Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться скатертина?

До чого сниться скатертина?

Зміст:

Сонник скатертину

Здавалося б, скатертину — не так вже й поширений символ, щоб за його тлумачення бралося багато сонників. Але виявляється, що цей образ відвідує дуже багатьох людей, і сновидіння жадають відповіді на поставлені питання. Якщо вам наснився даний предмет, згадайте деталі, пережиті емоції, а також якісь незвичайні моменти.

Загальне значення

Так до чого сниться скатертину? Багатьма сонниками даний образ розглядається позитивно. Він означає те, що сновидець — досить гостинна людина, він з радістю прийме тих людей, які вирішили його відвідати.

Є й інше тлумачення, однак воно теж не має негативного відтінку. У вашому світі панує благополуччя, і в подальшому все буде ставати тільки краще.

Приснився декор для столу

Не варто зупинятися на загальних прогнозах. Багато в чому результат залежить від ваших дій і навіть від таких дрібниць, як колір скатертини.

Зовнішній вигляд

Згадайте те, як виглядала скатертину в нічних мареннях. Чи були на ній плями, потертості, інші дефекти? Також велике значення має і колір вироби.

Колір

Отже, якого ж кольору довелося бачити скатертину?

Стан

Не зайвим буде зазначити і стан виробу. Тут безліч дрібних нюансів.

Так, чиста скатертина, особливо в разі, коли вона була білосніжного кольору, означає те, що у вашій родині всі поважають і люблять один одного. І ніякі негаразди не змінять такі відносини. Більш того, з роками зв’язок буде лише міцнішати.

Скатертина забруднена солодощами? Це знак того, що ви є досить легковажною особою. Вам подобається розважатися, при цьому ви рідко задумаєтеся про наслідки, до яких можуть ці самі розваги привести. Намагайтеся не тільки відпочивати, але й думати про свою репутацію.

Бачите виріб, на якому червоні плями від вина? Проявіть обережність в своїх діях. Велика ймовірність, що з вами або близькими людьми може статися нещасний випадок найближчим часом.

Аксесуар уві сні був з плямами від вина

Якщо скатертина уві сні була абсолютно новою, то це показник того, що сновидець — надзвичайно господарська людина. В його будинку панує благополуччя, а гості знають його як гостинного господаря.

Однак є й інше тлумачення побаченої картині. Зовсім скоро намічається гучне застілля. Готуйтеся приймати гостей в свій будинок.

На окрему увагу заслуговує скатертину, яка виявилося з будь-яким дефектом. Даний сон негативний як для закоханих людей, так і для тих особистостей, які зовсім недавно зв’язали себе узами шлюбу. Сонник стверджує, що є побоювання того, що у ваших стосунках дуже мало щирості, партнер може обманювати вас і вводити в оману.

Вчинені дії

Що ви робили зі скатертиною уві сні? Тлумачення будуть залежати не тільки від скоєних дій, але і від того, в якому становищі знаходиться сам сновидець:

Однак в даних тлумаченнях є деякі нюанси. Так, якщо скатертина купувала представниця прекрасної статі, то незабаром їй доведеться виїхати в інше місто або країну. Але сонник зазначає, що поїздка завершиться благополучно.

Стелили даний виріб уві сні перед самим приходом гостей? Дуже хороший знак, що означає, що ваші діти або ви самі незабаром вступите в шлюб.

Як стверджує сонник, скатертину, яку ви стелите — знак доленосної зустрічі, якщо ви давно самотні. Вона може змінити все ваше життя, тому не варто відмовлятися від запрошень, якщо такі надійдуть.

Що означає клейонка?

Часто в ролі скатертини виступає клейонка, тому даний символ також не варто ігнорувати. Згідно тлумаченням сонників, вона означає деякі проблеми в стосунках. Ви зіткнетеся з тим, що ваша друга половинка віддалиться від вас, почне щось приховувати, недоговорювати. Вам варто викликати свого обранця на відверту розмову, в ході якого вдасться зрозуміти, що його не влаштовує в поточних відносинах, що б хотілося змінити.

Якщо клейончасту покриття дуже красиве і чисте, то даний символ — показник подвійності вашої натури.

Сниться клейончатий аксесуар для столу

Думка сонників

Прочитавши загальне тлумачення, не можна не заглянути на мандрівниці інших сонників, де можна почитати як думки іменитих психологів, так і передбачення езотериків, магів, відунів.

Сонник Міллера

Міллер вважав, що скатертина є символом, що передвіщає довгий подорож, затяжну відрядження.

Якщо ж вона порвана, зіпсована, то в вашій родині деякий час буде присутній нерозуміння, злість, невиражена агресія. Намагайтеся не допускати ситуацій, які в подальшому можуть вилитися у відкритий конфлікт.

Викидаєте скатертину? Це не настільки поганий знак, як могло б здатися на перший погляд. У майбутньому належить поступитися своїми інтересами, однак для вас це буде не дуже важко.

Сонник пір року

Сниться сервірований стіл

Що означає цей сон на думку річного сонника? Це показник вашої успішності і благополуччя. А ось до чого сниться біла скатертина? Також хороший знак, що відображає ідилію вашому сімейному житті. Однак деякі люди можуть заздрити вашому щастю, тому будьте насторожі.

Весняний сонник давав своє тлумачення. Вам належить виїхати з рідного міста на якийсь термін, проте в новому місці вас візьмуть дуже радо.

А ось осінній тлумач не дає оптимістичних прогнозів. Ви ризикуєте сильно захворіти, тому найближчим часом не піддавайте себе ризиків і не змушуйте себе багато працювати.

Магічний сонник

Даний тлумач давав кілька коротких пояснень явився образу:

Сімейний сонник

Даний тлумач дає кілька цікавих пророкувань. Так, якщо сон доводилося бачити з п’ятниці на суботу, при цьому на скатертини були якісь плями, то попереду затяжна темна смуга. Особливо негативно, якщо скатертина забруднилася з вини пролитого на неї вина. Вам слід запастися терпінням і гідно пережити цей період.

Накриваєте стіл скатертиною або клейончастим покриттям, при цьому вам це сниться з понеділка на вівторок? Близькі люди, родичі чекають від вас якоїсь матеріальної допомоги. Придивіться до тих людей, з якими спілкуєтеся. Можливо, одному з них сильно потрібна ваша допомога.

Розірвана скатертину — не настільки хороший символ, але вам не варто сильно засмучуватися. Найближчим часом доведеться економити гроші, не потрібно витрачати їх на ті речі, без яких можна обійтися.

Однак тлумач робить поправку. Якщо сон сниться вам з неділі на понеділок, то готуйтеся до приїзду далеких родичів.

Як бачимо, скатертину є досить позитивним символом. Вона показує вас привітним і гостинним господарем. А також це знак швидких змін, сімейного благополуччя і достатку.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: