Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться синя змія?

До чого сниться синя змія?

Зміст:

Сонник Синя змія

Змія в геральдиці, науці про герби, символи, трактується дуже багатогранне. Це досить контрастний образ. В Едемському саду, вона збила, з істинного шляху, Єву. Що допомогло наректи її символом спокуси. У індусів її сполучають з таким поняттям, як відродження духовності. В їх віруванні, людська енергія причаїлася в куприку, в формі згорнулася змії. Вона активує чакри, розпрямляючи згорнуті кільця, по черзі один за одним, рухаючись, при цьому, уздовж хребта. Народжуючи, тим самим, нову душу, приносячи просвітлення. Щоб мати можливість зростання і збереження молодості, вона скидає застарілу шкіру. Іншими словами, їй гідно можна дати статус довголіття.

Символіка снів

Не кожен спростує той факт, що існує досить одіозного істоти, як стародавнє плазун. У багатьох культур вона має славу перетворенням темної сили. Але, в інших традиціях цього гада обожнюють. Онейроманти, ті хто займається тлумаченням снів, так само не єдині в думках про значення мрій з їх участю.

Образ змії у снах

Класичні трактування цього плазуна у снах, пов’язують його з підступністю, жертвами, всякого роду і форм зла.

Сонник Міллера

Коли жінці сниться, що її кусає здохлих гадюка, значить буде погибель зловмисного вчинку, скоєного лицемірним іншому.

Сниться, що рептилія звивається, або на кого-то падає зверху, значить гряде нелегка боротьба, на місце під сонцем. Чи не обійдеться без докорів сумління.

Щоб досягти своїх цілей, вам необхідно піти на деякі жертви. Ви не дістає поваги і вдячності оточуючих. Однак сон, де довелося вбити змію, обіцяє вам перемогу і торжество над недругами.

Постійний страх перед хворобою ототожнює сон, де ви йшли повз змій. Більш того, поряд з вами животіють егоїстичні особи, які претендують на ваш пост в колі друзів, вказує сонник.

Якщо в ваших мріях розігрався такий сценарій, де до вас повзла плоска кольорова рептилія, від якої ви відскочили убік, і вона пішла. Забувши про неї, ви заспокоїлися, але тут вона повертається, збільшуючись на очах, перетворивши в величезного змія. Вам же, приклавши нелюдські зусилля, вдається уникнути його нападу, і цілком позбутися від цього явища.

Сон відображає тривоги з приводу вашої цінності в очах колег. Ви побоюєтеся, що вони нехтують вашою думкою. Справи котяться вниз. Занепокоєння, нервозність, стрес будуть гипертрофироваться в глибині свідомості. Однак, все завершиться благополучно. Відійдуть в минуле уявні страждання. Настане задоволення і полегшення.

Сниться, що плазун обвилось навколо вас, і вистрілила жалом, означає, що деякий час вороги будуть переважати над вами. Можливо ви болісно це сприймете, перенісши сильне нездужання.

Відмінно, коли приснилася втомлена змія, яку тримав в руках сновидец. Він зуміє розробити стратегічний план по поваленню недоброзичливців.

Коли сниться, що ви в образі Горгони, ваша голова, замість волосся, покрита зміями, незабаром ви будете стурбовані через дріб’язкову, на перший погляд, ситуації.

Бути коректніше, щоб не образити близьких, закликає сон, де наснилися рептилії, жалкі один одного.

Якщо перегородили шлях

Наснилися маленькі змійки, свідоцтво, як радо ставитеся ви до людей, які нишком обмовляють і поливають вас брудом, щоб засмутити задумане вами.

До чого приснилися діти, бавляться зі зміями. Це відображення вашого замішання в спробі зрозуміти, хто є друг, а хто недруг.

Приснилася жінка, турбуються за дітей, тому як чує шипіння гадів десь поруч. Значить наяву імовірна ситуація, де її вмовлять поступитися чимось дорогим, переконуючи, що це заради її блага. Однак пізніше, вона здогадається, що її втягнули в ганебну каверзу.

Сниться, що товариш стоїть на стежці, позаду нього на якій змії, піднявши голови, грізно шиплять. Вам пощастить розкрити інтригу проти вас обох. Принагідно, коли товариш тримає плазунів під контролем, відобразити підступи недругів вам допоможе впливова організація.

До чого сниться жінці, як вона була зачарована змією. Її будуть гнобити, проте закон стане на її боці, не без допомоги могутніх друзів.

Сонник Ванги

Повзуча рептилія сповіщає про прийдешню сутичці з недругами, які після таємного плетіння інтриг зважаться перейти до відкритої війни.

Погані прогнози, якщо вона була отруйна. Чи не уникнути поразки. Але в іншому випадку, підступи недругів звернуться проти них же самих.

Мрій клубок змій уособлює заздрісних осіб, які бажають сновидцу не тільки провалу в кар’єрі, чвар в сім’ї, а й смерті.

Будьте обережні в словах в період пориву пристрасті.

Укус плазунів сигналізує про капості знайомого, котрий має вашою довірою, яка змусить розчаруватися в коханого. Однак ви навіть не здогадуєтесь, що знайомий вдався до чорної магії.

Наснилася, мирно лежить, згорнута в кільце, змія, провісник затишшя перед бурею. Вороги лише очікують слушної нагоди для нанесення фатального удару.

Якщо мирно лежала

Коли сниться, ви в обіймах удава, наяву ви той, хто один з перших буде проінформований про невиліковне недугу близького. Ви повинні сконцентрувати сили, тактовно і обережно повідомити про це рідним. Допомогти хворому гідно і мужньо провести залишок днів.

Гігантська рептилія уві сні сигналізує про небезпеку глобальних масштабів. Настане період правління Сатани на планеті в людській подобі. До людей прийде голод, бідність, насильство, смерть від хвороб.

Пощастило вбити цього Змія, люди повернуться до Бога, масово стануть відкриватися храми. Сатана відступиться.

Сонник Хассе

Міс медіум впевнена, приснилася повзуча тварюка, значить шукайте ворогів серед осіб жіночої статі.

Вдалося вбити її, значить знайти дозвіл у важкій життєвій обстановці.

Сучасне тлумачення

Нинішні трактування, все до чого сняться ці плазуни, дають прогнози, виходячи з контексту сновидінь.

Сонник Лоффа

Марилося, що стороння людина тримав змію руками, значить серед оточення сновидіння є мудра особа, яка здатна управляти порядком в душі сплячого.

На предмет того, до чого сниться повзуча тварюка, що скинула стару шкіру, пастор відповідає однозначно. Значить у свідомості сплячого відбулося просвітлення, впорядкування. Він духовно оновився і здатний до вирішення наболілих проблем з іншим підходом.

Наснилася, що спокушає вас рептилія, натяк на людину, яка духовно протидіє вам досягти мети. Уступіться його, адже у вас з ним завжди були не дуже гладкі відносини.

Сонник Цветкова

Коли сниться змія в стороні, це прогноз таємного зради.

Якщо вона повзе в вашу сторону і вже зовсім поруч, це сигналізує про початок хвороби.

Сонник Федорової

Відома цілителька образ плазуна уві сні, трактує по своєму.

Вона вважає, що рептилія сниться, обіцяючи появу інтимного партнера, можливо чоловіка.

До чого сниться укус тварі? Однозначно до вагітності.

Мусульманський сонник

Синій колір змії

Ця тварюка уві сні уособлює ворогів сновидіння. А можливості ворога Відповідно розмір тварі.

Коли наснилася зовсім ручна тварина, сновидец отримає майно. Але при нагоді нападу тварини на сновидіння, наяву він потрапить в немилість влади, або начальства.

Наснилися цілі полчища змій, які не становлять небезпеки, значить сплячий буде командувати військом.

Дворянський сонник Гришиной

Маленька змія уособлює сварку. Не поспішайте робити вчинки і викрикувати фрази, перебуваючи в емоційному збудженні.

Велика рептилія передрікає можливість обману. Так само може обіцяти одужання.

Наснилася ласкава повзуча тварюка, значить серед вашого оточення є нещира і улеслива особа.

Довелось гладити уві сні змію, значить ви схильні до небезпечним і екстремальних видів діяльності.

Якщо чоловікові сниться гадюка на дружині, значить скоро вона народить. Малюк буде чоловічого роду.

Багатство обіцяє сон, де довелося вбити тварину.

Наснилися змії під ковдрою, що плазують на ліжку і по тілу сновидіння, значить наяву станеться щось, що буде суперечити зі спадщиною минулого, можливо прилучення до таємних знань.

Якщо наснилася повзуча тварюка за пазухою, означає авторитет і прекрасну репутацію серед колег.

Зміїне кубло уві сні уособлює нав’язливого людини, що приносить в будинок сварки і розлади.

Сюжети зміїних снів

Все, до чого сняться зміїні сни, має універсальне тлумачення всякого роду протиріч. Це сварки, зради, мережі ворогів, підступність, фалос і думки, що відносяться до нього, нестандартні сексуальні нахили і устремління. Точні трактування залежать від контексту мрій. Розглянемо, які ситуації можуть бути передбачені сценарієм зміїних снів:

Якщо їли її

Залучення до небезпечних знань обіцяє сон, де довелося куштувати зміїне м’ясо.

У сновидіння виявилася в руках інформація про таємні навчаннях, однак він не вміє правильно користуватися їй. Тому може завдати шкоди не тільки оточуючим, а й самому собі.

Все, до чого сниться, що вжалила повзуча тварюка, говорить про можливе захворювання, або відновлення хронічної хвороби.

До чого сняться танцюючі рептилії. Це відображення ваших дивних похотей, заняття спіритизмом, спілкування з душами померлих.

Якщо уві сні вас переслідували плазуни, значить ви відчуваєте занепокоєння, викликане боротьбою з еротичними нахилами.

До чого сняться рептилії, які горять в багатті. Це той негатив, який ви відживають свій вік всередині себе, який духовно обтяжував довгий час.

До чого сняться плазуни, якими наповнений ставок, річка, або водойму. Це вказує на ваш психологічний стан. З якихось причин ви впали в меланхолію. Це болісно — гнітюче стан потрібно в собі придушувати. В іншому випадку це може вилитися в глибокий стрес.

Сни з різнокольоровими зміями

Мрії зі зміями трактуються не тільки з позиції дій, які відбувалися рептиліями. Дуже виразну смислове навантаження несе колірна гамма, в яку забарвлена ​​шкіра гада.

Зміїна шкіра кольору веселки

Мариться цілком чорна рептилія, це відображення духовного розвитку сновидіння, від чого, в великій мірі, залежить його здоров’я.

Біла змія обіцяє несподівані, а головне не зрозуміло звідки, що звалилися, фінансові надходження.

Синя змія уві сні дає гарантію успіху в азартних іграх. Можете сміливо намагатися відвідувати гральні заклади в найближчі дні — фортуна буде на вашому боці.

Блакитна тварюка віщає про приємне проведення часу з близькими людьми.

Про що говорять інші кольори

Сіра — закликає не витрачати бездумно гроші. Тому як це може спричинити серйозні втрати і важкі наслідки.

Рожева рептилія сигналізує про капості, яку підсунуть вам знайомі. Вони будуть вірити в безкарність. Але якщо рожева тварюка вислизне з їхніх рук, то їх плани зірвуться.

Коричнева змійка уособлює лицемірних, так званих, друзів, які обговорюють з сторонніми неприємні подробиці вашого життя.

Якщо коричнева тварь їх кусає, значить ваша репутація буде відновлена.

Помаранчева гадюка може сигналізувати про проблеми з нирками.

Ще помаранчева гадюка може трактуватися, як неправильний вибір, депресивний етап в житті сновидіння.

Інші тлумачення

У світі існує величезна кількість сонників, які мають свою точку зору на різні явища і ситуації в мріях. Часом ці трактування не схожі на ті, що в більшості джерелах.

Сонник Менегетті

У снах змія уособлює певну структуру. Вона деформує і перериває розвиток, проникаючи в хід логічного мислення.

І як тільки ця структура завершить налаштування організму за певною програмою, почнеться регрес особистості.

Відомо, що ця чужорідна структура, яка потрапляє в організм із зовні.

Одним словом, приснився такий сюжет людині зі слабкою силою волі, закликає звертатися за допомогою до професійного психолога, щоб не впасти в глибоку меланхолію.

Людина ж з сильним характером не повинен поверхнево ставитися до такого стану. У такі періоди чимось себе займати.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: