Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться схуднути?

До чого сниться схуднути?

Зміст:

Сонник бачити себе похудевшей

Півтисячоліття тому, за часів ренесансу, повнота жіночого тіла вважалася ознакою заможності родини, гарного положення в суспільстві, міцного здоров’я. Сучасна мода диктує власні правила, зводячи в ідеал «худорляву» красу.

Якщо думки сновідіци не наповнені переживаннями щодо зайвої ваги, то слід приділити особливу увагу мріям з дивною, незвичним сюжетом про зникнення кілограмів. Тлумач підкаже, до чого сниться схуднути уві сні.

Сприятливими з сучасного сонником виявляться бачення, де за сюжетом чоловік скинув вагу, оскільки мрії обіцяють позбавлення від неприємних спогадів, образ, після яких життя запалиться новими яскравими фарбами.

Бути уві сні в більш струнке тіло

Існує протилежна точка зору, яка передбачає всілякі втрати, якщо напередодні примарилося власне знемоги відображення в дзеркалі.

Загальна картина мрій

Як запевняє сонник, схудлий чоловік уві сні наяву повинен готуватися до неприємностей, можливо, особа потрапить в незручне становище, розпрощається з нажитим капіталом, втратить довіру колег.

Наяву існує персона, яка зацікавлена ​​в сновидцем, — так езотеричний тлумач розбирає нічні марення про постійно втрачає кілограми людині.

Коли юній особі сниться процес схуднення, то реальність виявиться сувора, сновидец буде страждати від нерозділеного кохання.

Досягла звітного ваги дама у снах може не сумніватися: наяву вона зможе без зайвих проблем і метушні здолати суперницю, як на любовному фронті, так і конкурентку на обрану посаду.

Скинути вагу по сонникам

Дізнатися, чим загрожує власне схуднення в царстві Морфея, вийде завдяки популярним значенням.

Наснилося почуття голоду

Проблеми, які нависли над головою сплячої особи, вимагають оперативного вирішення, якщо постійно сняться кошмари про смертельну худорбі, блідості шкіри, що впали очницях.

Сюжети з дієтою

Дієта заради досягнення бажаного результату у снах може передбачати як радісні зміни, так і неприємні ситуації.

Переглянути пріоритети, щоб не посваритися з близькими людьми, необхідно після видінь про зрив з дотримуватися дієти.

Обережно, анорексія

Наснилося сильне виснаження

Берегти нерви, не метушитися через дрібниці слід тому, хто схуд у снах до втрати свідомості.

Як запевняє жіночий сонник, схудла дівчина до стану «ходячого мерця» — можливі проблеми з внутрішніми органами, приділіть увагу серцю, ниркам.

Якщо не дізналися власне відображення через втрату кілограмів — прийшла пора задуматися про спосіб життя, треба змінити постійні гуляння на спокійне сімейне щастя.

Коментар психологів

Відомий психоаналітик Міллер надає власні тлумачення снів про схуднення.

Людям похилого віку позбавлення звичного ваги віщує загострення хронічних захворювань, а юним персонам слід бути обережніше після подібних мрій з шкідливими звичками.

Унікальні значення

Приснився худне один підкаже, що наміри будь-кого з наближених нечисті, сновидіння мають намір обдурити.

Як свідчить сімейний тлумач, справи обов’язково покращаться, якщо худне будь-хто інший.

Занадто великі витрати не відповідають заробітку, — так розбирає бачення про худорбі тлумач Стрева.

Вдалося скинути вагу? Медіум Хассе пророкує отримання презенту, довгоочікуваного підвищення на роботі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: