Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться сильна злива?

До чого сниться сильна злива?

Зміст:

Сонник сильна злива

Природні явища, побачені уві сні, закликають людину зануритися в глибини власної душі, щоб знайти відповідь на хвилююче питання саме там, а не ззовні. Злива, особливо сильний, сниться в той момент, коли емоційний стан сновидіння можна описати як «на грані» — ще одна крапля, і стакан переллється.

Іноді, зрозуміти, до чого приходять такі нічні бачення буває непросто. Часом злива за вікном сниться, коли сновидець став очевидцем не надто приємних подій.

А ось що накрив зненацька сплячого сильна злива попереджає про спроби оточуючих розхитати вашу внутрішню непохитність

Кожен доступний на сучасному ринку сонник вважає, що злива зі снів є уособленням внутрішнього стану сновидіння. Але кожне видання має свої відмінні риси, виходячи з яких ведеться тлумачення.

Думка різних сонників

У давнину вважали, що злива сниться тільки тим, на кого може бути накладено благословення богів. Тому що будь-який прояв дощу — це потенційна можливість землі дати урожай. Більш сучасні джерела про снах про дощ з грозою кажуть, як про внутрішні невирішених конфліктах.

Древній сонник Велеса

Приснився дощ стіною

Люди, що жили тисячоліття тому, вважали, що все послане небесами має бути на благо, будь то заохочення або покарання. Божественна волога, яка живить землю, вважалася благословенною. Тому, якщо дощ навіть тільки сниться, це вже підсвідомий розмова із Всесвітом.

Однак, вірування трохи поділяли, до чого сниться природне явище для жінок і для чоловіків. Тому, для їх точної інтерпретації, варто розділяти тлумачення за статевою ознакою.

Тлумачення для жінок

Злива або дощ жінці сниться перед яскравим проявом почуттів. Це може бути не випробуваний до сьогоднішнього дня почуття щирої любові або ж, навпаки, ненависті, яка заповнить кожну клітинку людини.

Тлумачення для чоловіків

Древній сонник вважає, що чоловікові дощ сниться як опосередковане спілкування із всесвітом. Він здатний через чуттєве сприйняття пізнати таємниці світобудови. Але це тільки в тому випадку, якщо дощ уві сні був теплий. Пронизують холодні потоки з вітром або грозою попереджають про завищені вимоги до оточуючих.

Така поведінка здатне назавжди зіпсувати стосунки з коханими людьми.

Бродити уві сні під потоками дощу

Психологічний сонник Міллера

Сучасні, створені на психологічної основі тлумачі впевнені, що злива, побачений з снів, це все те, чого людина піддавався протягом попереднього дня. Це можуть невисловлені емоції, невеликі зовні поступки, які важко давалися особистості або ж дипломатично загладжені конфліктні ситуації.

Пояснюючи, до чого приходять уві сні подібні образи, слід згадати про те, що сонник Міллера апріорі вважає дощ позитивним знаком. Адже саме він як би очищає підсвідомість, висловлюючи емоції людини таким знайомим для всіх чином видінь.

Якщо весь сон супроводжували сірі тони і затягнуте похмурими хмарами небо, то сновидец тяжіє до депресивного стану. Потрібно пам’ятати, що різка зміна поведінки ні до чого доброго не приведе — тривалі або загладжені конфлікти знову стануть гострими. Потрібно спочатку стабілізувати стан, викинувши назовні негативні переживання.

Психоемоційний сонник Фрейда

Якщо сниться теплий дощ

Виходячи їх теорій агресивної і сексуальної складової символіки сновидінь, Фрейд вважав дощ — знаком статевого акту.

Якщо уві сні він був холодним і пронизливим — значить відносини з партнером стали тьмяніти, а зв’язок слабшати. Швидше за все, роман зійде нанівець найближчим часом.

Теплий і приємний дощ знак того, що сексуальні і емоційні стосунки з партнером гармонійні. Зараз саме той момент, коли партнери насолоджуються один одним.

Власні емоційні прояви

Тлумачення образів природних явищ неможливо без аналізу власних відчуттів і почуттів.

Насолоджуватися теплими струменями, які повністю промочили одяг — випробувати п’янке почуття закоханості. Але це саме той момент, коли «рожеві окуляри» діють найбільш сильно — сновидец не здатний критично оцінювати нову пасію.

Брудні потоки, каламутні калюжі, відраза до погоди сниться до простудного захворювання.

Сильний дощ з грозою попереджає про навислу загрозу скандалу.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: