Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться синій птах?

До чого сниться синій птах?

Зміст:

Сонник синій птах

Птахи — досить часті гості нічних мрій. Великі і маленькі, зграя або одна особина — всі ці образи відвідують сновидцев і намагаються донести важливі передбачення. А ось до чого сниться синій птах? Це не така вже й рідкісна символ, вам необхідно прислухатися до порад тлумачів і згадати супутні деталі.

Загальне значення

Однозначної відповіді не дасть ніхто. Занадто багато залежить від того, що саме ви бачили в своєму сні.

Як стверджує сонник, синій птах — знак важливих змін, і почати слід з того, хто саме вам наснився:

Як багато?

Велике значення має той факт, як багато пташок синього кольору довелося побачити. Постарайтеся згадати цю деталь.

Одна

Тлумач снів стверджує, що одна єдина пташка — символ успішних починань.

Сниться дуже красиве перната

Вам зараз потрібно згадати все те, що ви давно хотіли зробити, і почати реалізовувати це. Удача на вашому боці, а витрати часу і сил будуть мінімальними.

Особливо добре, якщо уві сні відвідала красивий птах. Крім успішних справ ви знайдете підтримку в особі близьких людей. Вони будуть у всьому допомагати і щиро радіти вашим успіхам.

Багато

Довелось бачити багато пташок, але при цьому всі вони були досить невеликих розмірів? Це хороший знак, який свідчить про те, що незабаром вдасться отримати певну суму грошей. Нехай вона і не буде занадто великий, але все одно вас дуже обрадує.

Зграя великих птахів — знак того, що в майбутньому ви зможете реалізувати себе в якомусь творчому справі. Ця діяльність буде для вас незнайомій, однак ви отримаєте колосальний досвід. Згідно з іншим тлумаченням, попереду вас чекає неймовірно важлива подія, до якого не вдасться вчасно підготуватися. Але не варто панікувати, адже все пройде успішно.

Взаємодія

Часто у снах нам доводиться бути не тільки сторонніми спостерігачами, а й учасниками. Так що ж довелося робити?

Спіймати уві сні пташку

Спіймати руками — хороший знак. Вас чекає підвищення, начальство відзначить ваші труди. Також велика ймовірність того, що ви відкриєте власний бізнес, варто лише набратися трохи терпіння і стати більш сміливим. Є й інше тлумачення. Будьте готові до того, що отримаєте важливу новину від своїх далеких родичів.

Годувати пернатих уві сні — також хороший знак, особливо в тому випадку, якщо ви самотні і вам не вистачає любові і уваги. Незабаром пощастить познайомитися з людиною або навіть людьми, які стануть для вас надійними друзями. Більше ви ніколи не будете відчувати себе самотнім.

Якщо ж годували маленьку пташку, то незабаром вас покличуть друзі на прогулянку. Ви приємно проведете час в компанії своїх приятелів.

Наснилося, що птахи нападають на вас? Це символ пліток, сперечань, неправдивих чуток. Будьте готові до того, що ваші вороги активізуються проти вас. Якщо уві сні вам вдалося прогнати нападників або ж перемогти їх, то і в реальному житті перемога буде за вами.

Бачити уві сні перната на голові

Вбити перната — ваші справи не завершаться успіхом. Велика ймовірність того, що в процесі виконання справи ви зробите багато помилок. Вам варто бути більш уважними.

Птах сів на голову? Наснилося картина не віщує нічого доброго. Вам слід проявити максимальну обережність. Може постраждати як ваше фізичне здоров’я, так і чесне ім’я. Більш того, необхідно подбати не тільки про себе, а й про близьких людей.

Що кажуть сонники?

Багато тлумачі розглядають даний символ. Залишається лише вибрати сонник, який вам до душі.

Сонник Медеї

Синій птах — знак успіху, благополуччя, щастя. Що довелось бачити, робити уві сні:

Ідіоматичний сонник

Якщо ви бачили зовсім маленьку синю пташку, пташеня, то ви є досить незрілої, інфантильною особистістю. Це заважає вам досягати успіху в обраних областях, а також засмучує ваших родичів. Постарайтеся змінити себе в кращу сторону.

Синій птах нормальних розмірів — знак того, що незабаром ви зміните своє життя. Зміни будуть виключно в позитивну сторону. Однак важливо не розслаблятися. Якщо ви не будете серйозно ставитися до життя, своєї справи, вас почнуть осягати невдачі.

Відпускаєте перната — хороший знак. Чи зможете закінчити ті справи, які дуже давно обтяжували вас. Або ж вийде перекласти відповідальність на чужі плечі.

Бачити уві сні величезну перната

Птах просто величезних розмірів — показник того, що ви не стежите за власним здоров’ям. Найбільше це стосується душевного стану. Ймовірно, ви давно перебуваєте в депресії, і з цим треба щось робити. Сонник настійно рекомендує звернутися до психолога.

Сині птахи разом з іншими, менш примітними пернатими — показник вашого творчого підходу. Ви до всього ставитеся з душею, і це вигідно відрізняє вас від інших людей.

Мертва птиця — не дуже хороший знак, однак великих складнощів чекати не варто. Вам потрібно буде вирішити деякі проблеми, але вони не віднімуть у вас багато сил і часу.

Сонник Мандрівника

Даний сонник надає кілька цікавих трактувань. До чого сниться поранена птиця? Вона уособлює ваші внутрішні переживання. Ви зробили не дуже добрий вчинок, через який вас гризе совість. Постарайтеся нормалізувати ситуацію справою, а не пустими тривогами.

Синій папуга — ознака того, що ви оточили себе нечесними, несерйозними людьми. На них не можна покластися, ні в якому разі не давайте їм своїх таємниць. Годувати папуги — познайомитеся з досить нав’язливим людиною, який швидко втомить вас своєю присутністю в вашому житті.

Пташка в клітці — знак того, що незабаром ви зв’яжете себе узами шлюбу. Однак про якість сімейного життя сонник замовчує. Багато синіх пернатих в клітці — до народження дітей. Бути може, в сім’ї з’явиться не одна дитина.

А ось птиці в небі — знак того, що ви вже давно готові до створення сім’ї. Більш того, вже підібрана гідна кандидатура. Не варто зволікати і сумніватися, так як шлюб буде дуже міцним і вдалим.

Якщо сняться екзотичні пернаті синього забарвлення, то ви є досить амбітною, цілеспрямованою особистістю. Сонник зазначає, що в деяких ситуаціях надмірна амбітність може піти на шкоду.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: