Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться сім’я?

До чого сниться сім'я?

Зміст:

Сонник сім’я

До чого сниться сім’я — питання досить складне. Однозначної відповіді тлумачі не нададуть, але індивідуальні особливості сприйняття підкажуть, яке передбачення виявиться істинним.

Для тих, чиє дитинство було безтурботним, щасливим, родичі у снах уособлюють підтримку, опору, впевненість в майбутньому, спокій.

Сиротам сімейство може мариться, як знак, який вказує на потребу в спілкуванні, опіки. Вірно тлумачити нічні подорожі вийде, якщо перед відповідальним заняттям згадати все відчувають під снах відчуття, загальну «обстановку» мрії, відтворити цілісну картину з образами, здійсненними діями.

Обтяжують відносини між дітьми і батьками наяву можуть відбитися на нічних мріях сновидіння, де сюжет з сім’єю викличе виключно негативні спогади, неприємні емоції.

До чого готує майбутнє?

Настільки багатогранний символ має безліч трактувань. Для отримання повної картини необхідно розглянути не тільки загальне тлумачення, а й інші особливості сюжету.

Сняться батьки і діти

Загальна тлумачення знака

Кілька простих і поширених значень, наданих на розгляд сплячої персони відомими сонниками, допоможуть заощадити час і розібратися зі справжнім сигналом власного мозку.

Сняться тихі вечора

Єднання з коханим, бажання продовжити рід незабаром після сновидіння про спокійних сімейних вечорах відвідає молоду дівчину, — токует сучасний сонник.

Посиденьки з родичами

Думаючи і зустрічаючи кожен день батька, матір, сестер чи братів, мозок починає сприймати їх образ як невід’ємну частину вашого життя. З цієї причини сни про сім’ю не є чимось унікальним, але кожна деталь розповість про ваш стан.

Сниться майбутня сім’я тим, хто наяву піклується не тільки про власне благо, а й приділяє увагу близькому оточенню.

Найчастіше сновидіння подібного роду відвідує образ дітей. Засмучений малюк у снах вкаже на існуючий кордон в спілкуванні між сплячою людиною і близькою його серцю особі. Дитину не обдуриш, тому що тягне до вас ручки радісний хлоп’я пророкує тільки хороше майбутнє: радісні новини, любов, успіх, стабільний прибуток.

Якщо все сімейство зібралося уві сні за обіднім столом — всі починання увінчаються успіхом, забезпечені позитивні емоції.

Бачити уві сні батьків колишнього хлопця

Старі знайомі

Для більшості з нас мама і батько є авторитетом, до їхньої думки прислухаються в дитинстві, а мудрі поради допомагають впоратися вже з «дорослими» проблемами.

Жінкам обговорюють особисте життя родичі сняться перед появою чоловіки з наміром запропонувати руку і серце.

Нове сімейство

Сняться похмурі свекри

Як тлумачить загальний сонник, нова сім’я колишнього коханого символізує звільнення від гніту спогади, спокій на душі.

Для молодят мрії про сім’ю другої половинки є добрим знаком, оскільки батько і мати означають, що співмешканець буде відданим чоловіком, стане підтримкою, надійним супутником на довгі роки.

Протилежне пророкування подає сонник похмурим батькам нареченого. Таке сновидіння застерігає: майбутній шлюб не принесе щастя, дні будуть тягнутися, супроводжуючись постійними сварками.

Сюжетні особливості

До чого сниться сім’я колишнього? Тлумач Дмитра та Надії Зими вкаже, що скоро хлинуть неприємні спогади, дівчина наяву буде позбавлена ​​спокою.

Примарилося родич може натякнути на неприємну рису характеру, яка властива близького друга.

Довелось виявитися членом іншої сім’ї? Не варто хвилюватися, доля приготувала випробування, яке виявиться вам під силу.

Суспільного визнання намагається наяву домогтися особа, якій снилося королівське або царське сімейство.

Сниться сім’я колишнього хлопця — символ зруйнованих надій, невиконаних обіцянок.

Бачити уві сні сімейне фото

Сімейне фото

Буває, що перед сплячою особливої ​​знаходяться не люди у плоті, а всього лише фотознімок. Як бути, якщо доводиться у снах розглядати старовинні фотокартки або перегортати сімейний фотоальбом?

Дивитися на власний знімок — несприятливий символ, який обіцяє життєві негаразди, а вибирати вдалу позу для сімейного портрета у снах — до безпідставним конфліктів.

Багатодітна мати

Приснився хлопчик з бідної багатодітної сім’ї розповість про плани, яким не судилося збутися, — натякає тлумач Н. Грішіной.

Згідно з китайським сонником, дружне незнайоме сімейство може снитися перед відвідуванням вечірки, участю в культурному заході.

Наснилися багатодітні батьки

На думку тлумача Чжоу-Гуна, майже всі сновидіння несуть протилежний показаному сенс. Так, бідне сімейство вкаже на майбутні блага, а шик і блиск, навпаки, пророкують злидні.

Безліч діток, що бігають по двору, провидиця Ванга тлумачить як масу майбутніх клопотів.

Щоб впоратися з усіма напастями, сновидцу має бути витрачено величезну кількість часу і енергії, — застерігає тлумач.

Похоронна процесія

Малоприємна мрія про збір всього сімейства на похоронах родича, як не дивно, теж несе таємний, часом сакральний сенс.

Коли за сценарієм все родичі прийшли на похорон мудрого прабатька, то майбутнє для кожного присутнього на процесії готує радісні сюрпризи.

Привиділася лайка, сварки

Сімейний побут приївся, сновидец намір покинути сім’ю, якщо часто сняться скандали, — тлумачить сонник Майя.

Також тлумач запевняє, що спроба налагодити відносини може увінчатися успіхом, але це буде можливо тільки за умови щирих почуттів.

Може наснитися бійка з коханим, як символ відновлення справедливості, майбутнього спокою, — настільки неординарне пророкування надає Езопову тлумач.

Будь-які недомовки, брехня все-таки «спливуть» наяву після сновидіння про лайки. Привидівся скандал? Задумайтесь, можливо, останнім часом ви мало приділяли часу дітям, коханому.

Звіряча зграя

Внутрішній світ людини все ж схильний до звіриним інстинктам, які закладені природою.

Левине сімейство сниться, пророкуючи довгий рід, велика кількість спадкоємців. Для жінок це добрий провісник, адже основну роботу по видобутку їжі майбутній чоловік візьме на себе. Чоловіки після подібної мрії стануть відчувати себе впевненіше, поруч з ними буде вірна супутниця.

Ведмежа сім’я натякне: незабаром юній особі належить познайомитися з перспективним хлопцем.

Сімейка зайців або інших гризунів уособлює внутрішнє бажання обзавестися дітьми, побудувати міцні відносини з об’єктом обожнювання.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: