Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться синяк?

До чого сниться синяк?

Зміст:

Сонник синяк

Які сни нам сняться найчастіше? Найчастіше це цілком буденні образи, які дуже швидко випаровуються з пам’яті. Ми запам’ятовуємо лише те, що дуже вразило або злякало.

Однак це не зовсім вірний підхід. Тлумачі відзначають, що кожен сон має свою цінність, а тому не слід ігнорувати сигнали, які подає підсвідомість.

Чого очікувати в майбутньому?

Як стверджує сонник, синяк є символом перешкод, які будуть виникати на шляху до поставленої мети. Буде потрібно сила духу, щоб протистояти безлічі проблем.

Необхідно розуміти, що загальною трактування недостатньо для того, щоб з точністю знати своє майбутнє. Багато що залежить від деталей, які вдалося запам’ятати і не забути після пробудження.

Наснилася гематома

На кому помітили?

Насамперед необхідно визначитися з тим, на кого ви бачили синяк. Це кардинально вплине на результат тлумачення.

На іншій людині

Якщо приснився синяк на когось іншого, вам варто звернути увагу на те, чи знаєте ви цю людину. Сонник зазначає, що в глибині душі ви відчуваєте страх перед цією особою, який треба подолати. Цілком ймовірно, що ви просто відчуваєте почуття незручності, коли перебуваєте з такою особистістю в одній компанії, боїтеся сказати щось дурне.

До чого сниться синяк під оком вашого друга? Це говорить про те, що ви вже тривалий час зберігайте в собі якусь таємницю, не наважуючись розповісти про неї будь-кому іншому. Сонник стверджує, що цей секрет зобов’язаний знати ваш друг, і вам не варто тягнути час, інакше це може привести до неприємних наслідків.

Якщо довелося побачити синець на обличчі вашого ворога, можете бути спокійні, адже вам не доведеться відстоювати свою точку зору. Більш того, тлумач снів запевняє, що ви маєте рацію в своїх здогадах і ідеях, і інші люди зовсім скоро переконаються у вашій правоті.

Але не варто втрачати пильність. Якщо помітили синяк на носі свого ворога, то ваші конкуренти знову активізуються. Вам варто проявити обережність у всьому, адже вони всіма силами намагатимуться перешкодити вам в здійсненні планів.

Бачити уві сні гематоми на шиї

Окремо сонником розглядає сюжет, де ви бачили синяк на тілі незнайомої людини:

Побачили синяк на нозі свого близького друга? Згадайте, як давно не бачили свого приятеля. Цілком ймовірно, він жадає зустрічі з вами, проте з якихось причин не наважується сказати вам це відкрито. Вам варто взяти ситуацію в свої руки і організувати зустріч.

Приснився синяк на руці друга чи подруги — своєрідний крик про допомогу. Ваш близька людина потрапила в біду і відчайдушно потребує вашої допомоги. Вам варто розпитати свого приятеля про те, що сталося, і зробити все, що буде в ваших силах.

До чого сняться синці на тілі близької людини, які ще і кровоточать? Згадайте, на тілі кого ви їх побачили. Саме ця особа повідомить вам досить важливі новини, які підуть вам на користь. Побачили кров тільки на руках? Тлумач снів стверджує, що ваші близькі люди дуже хочуть допомогти вам у вирішенні ваших проблем, так як вважають, що ви робите не зовсім вірно. Лише вам вирішувати, чи допускати такий прояв турботи з боку рідних чи ні.

Бачити уві сні гематоми на обличчі

На собі

Деякі тлумачі снів стверджують, що синець на власному тілі — це провісник якоїсь справи, яке пов’язане з ризиком. Підсвідомість таким чином доносить до вас, що ви відчуваєте тривогу, не впевнені у власному успіху.

Коли у вас болить синець на обличчі, то варто дуже добре підготуватися до зустрічі, яка відбудеться в найближчому майбутньому. На ній будуть присутні високопоставлені особи, і від того, як ви презентуєте себе, буде залежати ваша кар’єра.

Якщо вам присняться синці на ногах, то можете з упевненістю готуватися до затяжної відрядженні. Вас відправить в інше місто або країну або начальство, або доведеться виїхати з важливих справ. Однак сонник стверджує, що ви не пошкодуєте про цю поїздку.

Згадайте, чи не кровоточила чи нога в вашому сні. Якщо так, то варто підготуватися до відрядження з усією ретельністю. Забуті документи або незакінчені справи можуть додати вам чимало клопоту.

Варто відзначити, що синці на руках — важливий знак. Ви зможете завершити багато справ, при цьому витративши мінімум зусиль. Чим більше синців було, тим уважніше варто бути. Вам необхідно раціонально розподіляти свій час, щоб отримати максимум користі. Сонник зазначає, що якщо все ви зробите правильно, то ваш дохід примножиться в два рази.

Де ще доводилося бачити уві сні синці:

Бачити уві сні гематоми на спині

Що доводилося робити?

До чого сняться синці на обличчі, які ви замазували тональним засобом? Вам необхідно більш уважно ставитися до всього, що ви говорите. Часто ви можете збрехати, навіть не надавши цьому значення, а ваш співрозмовник зробить свої висновки і буде вважати вас не тією людиною, яким ви є насправді.

Побачений образ говорить про вашу підозріливості, надмірної тривожності, якщо ви впадаєте в паніку уві сні. Вам необхідно простіше ставитися до того, що відбувається у вашому житті.

Якщо ви звернулися до лікаря, то можна лише зрадіти, адже в реальному житті ви славитеся відмінним здоров’ям. Ви не тільки ведете здоровий спосіб життя, а й проводите профілактичні заходи, щоб уникнути різного роду хвороб.

Бачити уві сні руки в гематомах

Як стверджує сонник, синці на руках, яких дуже багато, — ознака того, що ви заздрите деяким людям зі свого оточення. Ви всіляко відстежуєте їх успіхи, при цьому не вживаєте реальних зусиль, щоб змінити власне життя. Вам варто переглянути те, як ви живете і мислите.

Думка Міллера

Даний сонник є широко відомим і авторитетним в колі читачів, тому є сенс прислухатися до трактуванням Міллера.

Психолог стверджує, що синці є показником того, що ви завинили перед якоюсь людиною і зараз намагаєтеся спокутувати свою провину. Однак неприємні почуття будуть обтяжувати вас до тих пір, поки ви не поговорите з тією людиною, по відношенню до якого надійшли не зовсім чесно.

Якщо ви б’єте когось до такої міри, що у нього залишаються синці, то ви є досить запальною особистістю, яка не стежить за своїми словами. Вам варто повчитися стриманості, в іншому випадку ви зможете створити собі чимало проблем через особливості свого характеру.

Привидівся сон, де вже вас хтось б’є до появи синців? Ви дозволяєте собою маніпулювати, при цьому навіть здогадуєтеся про те, хто використовує вас у своїх цілях. Сонник дає й інше тлумачення. Якщо побачили кров в своєму сні, то варто звернутися до лікаря і обстежитися, особливо в тому випадку, коли вас щось турбувало напередодні.

На ваших очах синяк зникає? Ви самі придумали собі проблеми, однак з’явиться людина, яка заспокоїть вас, допоможе вирішити накопичені справи.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: