Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться сіра кішка?

До чого сниться сіра кішка?

Зміст:

Сонник сіра кішка

Уві сні нам доводиться зустрічатися з різними явищами і істотами. І як приємно, коли предмет наших мрій залишає хороші враження і приносить радість після пробудження.

До чого сниться сіра кішка? Ця тварина зайняло почесне місце практично в кожному будинку і їм не здивувати жодної людини. Сонник стверджує, що це важливий символ, що вимагає детального розгляду.

Якщо наснилася сіра кішка

Що говорить тлумач?

В першу чергу слід згадати, доводилося лише бачити пухнастого улюбленця або будь-яким чином з ним контактувати.

Бачити з боку

Отже, Вам не доводилося вступати в контакт з цим милим тваринам. Що ж доводилося бачити?

Вступати в контакт

Що означає контакт з кішкою уві сні

Доводилося не тільки бачити пухнасте створіння, а й контактувати з ним? Сонник підкаже, що це віщує.

Як стверджує сонник, дивний звір з кошенятами є поганим знаком для торговців. Їм слід працювати з більшою самовіддачею і не забувати про підступи конкурентів.

Інші тлумачення

Наснилося кілька сірих котів

До чого приснилася кішка сірого кольору згідно з іншими джерелами? Багато тлумачі сходяться на думці, що вона символізує прихованих ворогів, незважаючи на миловидний зовнішній вигляд.

Сонник Хассе

До чого бачити пухнасте створіння на думку великого медіума?

Спостереження

Одна єдина кішка уві сні є попередженням про те, що ворог зовсім близько і готується нанести перший удар. Випередите його і вийдіть з конфліктної ситуації переможцем.

А ось безліч дорослих особин з кошенятами, які оточують Вас, говорить про Ваш неуважному виборі. Вам нема на кого покластися, а люди, що здавалися надійними друзями, при першій же можливості зрадять.

Взаємодія

Гладити пухнастого улюбленця уві сні — недобрий знак. Не розраховуйте на те, що Вашу допомогу і підтримку гідно оцінять. Ви не отримаєте подяк, а в окремому випадку людини може образити Вашу пропозицію.

Сонник стверджує, що бути подряпаним уві сні — також поганий знак. Будьте готові до наступу темної життєвої смуги. Постарайтеся пережити похмурий період з найменшими втратами.

Сонник Міллера

Знаменитий психолог стверджує, що тварина уві сні є передвісником невдач, але лише в тому випадку, якщо її не доводилося проганяти або вбивати. Наснилася кішка, яка кидається на Вас? Задумайтесь про збереження власного майна. Недоброзичливці підуть на будь-які хитрощі в спробах позбавити Вас грошей.

Сонник говорить, що бути обережним слід і в тому випадку, коли чується вереск. Це означає, що небезпека виходить від близького друга. Прогнали дивний звір? Після численних невдач настане біла смуга.

Асирійський сонник стверджує, що зловити сірого вихованця — до виконання заповітних бажань.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: