Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться слизька дорога?

До чого сниться слизька дорога?

Зміст:

Сонник слизька дорога

У реальному житті слизька дорога пов’язана у нас з небезпекою. Хоча для дітей ковзання доставляє лише радість і захват.

Те ж саме стосується і світу сновидінь. До чого сниться слизька дорога? Найчастіше сон обіцяє труднощі, але для складання вірного передбачення варто переглянути сонники.

Якщо сниться ожеледь

Передбачення сну буде залежати від того, їхали ви по дорозі на автомобілі або йшли пішки. Не виключено, що ви каталися на санках або ковзанах. Не останню роль відіграють ваші відчуття в момент перегляду даного сюжету.

Що скаже Густав Міллер

Найчастіше даний сонник стає першоджерелом для людей, які хочуть дізнатися, до чого наснилося певне бачення.

Після снів про те, що на дорозі була ожеледиця, сновидцу варто побоюватися непередбачених перешкод на своєму шляху. Міллер стверджує, що ці проблеми ви легко подолаєте, головне — не спасувати.

Їхати в сні по льоду ногами

Їдете на ногах по слизькій дорозі — Міллер стверджує, що для вас настав час виконати свої обіцянки. Їхали на машині — зумієте домогтися бажаного.

Пророцтва сонників

Багато тлумачі дають різні прогнози з приводу того, що означає слизька дорога уві сні. Залежно від сюжету, вам можуть напророкувати удачу, або навпаки, попередити про труднощі.

Сонник Ванги

Як вважає даний сонник, слизька дорога говорить про вашому нинішньому положенні. Зараз все, що знаходиться навколо вас, занадто хитким, вам варто зайнятися зміцненням своїх позицій.

Тлумач Цвєткова

Якщо уві сні ви йдете по дорозі, повністю покритої льодом, то незабаром ви познайомитеся з людиною, який пустить вам пил в очі, але не виконає своїх обіцянок.

Якщо у снах ви посковзнулися, тоді чекайте того, що вас перестануть поважати оточуючі люди. Це станеться через вашого аморальної поведінки.

Сниться падіння посеред дороги

Впасти посеред дороги — розпочату справу буде успішним. Отримати при цьому травму означає, що ви втратите важливу річ.

Мусульманський тлумач

До чого сниться йти по дорозі, вкритій льодом? У вас будуть постійні труднощі в справах. Наполегливий і тяжка праця не принесе бажаних результатів.

Тлумач Зигмунда Фрейда

Фрейд вважав, що їхати по слизькій дорозі — позитивний знак. Значить, у вас з вашим партнером все в порядку. Ви буквально відчуваєте все бажання партнера, і ваші почуття взаємні.

Фрейд вважав, що такий стан речей викликає заздрість у знайомих людей, будьте обачні.

Сімейний тлумач

У снів про слизькому шляху досить цікавий посил. На думку сонника, ви поступаєте неправильно, часто робите погані справи.

Ковзати на автомобілі уві сні

Незабаром сновидец може виявитися в компанії досить сумнівних людей.

Тлумач Мандрівника

Даний сонник дає найбільш негативний тлумачення сну. Вважається, що якщо вам уві сні довелося ковзати по дорозі на автомобілі, то в реальності у вас висока ймовірність аварії.

Сучасне тлумачення сну

Приснився шлях по слизькій дорозі, коли ви постійно спотикалися і ковзалися, обіцяє вам перешкоди на дорозі.

Йти, відчуваючи постійну напругу — вам доведеться довго і наполегливо працювати.

Якщо ви очищаєте асфальт від льоду, то ви самі собі придумуєте труднощі. Всі ваші переживання марні, вам не варто про них замислюватися.

Будьте пильні

Сниться крижана траса

Часто їзда по трасі, вкритій кригою, застерігає вас від здійснення невірного кроку в реальному житті. Приймаючи рішення, вам необхідно буде гарненько все обдумати.

Коли вагітна жінка бачить уві сні, що вона йшла і впала на льоду, то в реальності вона дуже сильно переживає за стан плода. Стресовий стан може негативно позначитися на його розвитку. Якщо вірити Жіночому сонником, то в даний момент вам варто заспокоїтися, це єдине, чим ви зумієте допомогти своїй дитині.

Пересуватися або їхати з працею — вам належить безліч клопотів, які приведуть лише до того, що ви відчуєте дику втому. Користі з справи ви не отримаєте.

Якщо уві сні було весело

Кататися уві сні на санках

Кататися уві сні на санках — в реальності будете весело проводити час. Саме так вважає Місячний тлумач.

Спостерігати за тим, як діти граються на слизькій дорозі — ваші родичі приготують вам сюрприз або принесуть масу приємних моментів. Тлумач радить більше часу проводити зі своїми родичами.

Самостійно робити каток, заливати воду — ви дивом зумієте уникнути небезпеки, яка вже нависла над вами.

Спостерігати уві сні, як вітер кружляє сніжинки над слизькою поверхнею дороги — сновидец зуміє розпізнати брехню, вчасно зрозуміє, де підступ. Таким чином він зможе уникнути біди.

До чого сниться ковзати уздовж дороги? Доля піднесе вам небачений подарунок. Ви досить легко і безболісно пройдете найскладніший період у своєму житті.

Обережно, небезпека

Падати на льоду — практично завжди знак того, що в реальному житті ви травмуєтеся.

Щоб детально вивчити сон, варто мати більш повну інформацію:

Падати уві сні через ожеледицю

До чого сниться бігти по слизькій дорозі? Ви інтуїтивно відчуваєте небезпеку. Тлумач радить прислухатися до своєї інтуїції.

У нічному баченні ви біжите? В такому випадку тлумачі можуть дати вам безліч пророкувань. Все буде залежати від внутрішнього стану сновидіння в цей час, від того, куди вела дорога, падали ви. Тільки розглянувши всі деталі, ви зумієте зрозуміти, що таїть в собі нічне бачення.

Не створюйте самі собі перешкод

Довбати лід — ви самі собі ускладнюєте життя. Все набагато простіше, ніж ви думаєте, просто варто вибрати інший спосіб.

Коли уві сні ви їдете на снігоочисної техніки, посипати ожеледь піском, то в реальності ви отримаєте відповідальне завдання від вашого керівництва. Воно принесе вам шану в колективі і фінансову винагороду. Тільки не сумнівайтеся в своїх силах, інакше, на думку тлумача, ви можете все зіпсувати.

Сипати на дорогу сіль і бачити, як вона стає мокрою — пройде зовсім небагато часу, і ви зрозумієте, що саме робите не так. Подальша ваше життя стане легким і приємним.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: