Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться що в тебе стріляють?

До чого сниться що в тебе стріляють?

Зміст:

Сонник в тебе стріляють

Якщо сниться погоня зі зброєю і гучними пострілами, значить сновидец дуже активна натура. Він здатний приймати вольові рішення і діяти блискавично. Як правило, йому, чудесним чином вдається уникати неприємностей навіть в найнебезпечніших ситуаціях.

Коли сниться, що стріляють з вогнепальної зброї, але жодна куля в сновидіння не потрапила — дуже хороший знак. Такий сон означає, що сновидець може протистояти всім невдачам і прихованим задумам. Поранення в цьому випадку може говорити про неполадки роботи органу, в який уві сні потрапила куля.

Дуже важливим для тлумачення видінь, де в тебе стріляють, є аналіз емоцій сновидіння і деталей сюжету сну. Важливо також звернути увагу на пробудження — якщо воно сталося за мить до неминучої загибелі, до чого могли призвести вогнепальні поранення, то це також хороший знак. Він обіцяє перемогу над ворогами і можливе отримання матеріальної вигоди зі сформованої ситуації.

З якої зброї стріляють

У снах, де в тебе стріляють, важливо запам’ятати, яку зброю було використано. Вогнепальна гучне зброя може означати залучення уваги, галас, скандал. Або ж новини з далека. Якщо уві сні фігурував цибулю — це значить, що незабаром плани сновидіння виправдаються. До чого вони призведуть — до хорошого або поганого, поки не ясно, але бажане сновидец все одно знайде

Вогнепальну зброю

Якщо сниться вогнепальну зброю

Гучні вогнепальну, практично автоматичну зброю сниться до того, що більшою мірою ситуація не буде залежати від логічного поведінки сновидіння. До чого призведе його інтуїція — інше питання. Якщо на неї покластися, то можливого удару в спину від партнерів або друзів вдасться уникнути.

Метальна зброя

Якщо стріляють з метальної зброї

Лук, арбалет і інше подібне зброю, що вимагає виняткової спритності і вправності — має зовсім інше тлумачення. Якщо в тебе стріляють гострої і отруйною стрілою — значить потрібно бути гранично уважним до найменших ознаках зради. І навіть дуже вмілий змова буде розкритий.

Відчуття і пробудження

Власні відчуття від снів, коли в тебе стріляють, не менш важливі, ніж покрокове тлумачення ситуації нічних мрій. Також, бажано звернути увагу на те, з якими почуттями відбулося пробудження.

Емоційне сприйняття небезпечної ситуації

Якщо ховалися від куль

Якщо сниться, що ви з упевненістю дивіться на противника — хороший знак. У вашому житті вороги і друзі чітко розподілені і лукавих людей в оточенні немає.

Спритно рухатися, поки в тебе стріляють, так, що жодна куля не зачепила — висока інтуїція, глибоко розвинене «шосте» почуття, можливість уникати неприємних ситуацій, до чого можуть призводити деяка неуважність і занадто велику довіру до незнайомих людей.

Падати на землю при звуках пострілів — чутки можуть сильно зашкодити вашій персоні. Все, до чого ви прагнете, може бути перекреслено похитнулася репутацією.

Ховатися за деревом або кутом від пострілів, якщо у тебе закінчилися патрони — козир виявиться в руках у супротивника. Гідно вийти з ситуації можна тільки вибачившись і зайнявши своє місце.

Думки і почуття після пробудження

Якщо відразу після пробудження виникла ідея «фух, в мене жодного разу не потрапили» — це добре. Адже той удар, який був призначений в спину, не принесе страждань.

Прокинутися за мить до самої небезпечної ситуації або перед неминучою смертю — вдалий збіг обставин, чому може посприяти мало знайома людина.

Відчувати ниючий біль в місці поранення — потрібно терміново звернути увагу на цей орган. Цілком можливо, що це початок небезпечної хвороби. Медичне обстеження в даний момент допоможе уникнути тривалого лікування.

Не кожен сон, в якому в тебе стріляють, несе біль і пророкування про страшні події в майбутньому. Часто це відображення активності і дієвості сновидіння, що вказують, на те, що він може потрапляти в різного роду колотнечі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: