Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться сліпота?

До чого сниться сліпота?

Зміст:

Сонник сліпота

Якщо уві сні ви побачили сліпого людини, то, на думку сонників, потрапите в ситуацію, в якій потрібно ваша допомога.

Можна й самому осліпнути уві сні, і це вже більше схоже на нічний кошмар. Якщо розглядати не такі трагічні сни, то є варіант просто на кілька хвилин осліпнути від яскравого світла, вийшовши, наприклад, з темряви.

Будь-яке з таких сновидінь можливо, і вимагає свого детального розгляду.

Наснилися неприємності із зором

Приснився незряча людина

Як вже говорилося вище, можна побачити сліпої людини або ж осліпнути самому. Також важливо знати, чи був незрячий чоловік просто зустрічним незнайомцем, або ж це родич, коханий або навіть тварина.

Будь-яке бачення, звичайно ж, буде мати своє оригінальне тлумачення. Благо, сонники досить конкретно розглядають, до чого сниться сліпота.

Якщо уві сні сліпне інша людина

На жаль, загадка нічних видінь людства ще не розкрита. Скептики стверджують, що під час нічного відпочинку ми просто знову і знову переживаємо події повсякденності. Психологи вбачають голос другого я, який намагається донести потрібну інформацію. Астрологи вважають, що це передбачення, дані вищими силами.

Коли вам наснився сліпий, то сценаріїв розвитку подій багато, сонники з радістю допоможуть розібратися, до чого і чому снився даний символ.

Бачити незрячого чоловіка

Сліпий чоловік сниться, як правило, перед тим, як ви зробите прикру помилку.

Вам також може наснитися не просто незрячий чоловік, а знайомий покійний чоловік, тоді біда і горе вже близько. Це станеться через те, що ви довгий час не бажаєте визнавати очевидних речей.

Як вважає сонник, сліпий хлопець або хлопчик говорять про вашу зайвої обережності і недовіру до людей. Це часто шкодить вам.

Наснилася незряча жінка

Сліпа жінка — не варто покладатися на свою інтуїцію, вона може підвести.

Наснилася незряча жінка

Незряча стара показує, що ви немічні, нічого не можете змінити в вашому положенні.

Коли осліп немовля

Приснився сліпий малюк вказує на ваш внутрішній стан. Ви переповнені негативними емоціями і злими думками. Така поведінка не йде на користь нікому.

Неприємності із зором у тварини

Якщо уважно вивчити сонник, сліпота у тварин, побачена уві сні, обіцяє вам серйозні біди, виключно з вини самого сплячої людини. Можливо, ви вели себе неналежним чином або не думали про те, що і кому говорите.

Незрячий кошеня показує, що зовнішність оманлива. Не варто довіряти першому враженню.

Коли осліпли ви самі

Сновидіння, де ви самі не бачите, страшніше. Як вважає сонник, сліпота власна уві сні важливіша для розгляду і складання правильного тлумачення.

Цікаво розглядається сонниками бачення, де у вас бачить лише одне око. Значить, будете прекрасно інформовані про загрозу вам біді, але нічого не зможете зробити.

Осліпнути уві сні

У сновидінні потрапити в ситуацію, коли від пережитого шоку ви осліпли — ризикуєте втратити контроль над тим, що відбувається. Прийміть заходи, поки ще не пізно.

Якщо молодий сновидец уві сні втрачає зір в результаті травми, то йому варто остерігатися підступу ворогів. Ваші недруги активізувалися і будуть робити спроби неабияк нашкодити.

Втратити зір, але через мить знову знайти — зможете помітити щось, що зробить вас щасливою людиною.

Якщо в нічному баченні ви перебували в лікарні, де вам зробили операцію на очі, і ви змогли бачити — в реальності виповниться бажання, яке здавалося нездійсненним.

Періодично в сонниках можна знайти і таку інформацію: сліпота уві сні вказує вам на те, що варто перестати мислити стереотипно, прислухайтеся до свого серця, і все буде добре.

А що кажуть сонники

Деякі люди вже давно визначилися з тим, тлумаченням якого саме сонника вони довіряють. Їм не потрібна загальна інформація, а цікавить конкретний автор.

Нижче будуть надані передбачення найпопулярніших і часто запитуваних тлумачів снів.

Сонник Менегетті

Сліпі люди сняться в тому випадку, якщо ви занадто схильні до чужої думки. Нерідко ви йдете на поводу у чужих бажань.

Сонник каже, що варто мати свою точку зору. А якщо і довіряти чогось, то тільки словами близького і рідну людину.

Езотеричний сонник

Співчувати або допомагати сліпому

Якщо уві сні ви самі були сліпим, то, на думку сонника, вас чекає несподівана радість, не виключено, що трапиться справжнє диво.

Осліпнути в процесі сну — ваше життя наповниться новими фарбами, станеться щось таке, що окрилить вас. Сновидіння очікує феєрія почуттів.

Уві сні ви бачили засліпленим знайомої людини? Чекайте цікава пропозиція від одного або приятеля. Засліплений був незнайомець — пропозиція надійде від особистості, яку ви раніше не зустрічали.

Сліпа людина викликає у вас співчуття, ви хочете йому допомогти — обов’язково досягнете успіху. Тільки для цього доведеться докласти чимало зусиль, ніщо не впаде вам просто з неба.

Сонник Лонго

Білий маг Лонго надав досить цікаві тлумачення, до чого сниться той чи інший сюжет:

Сонник Міллера

Втратити зір уві сні — ваше життя кардинально зміниться. Хоча ви і вважали, що ваше матеріальне становище стійке і непорушне, доведеться зіткнутися з нуждою і втратами.

Інша людина, що не може бачити — у вас попросять допомоги. Це буде гідна людина, постарайтеся зробити все, що від вас залежить.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: