Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться шовковиця?

До чого сниться шовковиця?

Зміст:

Сонник шовковиця

Токователі розглядають ягоди шовковиці різнобічно.

Одні сонники вважають, що вони обіцяють тимчасові незручності, пов’язані зі станом здоров’я сплячої людини. У той же час інші вважають, що шовковиця може приснитися перед любовним захопленням.

До чого сниться солодка ягода

Ароматна чорна ягода

Щоб визначитися, який із пророкувань найбільш підходить до вашого сновидіння, сонники повинні мати на порядок більше інформації. Важливі дії, смак ягоди, колір та інші деталі.

Що кажуть деякі сонники

Даних про даний символі в сонниках досить-таки мало, що дивно, так як ягоди, овочі і фрукти, як правило, представлені практично в кожному тлумачі.

Це пов’язано з тим, що даний символ в сновидіннях вкрай рідкісний.

Сонник Авадяевой

Тлумач Авадяевой єдиний в своєму роді, який зміг розглянути сновидіння про дану ягоду як слід:

Є чорні плоди уві сні

Сонник Міллера

Як вважає даний сонник, шовковиця уві сні вказує, що ви не зможете домогтися поставленої мети. Перешкодою буде ваше погане самопочуття.

Міллер запевняв: будете мучитися і страждати з цього приводу.

Якщо плід шовковиці, що ви їли, був чорний, то вас чекає розчарування. Міллер не уточнював, в чому саме. Можливо, якесь справа або ж певна людина.

Езотеричний сонник

Відповідно до даного тлумачу, їсти тутового плід шовковиці уві сні — до того, що ви перебуваєте в стані, близькому до стресового. Можливо, вас обтяжує щось, але ви не знаходите в собі сил поділитися своїми переживаннями з рідними і близькими людьми.

Також подібне бачення може пояснюватися тим, що в важливий момент ви промовчали, знаючи правду, тим самим не надали допомогу нікому людині. Тепер це усвідомлення терзає вас.

Смак ягідки по сонником

Наснилася велика ароматна ягода

З усіх сновидінь про дану ягоді найчастіше сниться є шовковицю. Тоді тлумачення буде залежати від смаку плода:

Які ще передбачення важливо знати

Сон про шовковицю, приснився тим людям, які збираються узаконити свої стосунки, сприятливий. Після подібного бачення можете сміливо починати сімейне життя. Також ви не будете відчувати матеріальну потребу.

Коли шовковицю уві сні їсть вагітна жінка, то висока ймовірність того, що вона народить двійню. Головне, щоб ягоди не виявилися занадто темними, інакше пологи будуть важкими і тривалими.

Для нареченої такий сон також позитивний. Значить, сім’я чоловіка прийме її як рідну.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: