Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться сир?

До чого сниться сир?

Зміст:

Сонник сир

Зрозуміти, до чого сниться сир уві сні, досить важко. Тлумачень таких снів багато, і вони можуть навіть суперечити один одному. Сучасні і європейські сонники, як наприклад, тлумачення Міллера, говорять про те, це дуже поганий сон. А східні слов’яни завжди вважали сир символом багатства і процвітання.

Бачити уві сні сир — дуже хороший знак для фермерів, заводчиків худоби і хліборобів. Він обіцяє процвітання також ремісникам і тим, хто заробляє на життя руками.

Для інтелігенції подібний сон означає подив і закликає бути більш бережливим і розбірливим у своїх витратах.

Для багатьох європейських народів, особливо тих, які вели осілий спосіб життя, він символізує достаток і відмінні здібності до ведення господарства і розподілу бюджету.

Якщо приснився сир

Щоб точно зрозуміти, до чого сниться сир, потрібно точно пригадати деталі сновидіння:

Практично кожна ситуація, яка описана в даних пунктах, детально розглядається в найпопулярніших сонниках. А значить і тлумачення, до чого сниться сир, буде вичерпним.

Значення молочних ласощів в різних джерелах

Кожен популярний сонник сир, побачений у сні, тлумачить по-різному. Тлумачення Міллера — різко негативне. Сон не пророкує страшні біди, але і позитивних подій в житті сновидіння також. А ось новітні снотолкователі, як і багато стародавніх, кажуть про можливе отримання спадщини, незабаром збагаченні і любовні перемоги.

Звичайні неприємності — по сонником Міллера

Сонник Міллера — це один з найпопулярніших на сьогоднішній день тлумачів, який заснований на принципі психологічного аналізу поведінки людини. Американський психоаналітик вважає, що сон, в якому довелося їсти сир — один із самих звичайних поганих снів. Дні будуть довгими і рутинними, а робота — нудною і погано оплачуваною.

Сир на столі

Хтивість — по сонником Фрейда

Сир, як молочний продукт уві сні означає, що сновидець сповнений сексуальної енергії. Він уже морально зрілий і має відповідний досвід, щоб отримати максимальне задоволення від близькості. Є нарізаний — знак того, що давно жаданий партнер нарешті відповість на наполегливі залицяння.

Багатство — по давньослов’янського сонником

До багатства

Стародавнє слов’янське сонник пояснює подібний символ просто. Він означає швидке несподіване грошове надходження. Можливо, сновидец негадано отримає спадок, або ж буде брати участь в новому проекті, який принесе відмінне фінансову винагороду.

Психологічні особливості тлумачення

Якщо брати до уваги, що його готують з додаванням кислого молока, то деякі сонники, грунтуючись на психологічному аспекті тлумачення, говорять про те, що якщо приснився сир, то це символ почуття провини. При цьому зіпсований продукт можна вважати розплатою за скоєне.

Тому поява такого способу уві сні закликає проаналізувати недавні події. Можливо, сновидец, навіть знехотя, когось образив, і зараз ця людина незаслужено страждає. Бажано скоріше налагодити відносини, інакше ситуація розвернеться далеко не на вашу користь.

Інша, також не оптимістичне тлумачення, також пов’язане з використанням кисломолочних продуктів при виробництві сиру. У тлумаченні про те, до чого сниться сир, йдеться, що сновидіння скоро наздожене розчарування. Буквально в усьому — в роботі, особистому житті, відбудеться застій в хобі. Але це будуть тільки швидкоплинні враження. Через короткий проміжок часу — все повернеться на круги своя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: