичну атаки сторонніх людей, які мають на меті скористатися вашою життєвою енергією.

Символіка снів

Якщо зуби, сняться уві сні, вони уособлюють родичів. Тому трактування сновидінь сполучають з усім, що пов’язане з близькими людьми.

Альтернативне тлумачення

Класичні трактування сполучають цей процес в мріях виключно в позитивному ключі, обіцяючи сновидцу добробут і білу смугу в бізнесі.

Сонник Міллера

Не рідко, якщо наснилося як росте новий зуб, означає швидку появу на світ дитини.

Якщо приснилося, що на місці зуба, що випав росте новий, то прийдешні покоління вашої родини очікує багатство і процвітання.

Якщо приснилося, що росте зуб

Сталося побачити уві сні виріс ікло, значить сплячий придбає таємні знання. Вони, однак будуть не безпечні, що може привести до проблем.

Зростання зубів мудрості означає міцне здоров’я, зростання життєвої сили.

Сонник Ванги

Провидиця вважає, що коли приснився ріст зубів, це заклик до рішучих дій. Сміливо беріться за втілення своїх ідей, тому як у вас почалося зростання додаткової енергії, потрібної на реалізацію нових звершень.

Сонник Хассе

Міс медіум не акцентує, в своїх трактуваннях, увагу на їх зростанні. Вона дає тлумачення загальні.

Задовільний стан ротової порожнини і її вмісту, обіцяє хороше здоров’я сновидцу.

Якщо стан зубів бажає бути кращим, то це говорить про проблеми здоров’я, пов’язаних з шлунково-кишкового тракту.

Сучасне тлумачення

Нинішні тлумачення снів, де сниться процес їх росту, зводяться до прогнозів про здоров’я, або за тією атмосферою всередині сім’ї або колективу.

Сонник Цветкова

Якщо вони ростуть здорові, то наяву сплячий володіє відмінним здоров’ям. Так само таке сновидіння може передвіщати поповнення сімейного бюджету.

Зростають і швидко псуються, сплячого очікує сварка з близькою людиною.

До чого наснилося, що у вас росте зайвий ряд корінних. Значить наяву власник мрій робить вельми невиправдані заходи, протидіючи чогось.

Сонник Лонго

До чого сниться наявність нових зубів у чужу дитину. Чекайте відсічі в найнесподіваніший момент.

Якщо бачили новий зуб у дитини

Якщо вам сниться процес їх прорізання у власного сина, гряде низка безсонних ночей через хворобу близької людини.

Якщо цей процес уві сні відбувався у дочки сновидіння, то його чекає велике непорозуміння в сімейних відносинах, вказує сонник.

Сюжети снів

Більшість сонників трактують процес росту зубів у снах, як поповнення. А ось де поповнення — у сім’ї або в гаманці, залежить від нюансів, від сценарію сну. Розглянемо сюжети і розшифруємо, до чого сниться процес росту зубів, якщо:

Процес появи уві сні зубика у немовляти, обіцяє незначні грошові надходження. Ймовірно вам повернуть, взяті в борг, гроші. Або знайдете дрібну суму грошей на дорозі.

Нестабільний дохід обіцяють сни, в яких сниться процес зростання молочних у дитини. Це може бути тимчасовою підробітком.

До чого сниться процес пробиття крізь дёсну нового зуба у дитини, натомість молочного. Гряде період, коли будь-яке ваше починання і ідея будуть вам під силу.

Фінансові труднощі пророкують мрії, де у дитини досить рано втратився молочний зуб і виростає корінний.

До чого сниться, що у вас бурхливий ріст зубів мудрості. Мрії пророкують появу на світ малюка. Більш того, малюк народиться не обов’язково у сновидіння, а можливо у його кровного родича.

Якщо уві сні сняться зубки мудрості у дитини, рівні й чисті, очікуйте вагітність, яка буде запланована. Але небажана вона буде в разі кривих і хворих зубів.

Якщо зубів мудрості виросло занадто багато, скоро вам принесуть радість друзі.

Веселе подорож в компанії відмінних друзів обіцяють мрії, де сталося спостерігати процес росту кольорових зубків.

Якщо приснилися різнокольорові зуби

Трапляється бачити, як нові корінні виростають відразу гнилими. Мрії закликають не обговорювати майбутні плани зі сторонніми людьми.

Існує ймовірність, що сплячого підставлять під нежданий удар ті, хто був найменше під підозрою.

Сняться дії стоматолога з їх видалення, щоб дати шанс вирости новим. Мрії обіцяють сплячому допомогу від високопоставленого і компетентної людини, щоб впоратися з усіма питаннями та справами.

Форум про снах

Вельми цікаві сценарії снів можна часом зустріти на форумі сонника онлайн. Може серед цих описів ви знайдете схожі з тими, що снилися вам.

Сон форумчанкі

Дівчині примарилась якась конструкція в ротовій порожнині. Вона була надіта на верхній щелепі. Конструкція була схожа на обруч, на якому кілька пластмасових зубних протезів. Вони закривали ті місця, де немає своїх. Це здалося дивним сплячої уві сні, адже раннє все було в порядку з зубами, всі були цілі. Раптом конструкція ламається і вийшло два на місці, а третій почав рости. Спляча знову зазнала подив з приводу того, що в її віці можуть знову відновитися їх зростання.

Коментарі фахівця

Якби мова йшла просто про їх відсутність, про недостатнє їх кількості в ротовій порожнині, то сон б віщував проблеми з органами травлення. Але в даному випадку їх раптова поява і зростання нового, каже про відділення особистого сприйняття від нав’язаного (конструкція, як їх заміна). Тобто тривалий час на ваші рішення впливало думку ваших близьких. Тепер ви готові приймати рішення самостійно. Адже у вас далекосяжні плани.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: