Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться слон?

До чого сниться слон?

Зміст:

Сонник слон

Сновидіння по праву можна вважати подарунком долі. У них ми можемо випробувати захоплюючі почуття і зануритися в ту атмосферу, яка неможлива в реальному світі. У разі, коли приснився слон, сновидцу дається унікальна можливість наблизитися до великого і величезному суті, якого довелося бачити раніше лише у фільмах.

Так до чого сниться слон? Ця тварина є найбільшим з усіх створінь, випромінює мудрість і спокій. Будучи священним символом в деяких релігіях, він асоціюється з прибуттям щастя в будинок. Чи означає це, що бачити уві сні слона — до позитивних моментів в житті? На це питання спробують дати вичерпну відповідь тлумачі і провидці.

Що говорить тлумач?

Якщо приснився слон

Як часто нам сняться просто захоплюють дух речі, на які не терпиться знайти розгадку. Події, що чекають в обіймах Морфея, символічні, а значить, несуть в собі певний сенс і дозволяють передбачити майбутнє. Відкриємо ж таємниці завтрашніх днів і побачимо картину майбутнього.

Бачити слона

До чого сниться слон, за яким довелося спостерігати? Він не є символом поганих подій. Згадайте і проаналізуйте деталі.

Брати участь в сновидінні

Що ж означає гра з маленькими дитинчатами або блукання з ними по воді? Часто нам доводиться не тільки бути спостерігачем, а й активно діяти. Досить згадати деталі і картина проясниться.

Якщо каталися на слоні

Їздити на спині. Навіть якщо довелося просто сидіти, це означає, що доля приготувала для Вас рідкісний і дорогоцінний подарунок.

Злі переслідують тварини. Які емоції випробовувалися? Чи намагалися Ви втекти? Це означає, що Ви зійшли з вірного шляху і слід задуматися, чи вірною йдете дорогою.

Годувати. Символ гармонії і стабільності. Якими б не були труднощі, вони не зможуть перешкодити Вашому розміреного плину життя.

Ображати. Бити чи завдавати шкоди — досить негативні дії. Вони говорять про те, що Ви перебуваєте не в дуже хорошому стані. Це означає, що слід проявити обережність і уважність по відношенню до справ.

В цілому сновидіння трактується тлумачами з позитивного боку. Слон віщує міцне здоров’я, швидку прибуток і повагу з боку близьких і колег.

Пророцтва Міллера і Медеї

Як запевняє класичний сонник, слон несе благо і є символом виключно хороших подій. Але що скажуть тлумачення Міллера і Медеї? Надзвичайно корисні неоднозначні думки провідних особистостей з різних областей.

Думка Міллера

Скільки слонів наснилося

Що означає тварина, на якому довелося їздити відповідно до тлумачення великого психолога? Живий і великий звір є доказом Вашої цілісності як особистості. Ви володієте чималий авторитет серед колег і вельми шановані в сімейному колі. Якщо наснилася поїздка, немає приводу для занепокоєнь. Фінансове становище буде поліпшуватися, а відносини з людьми лише міцніти.

Як стверджує сонник, слон, який мирно прогулюється по воді або галявині, говорить про Ваших позитивних рисах характеру. Саме доброта, честь і гідність допоможуть встати на щабель вище в соціальному житті.

Що може сказати кількість відвідали звірів? Так, бачити однієї тварини — до прибуткової справи. Воно буде невеликим, але при цьому принесе чимало користі. А ось стадо обіцяє спокій в душі і пізнання самого себе.

Що говорить Медея?

Чаклунка стверджує, що осягнув звір символізує обдарування і таланти. Але в разі, коли тварина заглядає в світ мрій жінці, сновидіння має еротичний підтекст. Згадайте деталі спіткало події.

Для дівчини подібне сновидіння віщує вірного, люблячого і багатого чоловіка.

Інші тлумачення

У пошуках відповіді на питання, до чого сниться слон, розумно звернутися і до інших тлумачень. Кожен джерело трактує подія по-різному, що дозволяє доповнити побачену картину.

Езотеричний сонник

Якщо годували тварину

Наснилося роздивляння звіра? А може, Вам довелося робити барвисті фотографії з його участю? Це символ стабільності і порядку в Вашому житті. Продовжуйте в тому ж дусі і не піддавайтеся сумнівам.

Давати їжу зі своїх рук — до поліпшення життєвих умов. Ймовірно, Вас чекає сприятливий переїзд або більш високооплачувана і цікава робота. А ось вбивство або знущання обіцяють погіршення справ, почастішання сумнівних заходів.

Сонник Хассе

Що ж говорить міс Хассе? Згідно з її думку, побачений звір є підтвердженням Вашої привабливості в очах інших людей. Ви зачаровуєте оточуючих і залишаєте слід в їх житті. А ось смерть гіганта не обіцяє нічого хорошого. Плани будуть порушені, а всі спроби поліпшити ситуацію обернуться крахом.

Їзда — вкрай сприятливий знак для сновидіння. Він віщує удачу у всіх починаннях, щастя в любовних справах і ділового життя. А ось якщо звір надумав тікати від Вас, то це символ хаосу і життєвих моментів, які не піддаються контролю.

Сонник Лонго

Що обіцяє звір на думку білого мага? Це провісник непоганих перспектив по відношенню до майбутнього. Ймовірно, Вас чекає підвищення і успіх в робочій сфері, якщо приділіть своїй справі трохи більше уваги.

Втеча від натовпу означає боротьбу. Оточення хоче позбавити Вас індивідуальності і змусити жити згідно зі стереотипами. Лише Вам вирішувати, яку обирати сторону, але тлумачення говорить про духовне виснаженні і втоми.

Що б не віщував відвідав уві сні слоненя або величний звір, завжди прислухайтеся до власного серця і дійте згідно його покликом.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: