Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться скелет?

До чого сниться скелет?

Зміст:

Сонник скелет

Здавалося б, яку небезпеку становить звичайний скелет? Однак побачений сон залишає неприємний післясмак після пробудження, від якого ще довго не вдається позбутися. Багато людей починають впадати в паніку після такої нічної мрії, але робити цього не треба.

Зрозуміти, до чого сниться скелет, можна не відразу, а тому перед сновидцем ставиться непросте завдання — запам’ятати кожну дрібницю, яка буде використовуватися для тлумачення. Що віщує приснився похмурий образ? Чим все обернеться: проблемами або можливостями? Відповіді на ці і не тільки питання можна буде знайти в сонник.

З чого почати?

Як оповідає сонник, скелет — знак, який не так простий в тлумаченні, і сторонні сновидіння стикаються потім з великими проблемами по своєму незнанню.

За Міллеру

Психолог Міллер пише про те, що приснилися кістки віщують сварки і швидку втрату. Якщо вам довелося побачити цілу гору кісток або черепів, значить насправді настане темна смуга, з якої не так просто вибратися.

Наснилася зайва худоба

Тлумач сну радить просто запастися терпінням і не робити необачних рішень. А що, якщо відображення в дзеркалі лякає сновидіння?

Страшна худоба

Вам може наснитися, як ваша худоба стала настільки серйозною, що в відображенні дзеркала можна бачити кістки, що просвічуються через шкіру. Як правило, такий знак відображає кардинальні життєві зміни, які можуть не порадувати. Різні сонники радять не витрачати свій потенціал марно і направляти свою увагу тільки на значущі речі.

Одні кісточки

Якщо в дзеркалі замість себе доводиться бачити уві сні скелет, значить насправді ви загрузнете в постійних побоюваннях щодо свого життя та здоров’я. Таке сновидіння може повторитися кілька разів, і їм не можна нехтувати. Краще звернутися за допомогою до фахівців, які розвіють ваші побоювання.

Незвичайний шафа

Якщо вам сниться могила, а в ній багато кісток, то вас чекає різке погіршення фінансового становища.

Приснилася могила з кістками

Свій

До чого сниться скелет у власній шафі? Цей вислів вважається досить популярним, але далеко не кожен знає, як правильно його розтлумачити. Швидше за все, сновидец приховує якусь інформацію від рідних і близьких людей, але цей факт постійно пригнічує його.

Чужий

Якщо вам довелося побачити скелет, кістки якого випали з чужого шафи, значить насправді вас чекатиме неприємна новина про близького друга. Можливо, саме він був причетний до проблем на роботі, які довелося розгрібати не один день.

Наші побратими

Для сплячої людини велике значення матиме й те, чиї кістки вдалося розглянути.

Водоплавні

Кісточки риби віщують фінансові труднощі, які не так просто подолати. Вам доведеться використовувати невідомі раніше прийоми, щоб вирішити виникаючі завдання.

Тлумач снів також дає непоганий рада, пов’язаний з раціональним витрачанням коштів. Перед сновидцем ставитимуться різні завдання:

Наснилися риб’ячі кістки

Вдавитися кісткою риби — до появи труднощів на шляху до досягнення поставленої мети. Сновидець повинен стати більш акуратним у прийнятті власних рішень. Закапувати хребет риби — до дружніх сварок, які виникають на порожньому місці. Бачити скелет смаженої риби у воді — до нападок аферистів.

Великі звірі

Вам можуть наснитися скелети великих тварин, які розповідають сплячому про те, що його фінансове становище зміцнилося і буде тільки поліпшуватися. Якщо такий сон побачили ділові люди, значить їх чекає ув’язнення вкрай вигідну угоду.

Домашня птиця

Якщо вам сниться патрання тушка птиці, значить незабаром вас відвідають гості та відбудеться гучне застілля. Вбивати птицю і обробляти до скелета — до поганих новин. Пташині скелети сняться людям, яким доведеться відправитися в далеку дорогу.

Ожилий труп

Бачити, як оживає скелет в труні — до несподіваного переляку, принаймні, про це розповідає сонник. Якщо в акваріумі плаває скелет риби, значить у вашому оточенні з’явилися люди, готові зрадити в будь-яку хвилину.

Оживає убитий звір — до відродження згаслих почуттів і бажань. Вас чекає зустріч з дуже цікавими людьми, які зможуть втілити в реальність найпотаємніші мрії. Якщо на ваших очах роблять вбивство, а потім ви бачите мумію, значить в реальності відкриються неприємні факти про минуле життя. Цією інформацією можуть скористатися конкуренти, а тому треба бути гранично акуратним у своїх висловлюваннях.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: