Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться скринька?

До чого сниться скринька?

Зміст:

Сонник шкатулка

Закритий предмет для збереження цінностей сниться людям замкнутим, що приховує від оточуючих таємниці, а спроба дістатися до вмісту вказує на серйозні наміри дізнатися правду, домогтися істини. Як витлумачити послані підсвідомістю сигнали, зрозуміти, до чого привиділася скринька?

Виявлений уві сні скринька з грошима, на думку психоаналітика Міллера, віщує всілякі матеріальні поліпшення, адже наяву одному піднімуть зарплату, інший розживеться чималою сумою, а для деяких мрії натякнуть на отримання спадщини або виграш в лотерею.

Як запевняє езотеричний сонник, шкатулка символізує солодке томління в очікуванні приємних сюрпризів, подарунків, адже те, що зберігається під кришкою, обов’язково здивує сновидіння.

Відомі тлумачення

Приснився дорогоцінний скриньку

Оскільки значення можуть змінюватися в залежності від індивідуальних особливостей сприйняття, додаткових деталей, щоб отримати правильне значення, тлумач не рекомендує кидатися на першу-ліпшу пророкування. Існує маса цікавих провидений, значень, тлумачень.

Сниться скринька з безліччю відділень

Якщо привиділося безліч відсіків, відділень в скриньці, то наяву вийде добитися успіху, але на шляху виникнуть серйозні труднощі, безглузді випадковості, неприємності, підлаштовані суперниками, — говорить сучасний тлумач.

Образна характеристика

До чого сниться шкатулка металева? Людину, якій привидівся подібний образ, тлумач характеризує як черству, нездатну до співчуття і підтримки, натуру.

Тлумач Цвєткова наполягає: закритий скринька уособлює сімейне щастя, тихий будинок, відкрита кришка, навпаки, вказує на стороннє втручання в розмірений темп життя.

Різьблена дерев’яна шкатулка уві сні пророкує швидке спілкування зі старими приятелями, родичами, які давно не відвідували сплячу персону.

Сталося купити дерев’яний несесер? Знайдете мета, загориться бажанням її втілити.

Фінансовий успіх

Більшість тлумачів сновидінь переконані, що приснився скриньку, скринька або шкатулка вказують на загальний стан справ людини, розповідають про його фінансове становище.

Сниться перли в різьбленій скриньці

Наяву надійде пропозиція про цікаву і прибуткову роботу, коли привиділася знахідка старовинної скриньки з пожовклими паперами, листами, купюрами.

Моральні принципи

Багато коштовностей, виявлених під кришкою скриньки, символізують покладені надії, віру в краще.

Дружбі настане кінець після нічних мрій про зламані деталях шкатулки.

Сниться несесер з дорогими каменями, пишною оббивкою? Під маскою доброзичливця ховається підступна натура.

Скляна скринька уві сні повідає, що щастя виявиться крихким, варто берегти те, що маєш.

Приснився скляний скринька

Провидіння Ванги

Знаменита провісниця подає варіанти значень снів про скриньках.

Втекти від суєти, відновити душевну гармонію, згідно сонником Ванги, прагне той, чиї мрії відвідав образ старовинної скриньки, прикрашеної золотом і різьбленням.

Сюжетні особливості

Плітки і наклеп витають близько сновидіння наяву, якщо в несесері виявилися тільки нитки, голки, шпильки.

Знайдені за сценарієм бачення кістки вказують на серйозне захворювання, можливу загрозу життю.

Знайти в покинутому будинку чужу скриньку — знайти пригоди, які принесуть розчарування, страждання.

Музична саморобна скринька у снах символізує азарт, інтерес до подій. Також подібний знак уособлює спрагу подорожей, прагнення до спілкування, знайомств.

Важкі випробування приготувала доля сновидцу, який побачив дим, вогонь з шкатулки.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: