Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться шишка на голові?

До чого сниться шишка на голові?

Зміст:

Сонник шишка на голові

Якщо людина чує таке поняття, як шишка, то відразу ж представляє або плоди кедра, або забій на тілі. До чого сниться шишка, якщо вона виникла внаслідок удару? Що означає такий сон?

Отримання травми уві сні

Якщо кедрові шишки в нічному баченні розглядаються тлумачами снів в цілому позитивно, то символ, що з’явився на тілі людини внаслідок удару, розглядається абсолютно протилежним чином.

Відкриваючи будь сонник, ви зможете дізнатися, до чого сняться ті чи інші шишки. Залишається тільки вибрати передбачення, що відноситься до вашого бачення.

Зоряний сонник

Даний тлумач позитивно розглядає бачення, де на голові з’явилася шишка. Воно означає, що ви станете досить помітною особистістю в суспільстві, займете високий пост.

Наснилося неприємне освіту

Великий тлумач

Уві сні з вами трапилася неприємність, і ви набили собі шишку на голові? Не переживайте, в реальності отримаєте привабливу пропозицію, при цьому досить прибуткова для подальшого справи.

Сонник Езопа

Літератор вважав, що впасти уві сні і отримати забій — до певного «удару» в реальному житті. З сновидцем трапиться щось несподіване, що повністю переверне його життя. Звичайно, сонник схильний думати, що події будуть негативними, і вони приведуть до низки ще більших неприємностей.

Приснився розпухлі синяк на лобі у іншої людини — в ваших силах надати йому допомогу. Не будьте байдужими і уважно придивіться до близьких людей, визначте, кому потрібна підтримка.

Український тлумач

Бачити уві сні дивну пухлину

Побачити, як ваш лоб прикрашає шишка — хороший знак. Незабаром ви отримаєте фінансові вливання, вони можуть бути зовсім несподіваними.

Велесов сонник

Даний джерело також позитивно розглядає бачення про те, до чого сняться шишки. Вони обіцяють сновидцу отримання прибутку, але тільки в тому випадку, якщо знаходяться в області голови.

Езотеричний тлумач

Мати на голові опуклість від удару — ви освічена людина, яка може здивувати всіх оточуючих людей своїми знаннями. Правда, джерело радить не завжди демонструвати свої розумові здібності, часом вони можуть викликати роздратування у співбесідника.

Неприємність трапилася в нічному баченні з іншою людиною? Значить, варто більш реально оцінювати співрозмовників, які будуть висувати аргументи. Ви вважаєте їх дурними, що в корені невірно, і може негативно позначитися на майбутньому самого сновидіння.

Російський сонник

Шишка на лобі або в іншому місці може говорити про непростимою помилку. Ви робите необдумані вчинки і ризикуєте поплатитися за це своїм матеріальним благополуччям.

Сучасний сонник

Припухлість виникла від удару

Це джерело дає найповніше тлумачення того, до чого може приснитися забій на тілі:

Де знаходився забій

У багатьох тлумачів йдеться про те, що забій на лобі у іншої людини — ознака присутності неприємною, і навіть небезпечної ситуації. Що радять сонники сновидцу в даному випадку? Бути уважним, помічати будь-які деталі.

Бачити уві сні припухлий забій

Цей символ з’явився вам уві сні? Значить, варто придивитися до свого оточення. Знайомої людини необхідна допомога, і тільки ви можете її надати. Не ігноруйте даний посил вищих сил, не будьте байдужими, життя — це завжди бумеранг, і вам також знадобиться підтримка.

Коли ж ви побачили слід від удару у себе, то вам варто почекати з передчасними висновками. Може бути, ви задумали якесь справа, яке і не принесе вам користі, і заподіє непомірний шкоду.

А зараз розберемося з тим, де знаходилося місце забитого:

Не впадайте в паніку

Будь-яке сновидіння, яке б не стало вам уві сні, — це не вирок. Ви маєте час оцінити ситуацію і зробити так, щоб уникнути плачевних наслідків.

У сплячої людини розбите стегно, гомілку, частина руки? Такий сон означає, що попереду вас чекають великі зміни. Вони можуть бути як позитивними, так і негативними, і тільки від вас залежить, як складеться ваше майбутнє.

Головне, що радять тлумачі снів, так це зібратися, і, врешті-решт, вирішити всі неприємності, що мучать вас. Від того, що ви станете зволікати, ситуація не вирішиться.

Одна справа, коли шишка сниться вам в області голови, будь то очей, лоб або ніс. Але зовсім інше, якщо ви бачили гематому на животі. Тлумачі розглядають такий знак по-своєму позитивно. У сновидіння незабаром почнуться неприємності, але він обов’язково зуміє їх подолати. При цьому важливо винести уроки із ситуації.

Горбок під шкірою від удару — знак, що ви зробили помилку. Дане сновидіння покликане попередити вас заздалегідь, щоб ви встигли вжити відповідних заходів.

Раптом відчуваєте, як на грудях ростуть шишки від ударів? Значить, незабаром дадуть про себе знати ваші минулі помилки. Запам’ятайте: ніщо в цьому світі не залишається безкарним.

Іноді в сонниках можна знайти передбачення, що сновидець спробує висловити свою думку, але оточуючі люди не захочуть його слухати.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: