Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться шторм?

До чого сниться шторм?

Зміст:

Сонник шторм

Природні явища, побачені уві сні, приходять не просто так. Це одні із знакових сновидінь, які повинен тлумачити не тільки сонник, але і сама людина індивідуально, беручи до уваги власні почуття під час сну і відразу після пробудження. Тільки так можна буде на глибокому рівні зрозуміти, до чого сниться шторм.

Це сновидіння вказує на невирішені внутрішні конфлікти з одного боку, і на вибухонебезпечну ситуацію в найближчому оточенні — з іншого. Але так як вода є символом життя, народження і стану здоров’я, то аналізуючи, до чого сниться шторм, важливо відштовхуватися від відносин всередині сім’ї сновидіння.

Аналізувати шторм, побачений у сні досить складно. Не варто приймати його занадто близько до серця, якщо для людини це «звичний кошмарний сон». Особливо, коду в реальності, сновидец також боїться води. В такому випадку, подібні нічні марення виникають від нервового перенапруження або ж від тривалого обдумування занадто складних завдань.

Якщо ж сновидец живе далеко від великих водойм і шторм в реальності бачить вкрай рідко, то слід приділити особливу увагу тлумаченню подібного бачення. Швидше за все, це допоможе швидко зорієнтуватися в складній ситуації.

Думка авторитетних сонників

Шторм уві сні

Багато перевірені джерела сходяться на тлумаченні про те, що шторм, побачений у сні, вважається тривожним символом, особливо, якщо на ранок залишилися дуже яскраві враження. Швидше за все, в житті сновидіння настане важкий період, але в якій сфері йому доведеться зазнати чорну смугу — поки не відомо.

Сонник Міллера говорить про неминучість сімейних конфліктів, а стародавні тлумачення вважають, що людину будуть переслідувати терзання власної душі.

Древнє тлумачення

Ось що говорить древній сонник: шторм, побачений у сні, означає, що душа людини найближчим часом буде буквально «рватися на частини». Емоційні терзання, докори сумління, безпорадність від того, що змінити минуле неможливо — це все чекає сновидіння, якщо він вчасно не відмовиться від задуманих планів.

Тлумачення Міллера

Зрозумілий багатьом європейцям сонник Міллера, заснований на глибокому психологічному і культурологічному аналізі. Це джерело вважає, що поява шторму уві сні пов’язано з дією на реальне життя сновидіння непереборної сили. Вона може впливати на будь-яку сферу: ділову, сімейну або любовну. Тому, аналізувати подібні сновидіння слід дуже ретельно.

Для того, щоб тлумачення було глибоким, слід відштовхуватися від того, чи довелося самому сновидцу бути в центрі подій. Якщо ж він просто чув або спостерігав подібне явище, то сон буде тлумачитись трохи по-іншому.

Якщо були в центрі бурхливого потоку

Бути в центрі подій

Один з найстрашніших снів про стихію, що розбушувалася, це коли довелося самому бути в її центрі. Знаходиться між величезних хвиль, посеред бурхливого моря — значить, пережити в реальності серйозні події, які потрясуть вас до глибини душі.

Спостерігати інших або чути про стихії

Якщо ви не брали активної участі в боротьбі зі стихією, то можете бути спокійні: труднощі обійдуть вас стороною. Але ви обов’язково про них почуєте і будете змушені допомагати кому-небудь вирішувати їхні проблеми.

Бачити уві сні як великі хвилі поглинають міста — дуже поганий знак. Цілком можливі мітинги або навіть політичні заколоти. Дізнатися людей, борсаються в бурхливому морі — спостерігати за тим, як вони безуспішно намагаються вирішити власні проблеми.

Власні почуття

Сни, в яких фігурують високі хвилі, неможливо тлумачити без аналізу власних відчуттів під час нічної мрії і відразу ж після пробудження.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: