Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться сильний дощ?

До чого сниться сильний дощ?

Зміст:

Сонник Сильний дощ

Вода як символ сну досить-таки важлива. Вона відповідає за емоційну сферу життя, і за духовне життя людини. Відповідно дощ також є значущим символом. А до чого можна побачити в сновидінні злива або дуже сильний дощ?

До чого нам сниться злива

Тлумач снів вважає, що вода, що падає з неба, швидше негативний символ, пов’язаний з сумом і тугою. Але разом з тим, сновидіння дається людям для підготовки до певних неприємних моментів, щоб по можливості змогти уникнути їх.

Як сильний дощ розглядається тлумачами

Якщо приснився дощ

Найчастіше тлумачення, дані сонниками, збігаються, але в силу певних обставин бувають і відмінності. Якщо вам стало сновидіння, яке запам’яталося яскравими деталями, то ігнорувати його не можна. Чи не маєте переваг серед тлумачів, можна вивчити кілька найпопулярніших.

Сонник Езопа

Потрапити під зливу — у вас існують певні неполадки, виправити які ви не в змозі без сторонньої допомоги. Ви намагаєтеся впоратися самостійно і через це Топчій на місці.

Сонник вважає, що сховатися від зливи в незнайомому будинку, означає втручання у ваше життя сторонніх людей. Ця обставина значно утруднить шлях до поставленої мети.

Сонник для всієї родини

Сонник 21 століття

Позитивні тлумачення сонників з приводу того, до чого сниться дуже сильна злива

Сонник Тафлісі говорить про те, що якщо хвора людина буде бачити уві сні злива, що супроводжується грозою, то він незабаром зцілиться.

Якщо злива сниться людині, яка погрузла в боргах — це дуже хороший знак. Сновидець зможе виплатити борг і навіть жити в достатку.

Дуже хороший сон зі зливою і для людей, що знаходяться в місцях позбавлення волі. Бачити подібне, означає, що ви незабаром знайдете свободу.

Бачити, як злива бушує за вікном, а грім лунає буквально над вашим будинком — всі нещастя і біди обходять вас стороною. Грім супроводжується спалахами блискавки, щастя очікує вас і в любові.

Бачити уві сні сильна злива за вікном

Якщо бачили з вікна

Потрапити уві сні під зливу

Сниться потрапити під зливу і дуже промокнути — безцільна трата часу на порожні розмови. Тлумачі радять змінити коло спілкування, і не витрачати час на зайву, непотрібну балаканину.

Не просто потрапити під зливу, а радісно бігати по калюжах — зможете домогтися підвищення на роботі. Крім того ваш фінансовий дохід значно збільшиться.

Інші тлумачення, до чого бачити уві сні проливний дощ

Спляча людина може не тільки побачити або почути злива, але і спостерігати за стихійним лихом, яке викликане негодою.

Наприклад, бачити потоп, внаслідок зливи — трапиться ситуація, в якій ви не зможете впоратися зі своїми емоціями. Вам варто вже зараз вчитися контролювати себе, інакше ви можете зопалу нарубати дров.

Велесов сонник говорить, що ваші емоції настільки вийдуть з-під контролю, що можуть зіпсувати вам все майбутнє життя.

Сниться, що під час негоди в вас влучила блискавка — на думку Міллера, перед вами постануть непередбачені перешкоди, які буде досить складно усунути. А ось чути грозу далеко — всі біди обійдуть вас стороною, не переживайте через дрібниці.

В цілому, головне щоб дощ був не довгим, і не викликав у вас негативних почуттів. Якщо будуть дотримані всі ці правила, то переживати не варто, все обійдеться.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: