Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться що злодії лізуть у квартиру?

До чого сниться що злодії лізуть у квартиру?

Зміст:

Сонник злодії лізуть у квартиру

Сновидіння, в яких фігурують злодії — неприємні. Найчастіше вони приходять в той час, коли сновидець намагається прийняти рішення у важкій ситуації або ж вирішити затяжний конфлікт. І якщо сон був дуже яскравим, то не дивно, чому сновидец відразу ж намагається знайти сонник, а в ньому — хоча б приблизне заспокоєння.

Подібні нічні марення мають стійку психологічну підгрунтя — або почуття провини, або тяжке відчуття неповноти життя через фінансові труднощі. Намагаючись їх вирішити, підсвідомість підказує найлегший шлях здобуття додаткових коштів — злодійство.

Не всі сновидіння, в яких трапилися крадіжки небезпечні. Вони аж ніяк не попереджають про важливість змінити замки і код від основного сейфа. Найчастіше такі сни спрямовані на те, щоб придивитися до свого оточення — в ньому точно є хтось, хто хоче залишити за собою ідеї, репутацію або посаду сновидіння. Використовувати для тлумачення можна практично будь-який популярний сонник

Щоб правильно зрозуміти причини, чому наснилися злодії в квартирі, важливо звернути увагу на такі моменти:

Що кажуть різні тлумачення

Якщо приснився злодій

Кожен популярний сонник стверджує, що приснилися зловмисники, які уві сні намагаються винести з квартири все цінності, це не прогноз можливих фінансових втрат.

Для підсвідомості не так важливі матеріальні цінності. Але саме через такі картинки внутрішній моральний стрижень намагається достукатися до розуму сновидіння — можливо, раніше, він вчинив погано, а тепер все потрібно виправити? Або ж занадто сильне бажання розбагатіти здатне штовхнути сновидіння на непорядний вчинок? Кожен сонник намагається розібратися в самій суті.

Сон-перевертень — давньослов’янське Велесов сонник

Це один зі снів-перевертнів, говорить сонник древніх слов’ян. Це з одного боку — хороший знак, адже він обіцяє благополуччя в тих сферах, в яких був пограбований сновидец. Але з іншого боку — це тривожне попередження, тому що бачити злодія, що ходить вночі по двору — до пожежі.

Загроза репутації — сонник Міллера

Якщо пограбували квартиру

Полюбився мільйонам європейців сонник Міллера попереджає про небезпеки особистісних відносин, якщо приснився злодій. Загалом, злодійство може означати деякі труднощі у відносинах, як особистого плану, так і з друзями.

Зрада — сонник Фрейда

Складений на основі психоаналізу сонник Фрейда, говорить про те, що злодії в квартирі — це нечесні думки і вчинки. А злодійство, як таке, це не що інше, як бажання отримати близькість з другою половинкою свого кращого друга.

Чому тяжке передчуття

Будь-яке нічне бачення може залишати важке тяжке почуття, що попереду обов’язково трапиться якась неприємність. Тривожні думки постійно лізуть в голову, але піддаватися їм не потрібно. В першу чергу, потрібно згадати про власну чесності з оточуючими.

Часто підсвідомість нагадує про минулі нечесних вчинках, які якось могли вплинути на хід подій долі близьких людей. В цьому випадку злодії уві сні виникають як персона сновидіння, що поганим вчинком «вкрала» можливість отримати більше благ.

Древній сонник, часто стверджує, що якщо злодій сниться молодим людям, то скоро буде «вкрадено серце». І вважає, що подібні сни є щасливим знаком швидкого весілля.

Бачити, як зловмисники намагаються проникнути через вікно в чужу квартиру — тривожний знак. Сновидець вже давно мріє про близькість з невільним партнером, навіть легкий флірт був присутній у відносинах. Цей сон є попередженням, що брати чуже — собі дорожче.

У будь-якому випадку, сон не закликає більш дбайливо зберігати фінансові цінності. А ось про вічні цінності — вірності, чесності, любові — змушує задуматися. Саме їх потрібно берегти в першу чергу.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: