Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться що вкусив павук?

До чого сниться що вкусив павук?

Зміст:

Сонник вкусив павук

Павуки не найприємніші комахи. Мало хто з людей може похвалитися любов’ю до них. Швидше навпаки, їх зневажають, ненавидять, бояться. Існує науковий термін арахофобія — боязнь павуків. Якщо така істота приснилося вночі, ніхто не очікує від такого сну нічого хорошого, але чи так це?

Тлумачення сну

Сон про павуків досить поширене явище. Можливо, вони сняться тому, що одним своїм виглядом приводять людину в жах, є невід’ємною частиною нічного кошмару. Може сон несе в собі інший посил і має більш глибокий сенс? Щоб розібратися в цьому питанні варто звернутися за допомогою до тлумачів снів.

Сонник Менегетті

Якщо приснилося що вас укусив павук

Бачити павука, який сидить на павутині — вас мучить страх з минулого.

Приснився павук — в вашому оточенні зачаївся енергетичний вампір, він підживлюється вашою життєвою силою.

Сонник Езопа

Даний джерело, мабуть, дає найповніше тлумачення сну про восьминогих:

Сонник Міллера

Якщо вам приснилося, що ви його вбили, посваритеся зі своєю другою половинкою. Бачити павука, тче павутину — будете зайняті домашніми справами.

Уві сні комаха кусає — колеги на роботі підведуть в самий невідповідний момент.

Тікати від нього — попереду вас чекають невдачі.

Золотий павук — до багатства або заміжжя

Сниться золотий павук — до багатства, а для дівчат означає швидке заміжжя.

Багато членистоногих, що сидять на павутині — будьте впевнені в своїх друзях, вони вам віддані.

Сняться два павука, великий і маленький — швидка удача. Варто бути уважним, якщо один з них вас кусає — ваша мрія розіб’ється вщент тоді, коли до неї залишилося лише дотягнутися рукою.

Вони всюди, звисають з павутини — вітаємо, у вас прекрасне здоров’я, удача на вашому боці.

Сонник Велеса

Павуки сняться до приходу довгоочікуваних гостей. На павутині — до прибутку, мертвий до перемоги. Приснився вагітній жінці — буде син.

Сонник Ванги

Провидиця Ванга вважала, що такий сон сниться до серйозної розмови, якого ви вже довгий час старанно уникали.

Тварина вас кусає, ви явно відчуваєте місце укусу — обходьте будь плітки десятою дорогою, інакше вони здорово вам зашкодять. Можлива поява ворогів.

Більшої павук, покритий шерстю, хоче напасти — в реальності впливова людина спробує вас образити. Втішає факт, що Ванга вважала, якщо сон приснився з суботи на неділю, ворог переможе. В інші дні, перемога в поєдинку буде за вами.

Тлумачення за Зигмунда Фрейда

Бачити восьминогих, що пожирають один одного — мати успіх в справах, ваші конкуренти будуть зайняті знищенням один одного, і це дасть вам можливість досягти успіху.

Комаха наснилося дівчині, підсвідомо вона боїться залишитися без супутника життя. Насправді необхідно просто переглянути свою життєву позицію, а також повірити в свої сили.

Пророцтва Нострадамуса

Отримайте подарунок

Павук уві сні — хтось паразитує на вас, придивіться до свого оточення. Брати павука в руку — несподіваний подарунок.

Боротися з ним уві сні — наяву будете вступати в протистояння з керівництвом.

Укус павука

Сниться, тварюка кусає вас, припустимо за руку — поганий знак. Підступи ворогів увінчаються успіхом, і все ж вдасться переграти вас і залишити «з носом».

Кусає маленький павучок — дрібні нападки та інтриги добре попсують вам нерви, особливої ​​шкоди не завдадуть.

Вкусив великий павук — у вас один сильний ворог, який, швидше за все, досягне свого, якщо ви в терміновому порядку не прийміть заходи.

Мабуть, самим негативним в сенсі прогнозів є той сон, в якому ви вбиваєте комаха, а він оживає і тікає від вас. В такому випадку, варто очікувати повного занепаду в справах, великих проблем і неприємностей.

Від предків до наших днів

Наші предки вважали, що бачити павука в сновидіннях — дуже поганий знак. Будь-сон за участю павука малювався в найчорніших тонах. Вони віщували злидні, хвороби, біди. Чим більших розмірів було приснилося істота, тим сумніше була доля сплячого.

Але часи йдуть, і сучасні сонники інтерпретують сни про павуків вже в більш райдужних тонах. У наш час це скоріше позитивний, ніж негативний сон. Як правило, це радісні звістки, несподівані гості, поповнення в родині, приємні клопоти. Все залежить від кількості і розміру членистоногих.

Посил сну

До чого сниться павук уві сні, великий і отруйний? Сновидіння означає, що ваш ворог задумав на ваш рахунок велике зло. Ви боротиметься з дуже деспотичним людиною. Варто придивитися до свого оточення, швидше за все він знаходиться серед близького кола друзів.

Сон, в якому павуки повзають по вашому тілу до бідності і дрібним проблемам. Якщо такий сон сниться вагітній дівчині, а потім вони завмирають — є загроза викидня, будьте обережнішими.

Якщо уві сні є павуків, підсвідомість дає вам сигнал, що ви не цінуєте плоди своєї праці, просто поїдаєте їх. Можливо, ви занадто багато витрачаєте, переглянете свої витрати.

Наснилося, що ви павук? Такий сон прийнято розглядати як позитивний. Вважається, що ви творчий, вдумлива людина.

Павуки, що повзуть по стіні вгору — удача посміхнеться вам, очікуйте успіху в справах.

Те, до чого сниться укус павука, означає, що вам загрожує небезпека, але ви зможете, якщо постараєтеся її уникнути.

Сон і павук, що робити?

Якщо все ж вам приснилося це мерзенне комаха, беріть в руки сонник, і не один, читайте і аналізуйте. Сни для того і дано, щоб попереджати. У вас буде час зробити певні кроки. Бажано вірити в той сонник, який пророкує меншу біду.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: