Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться швабра?

До чого сниться швабра?

Зміст:

Сонник швабра

У господарстві швабра предмет необхідний. Але якщо вона є вам уві сні, то тлумачі стверджують, що вона є символом сірих буднів, рутинної роботи.

До чого сниться швабра уві сні? Нерідко сонники вказують на кар’єрне зростання сплячої людини, правда для цього йому доведеться неабияк постаратися.

Швабра уві сні

Якщо вам приснилося щось подібне, то варто розглядати сон всебічно, тільки тоді тлумачі зуміють дати вам корисне і вірний прогноз.

Постарайтеся згадати все від кольору ганчірки, до вашого настрою і лише тоді приступайте до вивчення.

Що скажуть тлумачі

Наснилися інструменти для прибирання

Насамперед варто переглянути основні трактування, що дає нам сонник. І хоча тлумачі снів найчастіше розглядають дане бачення негативно, іноді в прогнозах можна знайти попередження.

Тлумач пір року

Як відомо даний сонник ділиться на три частини. Що обіцяє саме вам даний сон, буде залежати від дати вашого народження:

Сучасний тлумач

Як вважає даний сонник, швабра в нічному баченні є людям в той момент, коли вам пора затіяти будинку генеральне прибирання. Але це лише найпростіше пророкування.

Мити уві сні підлоги

Миєте уві сні підлоги — вам загрожує смертельна небезпека. Також ви можете потрапити у недвозначний ситуацію.

Якщо швабра під час миття підлог у вас зламалася, то в самий останній момент ви уникнете смертельної небезпеки.

Робити її самостійно, своїми руками — очікуються важкі часи, вам доведеться трудитися не покладаючи рук.

Купувати швабру — в житті відбудуться зміни. Ви або переїдете в інше місце, або ж просто змініть роботу.

Сучасний тлумач ретельно розглядає дане бачення для жінок:

Тлумач Густава Міллера

В цілому Міллер не дає ніяких нових тлумачень. Він також вважав, що якщо вам сняться швабри, то перед сплячою людиною постануть труднощі, які в цілому будуть переборними.

Ретельно мити підлоги — вам загрожує небезпека. Добре, якщо під час митися ви зламаєте швабру, тоді ви зможете уникнути небезпеки.

Прислухайтеся до поради Міллера, не вступайте зараз в ризиковані підприємства, не сперечайтеся з людьми, краще поки знаходиться в стороні.

Кар’єрні питання

Часто швабру уві сні асоціюють з кар’єрним ростом. Вважається, що якщо ви віддаєте її іншій людині в нічному баченні, то і в житті посаду, яка по праву належала вам, буде передана вашому колезі.

Купувати чи бачити уві сні вітрину з інструментом

У нічному баченні ви сходили в магазин, вибрали і купили швабру, а потім стали вимивати нею дерев’яна підлога? Ви підприємливий чоловік, обов’язково зумієте домогтися кар’єрного росту.

Єдине на що вказують вам тлумачі, це ваш характер. Ви набагато швидше просунетеся по картерной сходах, якщо перестанете вступати в суперечки з керівництвом. Навіть якщо ви маєте рацію, не варто наполягати на цьому занадто явно.

Закотити рукава

Мили підлоги на робочому місці — незабаром вам доведеться підтягти всі свої справи, закінчити те, що ви довгий час відкладали.

Миєте підлоги шваброю з ганчіркою — зіткнетеся з монотонною і важкою роботою. Сонники вважають, що уникнути її не вдасться, тому вам варто заздалегідь запастися терпінням.

Якщо ви миєте велике приміщення, то незабаром перед вами з’явиться спокуса, заробити велику суму грошей або ж втратити все. Тлумачі снів радять йти до своєї мети нехай і дрібними, але твердими крокували, що не спокушайтеся ризикованими справами.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: