Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться смажена курка?

До чого сниться смажена курка?

Зміст:

Сонник смажена курка

Сни про курку поганого не віщують, птах асоціюється з чимось рідним, домашнім і смачним. Курка, квочка, курчата — такі бачення завжди порівнюють з жінкою, сім’єю, родичами, дітьми, тому давайте розбиратися з тлумаченнями.

Сновидіння, в яких людині довелося бачити тварин або птицю, є багатозначним символом. Тлумачення побаченого нічного сюжету не завжди має певну трактування. Можливо у вас виникло питання: до чого сниться смажена курка?

Якщо сновидцу в нічний мрію привидівся даний сюжет, і приготовлена ​​птиця була засмажена цілком або наснилися будь-які інші її частини, то це означає, що прийшов час відкласти все і зайнятися вирішенням справ сімейних.

Також сновидіння, є сигналом того, що рідні гостро потребують вашої підтримки.

Якщо наснилася смажена курка

Якщо уві сні ви не бачите курку, але чули її кудкудакання — сон вказує: серед знайомих є людина, яка розпускає про вас плітки.

Сон, де ви купуєте курку, говорить про те, що в реальному житті пора задуматися про майбутнє і саме час починати робити запаси, наприклад, поповнити продуктові запаси або відкрити накопичувальний вклад.

Готувати птицю

В такому сюжеті головне згадати, як відбувався процес приготування курки.

Підготовчий процес

Безуспішно намагатися в нічному сюжеті зловити півня — сновидцу доручать виконати завдання, яке виявиться не під силу йому.

Ловили курку і не могли її зловити — сонник попереджає: скоро вам потрібна буде підтримка оточуючих людей, близькі друзі з радістю підуть вам назустріч і все задумане вийде.

Спіймати в сновидінні курку — до успіху.

Зарізати півня уві сні — означає, дізнаєтеся про зраду лжедруга.

Уві сні довелося обробляти курку — в вашому оточенні є злісні заздрісники. Сонник радить остерігатися наклепів в любові і в професійній сфері, постарайтеся не йти на поводу провокацій.

Наснилося, що відрубали їй голову — до поганих новин.

Яке м’ясо наснилося

Обскубувати зарізану птицю — в реальному житті злісні заздрісники поширюватимуть про вас неприємні чутки.

Відзначте яке м’ясо вам приснилося:

Готувати м’ясо уві сні

Сонник вказує: запікати птицю самому в нічному сюжеті — насправді варто очікувати гостей.

Приснився сюжет, в якому маринували курку, обмазуючи її ретельно спеціями — незабаром доведеться тішити себе надіями про великі доходи не пов’язаних з вашою професійною діяльністю.

За сюжетом витягали смажену курку з духовки? Даний нічний сюжет є знаком того, що людина побачила сюжет абсолютно віддалився від сім’ї. Сонник радить провести свій вільний час з рідними, наприклад, рушайте з сім’єю за місто відпочити і поспілкуватися. Інше тлумачення нічного сюжету пророкує нові, приємні покупки для дому.

Смажити окремими частинами курку на сковороді, означає, що незабаром вас чекають клопоти і турботи пов’язані з вашими далекими родичами.

Фарширувати курку чому-небудь, означає, що в реальному житті доглядач снів намагається бути дуже запасливим і накопичити деякий капітал, що з боку оточуючих здається жадібністю.

Бачити в нічному сюжеті, що м’ясо птиці погано присмажився — значить, насправді варто контролювати свої слова і дії. Будь-яке необдумане слово може образити або обмовити невинного людини.

Сонник вказує, що якщо довелося бачити приготування страви складається з картоплі і курячого м’яса — сновидіння віщує швидкий шлюб, але сновидец виявиться неготовим до сімейного життя.

Варене м’ясо курки сниться до клопотів.

Копчена курка є поганим знаком. У вашому оточенні є людина, яка намагається на вас впливати за допомогою магії.

Якщо курка була копченої

Бачити в сновидінні копчену курку — значить, вам доведеться багато попрацювати, щоб досягти бажаної фінансової незалежності. Сон, в якому ви самі коптити курку, обіцяє щасливе і забезпечене життя.

Є курку

Їсти приготоване страви уві сні самому — отримаєте приємний подарунок-сюрприз від коханої людини.

Смажене курча тютюну уві сні, говорить про те, що доглядач занадто нерозбірливий в людях, результатом чого, може стати втрата деяких грошових коштів.

Бачити уві сні стоїть на святковому столі блюдо із запеченою куркою і з боків викладений картопля — сновидіння віщує подарунки, несподіваний прибуток і успіх в особистому житті.

Їсти смажену курку, насолоджуючись, не поспішаючи, означає, що в реальному житті сновидец доб’ється високого чину, і за допомогою цього поліпшить своє матеріальне становище. Уві сні обробили птицю і побачили, що м’ясо сире і кровит — нічну мрію варто сприйняти як попереджувальний сигнал про те, що необхідно бути дуже обережним зі своїми колегами, які так і норовлять підставити підніжку.

Їсти біле куряче м’ясо, знак того, що ваше зарозумілість зайде так далеко, що у вашій родині відбудеться сварка з найдорожчим вам людиною, що заподіє біль вам і вашим рідним.

Є прямо з кістки — сонник віщує перемогу над ворогами.

Їсти страву з картоплі з овочами і смаженим м’ясом — до матеріальних успіхів.

Кому сниться нічний сюжет

По-різному можна розшифрувати сон в залежності від того, хто був сновидец.

Молодій дівчині

Молодій жінці бачити уві сні сиру курку попередження про те, що вона може стати об’єктом пліток і дурних насмішок через свою балакучості і довірливості. Смажена птиця віщує ситуацію, яка може заплямувати честь молодої красуні.

Жінці

Якщо приснилося багато курячого м’яса

Якщо жінці наснилося, що вона обробляє курку, то в реальному житті вона буде дуже вибірково і упереджено підходити до вибору супутника життя, що може привести її до багатьох розчарувань.

Жінці багато м’яса сниться до бурхливого роману.

Представниці прекрасної статі бачити недожаренного шматок м’яса — до досягнення поставлених цілей.

Підприємцям

Якщо нічний сюжет зі смаженою куркою сниться людині займається бізнесом, то сновидіння нічого поганого не віщує, але сонник все ж радить більш ретельніше придивитися до ланцюжку досягнення достатку, так як можливі застосування нечесних махінацій.

Чоловікові

Чоловікові бачити вві сні я багато м’яса — до важкої роботи в реальному житті.

Сонник вказує: чоловікові бачити в нічному сюжеті погано просмажене м’ясо — до поваги в колективі.

Якщо при оброблення курки ви виявляєте яйця — чекайте поповнення в родині.

Курка-квочка

Бачити сновидіння: курка збирає маленьких курчат — сон вказує, що ваші батьки дуже переживають за вас. Можливо деякі ваші дії і рішення доставляють їм занепокоєння, тому вам необхідно поговорити з ними і розвіяти всі їхні страхи і переживання.

Бачити курку, яка висиджує яйця знак того, що вам належить швидке і вдале одруження з дуже хорошою людиною.

Пам’ятайте, що будь-який сновидіння є посланням нашої підсвідомості, тлумачення побаченого сюжету може налякати, а може навпаки вас обрадує. Але розгадавши приснилися картинки, людині дається шанс застерегти себе від неприємних подій в житті.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: