Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться щука?

До чого сниться щука?

Зміст:

Сонник щука

Все про що нас застерігають сни, що вони нам обіцяють, розкажуть зашифровані в них символи.

Символи і посил снів

Риба є прасуществом. Тому і вважається у багатьох народів майже богом через середовища проживання. Вона близька до символу води з усією її хаотичністю. Риба символізує багатство, духовну владу, родючість, сексуальну гармонію. Це дуже різноманітний в символічному значенні образ. І саме символи несуть нам посил в сновидіннях, розтлумачити які допоможуть сонники.

Альтернативне тлумачення

Безжалісність цієї хижої риби вселяє тривогу, яка суперечить чарівним властивостям рибки з казки. Тому сновидец хоче дізнатися, до чого сниться щука. Зрозуміти це допоможуть сонники.

Сонник Міллера

До чого сниться щука на думку Міллера? Якщо вона жила в чистій воді, то настають великі зміни в житті, якісь будуть досить сприятливі.

Мертва щука уособлює втрати.

Дівчині довелося бачити зубасту хижачку, сонник Міллера обіцяє їй зустріти судженого і створити щасливу сім’ю.

Велика хижачка уві сні може бути пов’язана з серйозними випробуваннями. Подолати їх буде не легко, але можливо. Від вас вимагається безперервна трудова діяльність. У вас вистачить безмежного безстрашності, гігантського терпіння.

Сонник Ванги

Якщо наснилася щука

Наснилася рибалка, на якій було спіймано багато риби, в тому числі одну величезну щуку, це обіцяє що в пастку, якусь готували вам недруги, вони самі ж і потраплять.

Хтось пригостив блюдом з цієї риби, сон закликає до обачності. Хтось з вашого оточення, заради своєї вигоди, буде намагатися вводити вас в оману.

Бачити хороший улов до удачі, однак, каже сонник, щука, яка не має луски передрікає важкі випробування, або захворювання.

Сонник Фрейда

Вдалося уві сні зловити щучку на рибалці. Провісник зустрічі з давнім другом. Раніше у нього не складалося особисте життя. Але зараз його вельми високий статус стане для вас подивом.

Куштували цю рибу, значить станете очевидцем того, що владна людина, сильної волі в роботі і по відношенню до друзів, в ліжку віддасть перевагу роль вельми покірного і поступливого підлеглого. Ця інформація може дорогого коштує.

Сонник Лонго

Пощастило впіймати в мріях щуку, означає великий успіх.

Хоча він і закономірний. Це заслужена винагорода за вашу завзяту і довгу працю. Спіймати мертву рибу, обіцяє ймовірність дуже швидкого вирішення якоїсь проблеми.

Сюжети сновидіння

Щука знак чарівництва, містичної допомоги. Однак вона і злісна хижачка, тому і уособлює жадібність, підступність, розважливість

Якщо їли щуку

До чого сниться щука, при детальній розбиранні сюжету снів:

Бачити в сновидінні полюють рибу означає, що реально вас дратує спілкування, з оточуючими вас, людьми, у яких реалістичний підхід до всього в житті.

Якщо в мріях їли страву з щуки і відчували насолоду, це обіцяє виконання давньої мрії, яка стане надійною соломинкою в складному фінансовому становищі.

Вказує на вашу зайву прямодушність і відвертість, якась стане причиною швидких неприємностей, сон, де ви рятувалися в річці від величезної щуки.

Тушка з ікрою, це нові джерела прибутку. Якщо ікра була в якості частування, чекайте запрошення в дуже прибуткове підприємство. Добре, коли пощастило побачити, як жива хижачка метала ікру. Це обіцяє отримання величезних прибутків, якісь дозволять ні в чому не відмовити собі.

Мрії про щук

Не думайте, що щучі мрії, прерогатива чоловіків. Мрії про риболовлю бувають і у тих, хто ніколи не тримав спінінг в руках.

Кому примарилась

Не всі сни можна розділити на чоловічі, жіночі, дівочі, юнацькі. Риба в мріях приходить до кожного з нас, незалежно від статі. Однак тлумачення кожному з представників людства, різні.

Приснюсь йому сьогодні

Якщо ловили руками

Коли уві сні чоловікові довелося ловити руками хижачку, трактування має два варіанти. Є ймовірність того, що йому не повернуть борг. Інше трактування говорить, що спіймана риба, знак майбутнього знайомства з жінкою. Але слід бути обережним. Серйозних намірів у неї немає. Це всього лише флірт і ефемерність.

Привиділося ловити її на вудку, але зловити не вдалося, означає, що на шефа впливає жінка. Вона здатна вас вижити.

Приснюсь дамі

Більшість джерел трактують однозначно, якщо уві сні сниться риба представниці слабкої статі, до вагітності. Але, є нюанси.

Коли жінці уві сні вдалося зловити на вудку щуку і потім чистити її, це означає, що наяву вона вирахує всіх пліткарів, викриє їх у брехні і поверне собі добре ім’я.

Підказкою для жінки про те, щоб умовила чоловіка піти у тимчасову відпустку, стане сон, де щуку вдалося зловити чоловікові. Це сигнал про його надмірної втоми від щоденної діяльності.

Цікаві трактування

Примарилося, що хижачка вас вкусила, може бути сигналом до того, що в любовних відносинах спливає якась шорсткість, з’являються підводні течії. Спробуйте зрозуміти, можливо у вашого партнера є якісь проблеми. Ймовірно йому потрібна, якщо не допомога, то по крайней мере, моральна підтримка.

Цікава трактування сну, де хижачка вкусила вас за язик. Це знак того, що серед вашого оточення знаходиться людина, якою незабаром буде намагатися вас зрадити. Колись ви його незаслужено образили. У ваших руках поводи. Зумієте попередити його наміри, загладити свою провину, уникнете наслідків помсти.

Сни, де щука намагається розмовляти зі сновидцем, пророкують щось важливе, що може пройти повз вас. Зараз ви повинні прислухатися до порад старших і більш мудрих людей. Не нехтуйте ними.

Особливий посил такі сни несуть діловим людям, волаючи до обережності. Велика ймовірність розборок з партнерами з питань прибутку. Тримайте в запасі потрібні аргументи.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: